Bir Fatura İle Başlayın.
birfatura-bilgisayar-tablet-telefon.fw

BirFatura'nın sunmuş olduğu Aras Kargo Entegrasyonu avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Üstelik 30 gün boyunca ÜCRETSİZ!

Nasıl entegre olabilirim?

Servis Kullanıcı adı ve Şifreyi öncelikle şubenize başvuru yaparak Setorder için api bilgisi almak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor birkaç gün içerisinde bunu size vereceklerdir.

Web Servis Kullanıcı adı,şifre ve müşteri kodunu ise httpss://esasweb.araskargo.com.tr/ adresine girerek sol menüden Entegrasyon – XML servisleri- Xml Servislerini kullanmak için kayıt olmak istiyorum. butonuna tıklamanız gerekiyor.

Karşınıza çıkan formu doldurunuz ve Service Metod olan kısmı GetQueryJSON u seçerek kaydetmeniz gerekiyor. Oraya grmiş olduğunuz bilgileri Kullanıcı adı ve şifreyi birfaturayada girmelisiniz ayrıca üst kısımda size verilen Müşteri Kodunuda kopyalarak birfaturadaki alana yapıştırmanız gerekmektedir.

Bu modülü deneyebilir miyim?

Evet bu modülü ücretsiz olarak 10 gün boyunca kullanıp deneyebilirsiniz.

Bu modül neden ücretlidir?

Bu modülün yıllık kullanım ücreti 700₺’dir.

Bu modül isteğe bağlı bir modüldür ve Aras Kargo kullanıcılarına özel olarak hazırlanmıştır. Bu modülü almanız ile kargolarınız daha hızlı olarak işlenecektir ve sizde kargolarınızın durumunu anlık olarak görebileceksiniz. 

Otomatik olarak kargomun takip nosu çıkınca platformlara da giriş yapılıyor mu?

Evet saatlik olarak kontrolü yapılıyor ve şuan için N11, ShopPHP, Ticimax, TSoft ve İdeasoft mağazalarınıza kargo takip no’da otomatik ekleniyor.