Bir Fatura İle Başlayın.

Azall Entegrasyonu

Azall entegrasyonu ile Azall mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

Azall Pazaryeri Entegrasyonu

Azall Entegrasyonu Nedir?

Azall entegrasyonu, Azall mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Azall entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Azall Nedir?

Azall e-ticaret pazar yeri dünyasına güçlü yatırımlar alarak katılan alışveriş sitesidir. Tüketicilere zengin ürün portföyü arasından dilediğini bulabileceği, güvenli ödeme ve kolay iade seçenekleriyle satın alabileceği bir platform olarak tasarlamıştır. Marka, e-ticaret payının gelişimine katkıda bulunmayı hedefleyerek ürünlerini dijital ortamda sergilemek isteyen her işletmeye uygun koşulları sağlar. Azall.com üzerinden mağaza açan satıcılar ev-yaşam, moda, elektronik, anne-bebek-oyuncak, kozmetik-kişisel bakım, ofis-kırtasiye, süpermarket, spor-outdoor, otomobil-motosiklet, kitap-müzik-film-hobi gibi 9 ana kategoride satış imkanı bulabilir.

Azall Pazaryeri Entegrasyonu

Azall Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Azall mağazanızı kolayca BirFatura ile entegre etmek mümkündür. BirFatura ve Azall yönetim panellerini iki ayrı pencerede açarak hazır tutmak daha kolay kurulum yapmanıza yardımcı olabilir. Kurulum için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

  1. Azall satıcı panelindeki mağaza ayarları bölümünde kayıtlı olan Merchant İD, APİ User ve APİ Secret bilgilerini not edin.
  2. Ardından BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Farmazon > Düzenle butonuna geldikten sonra Yeni Mağaza Ekle bölümüne tıklayın.
  3. Açılan pencereye not ettiğiniz bilgileri kopyalayarak kaydedin. Bu bilgileri girdikten sonra bazı ayarlamalar yapabilirsiniz.
  4. Hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  5. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
  6. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilir, sorun yok ise entegrasyon tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak Azall entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Azall Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Azall entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Azall Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki Azall sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, şirket hakkında ve Azall.com’da mağaza açmak konusunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

A’dan Z’ye her ürünün bulabileceğiniz “Az Al Hep Al”, “A’dan Z’ye Al” gibi sloganlardan hareketle ortaya çıkan Azall pazar yeri olarak hizmet vermektedir. Elektronik, giyim, süpermarket dahil olmak üzere 9 farklı kategoride alışveriş yapılabilecek platform seçkin markaları bir araya getirir.

Demir şirketler grubu tarafından yönetilen e-ticaret sitesi Emre Demir tarafından kurulmuştur.

2021 yılında kurulmuştur.

Merkez ofisleri İstanbul Şişli’deki Nurol Tower’dadır. AR-GE ofisi Eskişehir Tepebaşı’nda bulunur.

Azall’dan sipariş veren tüketiciler Paytr tarafından güvence altına alınan sanal pos ile güvenli ödeme yapabilir. Azall güvencesiyle açılan mağazalar zamanında gönderim, kolay iade gibi şartları taahhüt eder.

Azall’da satıcı olmak için öncelikle mağaza başvuru yapmak gerekir. Azall mağaza başvuru formu doldurularak hemen mağaza açılabilir. Firma unvanı, yasal unvan, vergi dairesi, vergi numarası, firma yetkilisinin ad-soyad, e-posta ve telefon bilgilerini girmek yeterlidir.

Üye olmak ve mağaza açmak için ücret talep edilmez. Yalnızca yapılan satışlardan komisyon ücreti alınır.

Azall 2022 komisyon oranları bilgisini resmi web sitesinde paylaşmamıştır, [email protected] e-posta adresine mail atarak ya da 0850 241 81 81 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.