25-Aralik-2016-

Bilkent CYBERPARK ve Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü ortaklığında düzenlenen Ankara Start-Up Zirvesi’nin 10.’su 25 Aralık 2016, Pazar günü Bilkent Otel’de gerçekleşti.

Paneller ile başlayan Zirve’de ilk olarak “En Gözde Girişimcileri Paneli” ile Mutlubiev, Kolay Randevu ve Evreka girişimcileri, sonrasında ise “En İyi Yerli Girişimciler Paneli” ile Connected2.me, Mekanist ve Paraşüt girişimcileri başarı hikâyelerini keyifli bir sohbet eşliğinde izleyicilere anlattı.

Zirve’de panellerden sonra sunumlara geçildi ve ilk olarak Elevator Pitch’e seçilenler sahne aldı. 7 proje sahneye çıkarak 1 dakikada proje bilgilerini aktardılar. iCaked projesi ile sahne alan İnfinia ekibi Elevator Pitch bölümü 1.’si oldu ve Bilkent CYBERPARK’tan 6 ay boyunca ücretsiz atölye ofisi kazandı.

Sonrasında 8 girişimcinin projelerini anlattığı sunumlara geçildi. Birçok başarılı projenin yer aldığı sunumlara ilgi büyüktü. 2.’lik ödülüne layık görülen ve aynı zamanda BİGG M.A.R.K.A kapsamında değerlendirme aşamasında olan Seyisco ekibi ROAN projesi ile Bilkent CYBERPARK’tan ücretsiz 6 ay boyunca ücretsiz ofis sahibi oldu. 1.’lik ödülü ise 1yıl boyunca ücretsiz ofis imkânı ile “BirFatura.com” projesinin oldu.

Bilkent CYBERPARK Zirve’de ödül alan 3 girişimciye ücretsiz ofis fırsatı ile birlikte bünyesindeki tüm imkânlara erişim olanağı sağlayarak girişimcilik ekosistemine sağladığı desteği bir kez daha göstermiş oldu.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022