birfatura tavsiye kampanya

BirFatura'yı tavsiye edin, kazanmaya başlayın!

BirFatura’yı arkadaşına önerenler kazanıyor! Platformumuzda yer alan uygulama.birfatura.com bölümü üzerinden arkadaşlarını sistemimize davet edenler, davet ettikleri referanslarıyla birlikte 500’er e-fatura kontörü kazanıyor! Üstelik ne kadar çok kişiye tavsiye ederseniz ücretsiz kullanım hakkınız ve elde ettiğiniz hediye miktarı da o kadar artıyor. Bu fırsattan yararlanmak için acele edin!

Kampanyanın sunduğu avantajlar neler?

Referansınızla BirFatura.com’a üye olan her bir kullanıcı için 500 e-fatura kontörü size, 500 e-fatura kontörü referansınıza bizden hediye!

Kampanya katılım koşulları neler?

Kampanya’dan faydalanabilmek adına referans olduğunuz kişilerin, e-fatura mükellefi değillerse e-fatura’ya geçmeleri, hali hazırda e-fatura mükellefi iseler entegratör firmalarından BirFatura’ya geçmeleri gerekmektedir.

Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

Kampanyaya uygulama.birfatura.com adresinde bulunan Tavsiye Et bölümü üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Burada her kullanıcı için tanımlanmış bir link bulunmaktadır. Panele, platformumuzu tavsiye edeceğiniz arkadaşınızın mail adresini yazarak linkinizi ona gönderebilirsiniz. Arkadaşınız bu link üzerinden BirFatura’ya üye olacaktır. E-Fatura geçiş işlemlerinin tamamlanmasının ardından, hem siz hem de referansınız 500’er e-fatura kontörü kazanarak, 500 adet faturanızı ücretsiz bir şekilde kesebilirsiniz.

at1
at2