Bir Fatura İle Başlayın.
bf bayi logo
hs2 1

BirFatura Bayiliği ile Birlikte Kazanmak İster misiniz?

birfatura-logo
edonustur-logo

 

BirFatura Yazılım Teknolojileri A.Ş. firmamız  Temmuz 2016 yılında faliyete girmiştir. 2020 Bilişim 500 listesinde yer almış, Eylül 2020 itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde edip, 2021 yılında ise “Yılın E-Ticaret Çözümü” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Kısa bir sürede kendisini e-ticaret ve entegrasyon sektörlerinde kanıtlayıp rakipleriyle aynı kulvarda yer alarak binlerce kobiye hizmet verir hale gelmiştir.

BirFatura.com; e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen entegre olarak, tek panelden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından isterse Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri özel hazırlanmış, online bir yazılımdır. EDönüştür.com ise e-ticaret sektörü dışındaki firmaların kullanabileceği diğer yazılım hizmetimizdir. 

2023 yılında faaliyete geçirdiğimiz bayilik sistemimiz aracılığıyla hem bayilerimizin hem de markamızın tüm Türkiye’ye ulaşmasını sağlayarak beraber yürümeyi hedefliyoruz. Sizler de BirFatura bayiliği yapmak, bu hedefin bir parçası olmak ister, mevcut portföyünüzü kullanarak yapacağınız satış veya yönlendirmeler doğrultusunda ticaret hacminizi daha da genişletmek isterseniz sizleri de bayimiz olarak görmekten kıvanç duyarız.

 
bayi photo3 1 1 scaled

BirFatura Bayiliği Nedir? 

BirFatura Bayisi, Bayilik Sözleşmesi sonrası BirFatura Yazılım A.Ş’nin e-fatura dahil diğer e-belge çözümleri sunduğu fatura portalları www.birfatura.com ve www.edonustur.com ‘e ait ürünlerin satışını yaparak BirFatura’dan hak ediş elde eden firmalardır.

bayi2

Kimler BirFatura Bayiliği Yapabilir? 

  •       e-ticaret sektöründe satış yapan firma portföylerine sahip işletmeler
  •           Portföyü arasında e-faturaya geçmiş veya yakın zamanda geçecek firmalara e-fatura çözümlerimizi sunabilecek şirketler.
  •          Sektörden bağımsız olarak GİB Portal üzerinden fatura kesen firmalara satış yapabilecek kişiler.
  •           ERP/CRM Muhasebe, Stok takip vb. yazılımları olup e-fatura süreçlerini entegrasyon ile BirFatura üzerinden yapmak isteyen firmalar.
bf bayi logo

BirFatura Bayiliği Türleri Nelerdir?

 

Komisyon Bayi

Komisyon Bayisi Nedir? 

Kontör Bayi

Kontör Bayisi Nedir?

Platform Bayi

Platform Bayisi Nedir?

bayi foto 3r2
birfatura logo
 
BirFatura Gelir İdaresi Başkanlığı Lisanslı Özel Entegratördür.
BirFatura 2021 Yılı En Başarılı Eticaret Çözümleri Ödülünü Almıştır.
 

Sizde BirFatura Bayisi Olmak İstiyorsanız

Birlikte Kazanalım