Bir Fatura İle Başlayın.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu

BirFatura’nın Çiçek Sepeti Entegrasyonu ile Çiçek Sepeti Mağazanızı Hızlı ve Kolay Bağlayın, İş Yükünüzü Azaltın!

Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Nedir?

Çiçek Sepeti entegrasyonu otomatik faturalandırma, gelen siparişlerin çekilmesi, kargo, müşteri soruları, SMS gönderimi gibi pek çok işlemin tek yerden yönetimidir. Diğer bir deyişle Çiçek Sepeti entegrasyon API bilgileri aracılığıyla kurulumu sonrası bir yönetim paneli üzerinden yürütmenizi kolaylaştıran entegrasyon çözümüdür. Çiçek Sepeti mağazalarını, e ticaret web sitesini kolaylıkla entegre etme imkanı tanır.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Çiçek Sepeti entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Çiçek Sepeti, ürünlerini tüm dijital kanallardan gösterip markasını güçlendirmek isteyen işletmeler için oldukça uygun ve güvenilir bir pazaryeri olarak günümüzde yerini korumaktadır. Tamamen yerli marka değeri taşıyan Çiçek Sepeti pazaryeri neredeyse satışa uygunluğu bulunan tüm kategorilerlerde ürünlerinizi listelemeye imkan tanıyan ve de satış potansiyeli yüksek bir platform haline gelmiştir. Çiçek Sepeti entegrasyonu ise hem varsa e ticaret sitenizle entegre edilebilir hem de sadece Çiçek Sepeti veya diğerleriyle birlikte satış yapıyorsanız operasyonel süreçleri rahatlatması açısından tercih edilebilir. Uygun fiyat avantajıyla sunduğumuz Çiçek Sepeti entegrasyon programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çiçeksepeti Pazaryeri Entegrasyonu

Çiçek Sepeti Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Çiçek Sepeti satıcı paneline giriş yaparak ID bilgilerinizi öğrendikten sonra dakikalar içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Ayarlar → Mağaza Ayarları ayarları menüsünü takip ederek gerekli alanları eksiksiz bir şekilde doldurduğunuza emin olunuz.

Düzenle → Yeni Mağaza Ekle adımlarını takip ederek, Hepsiburada mağaza entegrasyon işleminizi başlatınız.

Mağazanıza gelen siparişlerinizi otomatik olarak panelimize çekebilmemiz için mağazanızın kimlik bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde gerekli alanlara giriniz. İşlemler tamamlandıktan sonra artık mağazanız BirFatura.com paneline başarıyla bağlanmış olacak.

BirFatura ekibi olarak Çiçek Sepeti entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Entegrasyonunu BirFatura Farkıyla Hemen Kullanmaya Başlayın

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Çiçek Sepeti entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Çiçek Sepeti ile İlgili Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Çiçek, yenilebilir çiçek, süs eşyası gibi ürünlerin yanı sıra elektronik, hobi, kozmetik, ev yaşam dahil 30 kategori ile alıcılar buluşturan pazaryeri olarak hizmet vermektedir. 50 bini aşkın satıcının bulunduğu Çiçek Sepeti bayilik, Çiçek Sepeti franchise ve kendi ürünlerini satmak isteyenler olmak üzere 3 farklı şekilde satış opsiyonu sunar. Aylık yaklaşık 15 milyon ziyaretçi ile marka bilinirliğini artırmak için uygun bir ortam hazırlar. 

Tamamen yerli sermaye ile Türkiye’de kurulan bir şirkettir.

Çiçek Sepeti Ceo ve kurucusu Emre Aydın’dır.

Çiçeksepeti İnternet Hizmetleri A.Ş ticaret unvanıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Çiçek Sepeti ilk kurulduğunda yalnızca çiçek, aksesuar ve Bonnyfood markasıyla yenilebilir çiçek satışı yapıyordu. Kısa zamanda hızlı gelişim göstererek hedefini tüm e ticaret sektörü yönünde ilerletti. Çiçek Sepeti Extra ile 30’un üzerinde kategoride tüketicilerin her aradığını bulabileceği bir alışveriş sitesi haline geldi. Şimdilerde ise Mizu markasıyla yurtdışı pazarında varlığını sürdürmek isteyenlere yönelik yeni e ticaret sitesi kurmuştur.

2006 senesinde kurulmuştur.

2006 yılından bu yana marka bilinirliğini kanıtlamış platform gelişimini hızla sürdürmektedir. Bu anlamda Çiçek Sepeti satıcı olmak yüksek ziyaretçi sayısı göz önüne alındığında markanızı büyütmek adına oldukça doğru bir strateji olabilir. Müşteri memnuniyetine önem veren yapı kullanıcılarınızın daha konforlu bir alışveriş deneyimi yaşaması için özenle hareket eder. Ürünlerinizi güvenle yükleyerek daha çok kişiye ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ana ofisleri İstanbul Zincirlikuyu’da bulunmaktadır. Bunun dışında 240 franchise noktası, 1000’den fazla anlaşmalı çiçek bayisi olan şirket Türkiye haricinde 5 ülkede daha hizmet vermektedir.

Tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktadır.

Çiçek Sepeti bayii veya satıcı olmak için web sitesinden başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuzun onaylanmasının ardından hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. 

Çiçek Sepeti mağaza açma başvurusunu ciceksepeti.com/ciceksepetinde-satis-yap adresine giriş yaptıktan sonra Hemen Başvurun sekmesine tıklayarak veya başvuru formunu doldurarak sürecin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti mağaza açma ücreti almamaktadır.

Çiçek Sepeti satış yapmak isteyen kişilerin fatura kesebilir olmasını zorunlu kılmaktadır. Çiçek Sepeti satıcı olmak için gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • Vergi levhası
  • İmza sirküleri
  • Her sayfası kaşeli ve imzalı olacak şekilde Çiçeksepeti sözleşmesi
  • Her sayfası kaşeli ve imzalı Başvuru formu (Bayi Bilgi Formu)
  • Ortaklık sözleşmesi (adi şirket ortaklığı ise)
  • Nüfus cüzdanının ön yüzünün fotokopisi (adi ortaklık ve şahıs şirketleri için).

Sipariş verenlere fatura kesme zorunluluğu tüm pazaryerlerinde olmasının yanı sıra mağazanızı tercih eden kullanıcılarda kurumsal intiba bırakmak adına da oldukça önemlidir. Çiçek Sepeti e fatura kesmek için iki opsiyona sahipsiniz. BirFatura panelini kullanabilir, toplu veya manuel fatura düzenleyebilirsiniz. Bununla birlikte Çiçekfatura uygulamasını kullanabilirsiniz, ancak sadece Çiçek Sepeti mağazanızdan alışveriş yapanlara fatura gönderimi mümkündür.