BirFatura'yı tavsiye edin, kazanmaya başlayın!

BirFatura’yı arkadaşına önerenler kazanıyor! Platformumuzda yer alan uygulama.birfatura.com bölümü üzerinden arkadaşlarını sistemimize davet edenler 12 aya kadar ücretsiz kullanım hakkı elde ediyor. Üstelik ne kadar çok kişiye tavsiye ederseniz ücretsiz kullanım hakkınız o kadar artıyor. Bu fırsattan yararlanmak için acele edin!

Kampanyanın sunduğu avantajlar neler?

Sizin gibi BirFatura’yı kullanmasını istediğiniz çevrenizdeki kişilere platformumuzu tavsiye ederek onların da bu sistemi kullanmalarını ve işlerini kolaylaştırmalarını sağlayabilirsiniz.

Kampanyamız doğrultusunda;

  • BirFatura’yı 3 kişiye tavsiye ederseniz ekstra 3 ay,
  • BirFatura’yı 5 kişiye tavsiye ederseniz ekstra 6 ay,
  • BirFatura’yı 10 ve üzeri kişiye tavsiye ederseniz ekstra 12 ay ücretsiz kullanım hakkı elde edersiniz.

Kampanya katılım koşulları neler?

Kampanyaya katılmak için BirFatura üyesi olmanız gerekmektedir. Kampanyaya uygulama.birfatura.com bölümünden katılım sağlanabilir.

Kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

Kampanyaya uygulama.birfatura.com adresinde bulunan Tavsiye Et bölümü üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Burada her kullanıcı için tanımlanmış bir link bulunmaktadır. Panele, platformumuzu tavsiye edeceğiniz arkadaşınızın mail adresini yazarak linkinizi ona gönderebilirsiniz. Arkadaşınız bu link üzerinden BirFatura’ya üye olacaktır. Bu işlemleri yaparak ücretsiz kullanım haklarımızdan faydalanabilirsiniz.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022