#BirlikteBüyüyelim

BirFatura'ya gelin, işletmenizi maliyetsiz olarak büyütmenin tadını çıkarın!

Bizler de işletmenizin gelişimine katkı sağlamak istiyor ve bunun için çabalıyoruz. BirFatura artık hayat boyu ücretsiz olarak hizmetinizde!

Birlikte Büyüyelim

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2021 yılında BirFatura.com platformu

+45 Milyon

Fatura kesti.

+20.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı
E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

Gelir İdaresi Başkanlığı

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

Siz de bu rakamların arasında yerinizi almak istemez misiniz?

E-ticaretin oldukça masraflı ve zorlu bir serüven olduğunun farkındayız. BirFatura olarak, işletmenizin emin ve güçlü adımlarla büyüdüğüne emin olmak istiyor ve bunun için sizlerle #BirlikteBüyüyelim paketimizi buluşturmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

#BirlikteBüyüyelim'de;

Sözleşme Yok!

Sınır Yok!

Gizli Ücret Yok!

Süre Limiti Yok!

Birlikte Büyüyelim

Önemli Not: Birlikte Büyüyelim paketimizde telefon desteği bulunmamaktadır. Sadece e-mail ve canlı destek (chat) kanallarıyla destek verilmektedir.

Birlikte Büyüyelim!

İşlerinizi yoluna koyup geliştirdikten sonra ayda 20 faturadan daha fazla fatura kesme ihtiyacı duyarsanız, fiyatlar sayfamızda yer alan aylık / 6 aylık / 12 aylık ya da 36 aylık üyeliklerimizden herhangi birini alarak BirFatura.com’u işleriniz aksamadan, kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz!

E-Faturaya Geçmenin Avantajları Nelerdir?

Düşük Maliyetlidir!

E-Faturalar, fatura kullanmanın en ekonomik yöntemidir. Kağıt, baskı, mürekkep, imzalama, kaşeleme, postalama ve depolama gibi bir çok masraf kalemini aynı anda ortadan kaldırır. Fatura maliyetiniz 5 kata kadar azalır.

Pratik ve Basittir!

Fatura keseceğiniz müşterinizin bilgilerini, koçan faturaya kalemle işlemek korkunç bir zaman kaybıdır. BirFatura’nın E-Fatura/E-Arşiv sistemi sayesinde müşterilerinizin bilgilerinden, saniyeler içerisinde otomatik fatura oluşturabilirsiniz.

İletimi Kolaydır!

E-Fatura, fatura ulaştırmanın en kolay ve hızlı yoludur. Hiçbir manuel işlem yapmadan, kestiğiniz faturalarınız müşterilerinize otomatik olarak mail veya sms ile iletilir. Ayrıca faturalarınızın excel dosyası halinde çıktısını alarak, anında muhasebe programınıza işleyebilir, muhasebecinize iletebilirsiniz.

Çevre Dostudur!

Doğamızı korumamızın sürdürebilirliğin bu kadar önemli olduğu bir çağda, kesilen ağaç sayısını azaltmak oldukça kritik bir konudur. E-Fatura basım ve gönderim süreçlerinde kağıt tüketimini minimuma indirdiğinden dolayı doğa dostu bir uygulamadır.

 

Markanız ve sizin için buradayız.

BirFatura'ya şimdi gelin, #BirlikteBüyüyelim!

#BirlikteBüyüyelim Paketini Nasıl Aktif Edebilirim?

1) Bir üst kısımda yer alan buton aracılığıyla ya da doğrudan uygulama.birfatura.com adresini ziyaret ederek kaydınızı tamamlayınız.

2) Kaydınızı tamamlamanızın ardından 0312 911 44 93 no'lu numarayı arayacak teknik ekibimize üyelik bilgilerinizi iletip #BirlikteBüyüyelim paketini aktif etmek istediğinizi bildiriniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022