Bilemedim Ki Entegrasyonu

Bilemedim Ki entegrasyonu ile Bilemedim Ki e-ticaret altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

Bilemedim Ki Entegrasyonu

Bilemedim Ki Entegrasyonu Nedir?

Bilemedim Ki entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Bilemedim Ki entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Bilemedim Ki Nedir?

E-ticaret ve yazılım konusundaki deneyimlerini Bilemedim Ki çatısı altında toplayan şirket, işletmelerin artan web sitesi taleplerini profesyonelce çözer. Pazarlama dünyasındaki varlığınızı yalnızca fiziki mağazanız ile sınırlamak istemiyor ve e-ticaret dünyasına adım atmak istiyorsanız Bilemedim Ki e-ticaret paketlerinden birini seçip hemen web sitenizin kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bilemedim Ki Entegrasyonu

Bilemedim Ki E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Bilemedim Ki yönetim paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için Bilemedim Ki APİ bilgilerine ihtiyaç vardır, bunun için 0507 657 25 17 Bilemedim Ki iletişim numarasından BirFatura web servis açtırmak istediğinizi belirtin. APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan bilgiler tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Bilemedim Ki > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle seçeneğine tıklayın, açılan pencereye bu bilgileri girip kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Bilemedim Ki Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Bilemedim Ki entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Bilemedim Ki Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Bilemedim Ki ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Eko, Başlangıç, Pro ve Business adı altında sunulan e-ticaret paketleri içerisinde kurumsal veya e-ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri bir arada bulunur. Satış stratejiniz ve markanızın diğer ihtiyaçları doğrultusunda herhangi birini tercih edebilirsiniz. Paketlerin tamamında sınırsız web alanı, ürün ekleme adedi, e-posta hesabı, telefon-ticket desteği, veri yedekleme, arama motoru optimizasyonu, mobil uyumlu temalar, gelişmiş ürün filtreleme, varyant tanımlama, havale/kapıda ödeme, 1 yıllık ücretsiz Domain adı tescili gibi özellikler ortaktır.

Buna karşın varyantlara özel fiyat tanımlama, bayi altyapısı, SSL sertifikası, arama önerileri, ödeme şekline göre indirim, ödeme şekline göre ek ücret alma, X TL üzeri ücretsiz kargo tanımlama, toplu ürün yönetimi, Facebook ile üyelik girişi, İyzico-PayTR sanal pos entegrasyonu, XML ile tedarikçi entegrasyonları, XML ile ürün çıktısı verme, ağırlık-uzunluk-hacim ile fiyatlandırma ve farklı para birimlerinde ürün ekleyebilme seçenekleri daha üst düzey paketlerde görüntülenebilir.

2004 yılında kurulmuştur.

Ankara merkezli şirketin ofisi Çankaya Üniversiteler mahallesindedir.

E-ticaret sitenizi kurmak için Bilemedim Ki’yi tercih etmek isterseniz demo talebinde bulunarak test edebilirsiniz. Ardından destek ekibiyle iletişime geçip kurulum işlemlerini başlatarak birkaç gün içerisinde web sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretli bir hizmettir. Paketlere göre değişen fiyat aralıkları yıllık olarak alınır. Bilemedim Ki fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.