BunaDeğer Entegrasyonu

BunaDeğer entegrasyonu ile BunaDeğer mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

BunaDeğer Pazaryeri Entegrasyonu

BunaDeğer Entegrasyonu Nedir?

BunaDeğer entegrasyonu, BunaDeğer mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura BunaDeğer entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

BunaDeğer Nedir?

Buna Değer farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden pazar yeri olarak hizmet vermektedir. Tüketicilere geniş ürün yelpazesi sunan BunaDeğer markasını her dijital platformda göstermek açısından da oldukça avantajlıdır. Alışveriş kategorisi altında elektronik, giyim ürünleri, market, kozmetik gibi alt kategorilere ulaşabilmenizin yanı sıra toptan satış, emlak, araç, oto aksesuar gibi seçenekleri de değerlendirebileceğiniz online alışveriş imkanı sunar. Satıcılar mağaza açarak hemen satışa başlayabilir.

BunaDeğer Pazaryeri Entegrasyonu

BunaDeğer Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

BunaDeğer entegrasyonunu aktifleştirebilmeniz için BunaDeğer mağazanız ile BirFatura paneli arasındaki bağlantıyı sağlayan BunaDeğer APİ bilgilerine ihtiyacınız vardır. Bu bilgiye Buna Değer iletişim bölümü aracılığıyla ulaşabilirsiniz. APİ kullanıcı adı ve şifresi tarafınıza ulaştıktan sonra BirFatura panelinden BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Farmazon > Düzenle butonuna tıklayarak açılan pencereye bu bilgileri yapıştırdıktan sonra kurulum tamamlanmış olacaktır. Ardından bazı ayarlamalar yapabilirsiniz, bunlar:

 1. Hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
 2. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
 3. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilir, sorun yok ise entegrasyon tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak BunaDeğer entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura BunaDeğer Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu BunaDeğer entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

BunaDeğer Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki BunaDeğer sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, şirket hakkında ve BunaDeğer mağaza açmak konusunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Online alışveriş sitesi olarak hizmet vermektedir, mağaza açan işletmeler yaptıkları satışlardan gelir elde eder.

Oraytech İnternet Bilişim ve Pazarlama Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur.

Güvenli ödeme sistemlerinin sunulduğu platformda mağaza açan satıcı siparişi zamanında ve eksiksiz göndermekle yükümlüdür.

Ofisleri İzmir Konak’ta bulunur.

Üye olup mağaza açmak tamamen ücretsizdir, yapılan satışlardan komisyon kesintisi yapılır.

Komisyon oranları %9-12 arasında kategoriye göre değişmektedir.

BunaDeğer mağaza aç bölümüne girerek kayıt olmanız gerekir.

Mağaza adı, yetkili kullanıcı adı-soyadı ve şifreyi girdikten sonra başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda firma ünvanı, şahıs şirketi ise ad soyad, vergi dairesi, vergi numarası, iade adresiniz, anlaşmalı kargo ya da BunaDeğer’in anlaşmalı kargosu, banka hesap bilgileriniz ve varsa diğer pazar yerlerindeki mağazalarınızın isimlerini yazdıktan sonra GÖNDER tuşuna bastığınızda başvurunuz incelenerek onaylanır.

Satış tutarlarını en kısa sürede tarafınıza ulaştırmayı ilke edinen firma BDDK yönetmeliği kapsamında hareket eder. Siparişin 2 haftalık iade sürecini de hesaba katmak durumunda olduğundan siparişin kargolanma ve teslim edilme zamanını takiben en geç 3 hafta içerisinde hesabınıza aktarır.

İnternet üzerinde satışı yasak ürünlerin tamamı BunaDeğer için de geçerlidir. Aşağıdaki ürünlerin satışının yapılması yasaklanmıştır:

 • Sağlık beyanlı ürünler
 • Reçeteyle satılan ilaçlar
 • Web ortamında saldırı ve program kırma özelliği olan yazılımlar
 • Kopya ya da korsan ürünler
 • Alkollü içecekler
 • Yasaklı yayınlar
 • Yasaklı hayvan türleri
 • Cinsel içerikli ve pornografik ürünler
 • Taklit tasarım ürünleri
 • Sahte belgeler
 • Trafik aygıtları
 • Fon-hisse senedi
 • Organ satışı
 • Şans oyunları
 • Kişilik haklarını ihlal eden her ürün
 • Uyuşturucu maddeler
 • Telsiz
 • Numaralı gözlük çerçevesi-camı, kontakt lens
 • Veteriner tıbbi ürünleri.