Bir Fatura e-ticaret girişimcileri için özel olarak hazırlamış online bir yazılımdır. Bir Fatura ile tüm pazaryerline(N11,Hepsiburada,Gittigidiyor,EPttAvm,SanalPazar) entegre olabilir ve sadece 2 tık ile faturanızı oluşturabilirsiniz.

Siz hala elle mi fatura kesiyorsunuz, pazartesi hafta sonları biriken siparişler için fatura hazırlamak çok mu zamanınızı alıyor veya ay sonunda nerden ne kadarlık satış yapıyorsunuz bilmiyorsunuz? Bir Fautra tam sizin için hazırlanmıştır.

NEDEN BİR FATURA'YI SEÇMELİSİNİZ

Zaman Kazanmak İçİn

Bir Fatura size entegre çözümleri sayesinde sadece 2 tık ile faturanızı oluşturabilmenizi sağlar. Sizede kalan zamanınızı nasıl satışlarınızı arttıracağınızı düşünmek kalır.

GERÇEK İSTATİSTİKLER İÇİN

Bir Fatura size gerçek ve tutarlı olarak hangi mağazanızdan, hangi kanaldan ne kadarlık satış yapmışsınız günlük,aylık olarak raporlar. Sizde ay sonunda nerden ne kadarlık satış yaptınız bilirsiniz.

MEKANDAN BAĞIMSIZ OLMAK İÇİN

Bir Fatura tamamen onlinedır ve istediğiniz yerden kullanabilirsiniz ve yakında Android ve Iphone için de uygulamaları gelecektir.

Yedeklerle UĞRAŞMAMAK İÇİN

Bir Fatura'da virüslerden veya formattan kormanız için hiç bir sebep yoktur. Çünkü tamamen onlinedir ve günlük olarak tüm otomatik bilgileriniz yedeklenmektedir.

ESNEK ÖDEME SİSTEMLERİ İÇİN

Bir Fatura'da 1 aylık ücretsiz kullanım sonrasında istediğiniz ödeme yöntemini seçebilirsiniz ve istediğiniz zaman tekrar bırakabilirsiniz.

SINIRSIZ DESTEK İÇİN

Bir Fatura siz eticaret girişimcilerinin fatura sorunlarını çözmek için geliştirdi ne zaman desteğe ihtiyacınız var ise biz hep yanınızdayız.

1