İdeasoft Mağaza Entegrasyonu

İDEASOFT MAĞAZA ENTEGRASYONU

İdeaSoft Mağazalarınızı Birfatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece birkaç dakikanızı ayırarak bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Öncelikle İdeasoft temsilcinize ulaşarak APİ nizi açtırmak istediğinizi söylemelisiniz.

APİ niz açılınca ideasoft yönetim panelinizde Entegrasyonlar - APİ menüsüne girmeni gerekiyor.

APİ menüsü altından EKLE butonuna tıklamalısınız. Çıkan pencerede Adı: Birfatura, Yönlendirme Adresi:https://uygulama.birfatura.com/ideasoftauth olarak giriniz ve kaydet butonuna basınız.

Uygulama listesine eklendiğiniz göreceksiniz. Buradan listeden İzin Yönetimi ne tıklayarak açılan pencereden Yeni diyerek bir yöneticiyi seçerek Katalog ve Order kısımlarını "Okuma/Yazma" seçerek kaydet butonuna basınız.

Bu işlemide yaptıktan sonra artık hemen üstteki Yeni Mağaza Ekle butonuna basarak İdeasoft sitenizi entegre edebilirsiniz.

-----------------------------------------

Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak Birfatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandırabilirsiniz. Ayrıca efatura mükellefi iseniz efaturasını veya earşiv faturasınıda tek tek veya toplu olarak oluşturabilirisiniz
     
  • Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister Birfatura standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz

İdeasoft Mağazanızı Birfatura.com a Entegre Etmek ve Kullanmak Sadece Birkaç Dakikadır.

 

Birfatura'yı Sizde Kullanıp Deneyebilirsiniz