ibrahim-bayir

İbrahim BAYIR

Şirket Sahibi

logo

www.birfatura.com

BİRFATURA

E-ticaret yapan KOBİ’ler için hızlı ve kolay fatura sistemi sunan on-line yazılımı Birfatura.com ile işler artık daha kolay!

Günümüzde her ürün artık internet üzerinden alınabilmektedir. Satışlar internet üzerinden olmaya başladıkça, küçük ve orta ölçekli işletmeler de bu pazarda yer almak ve ürünlerini satmak istiyorlar. Yani sokağınızdaki küçük ev eşyaları satan mağazada veya el işçiliği ile yapılan ahşap ürünler satan bir ustanın da ürünlerini artık internette bulabiliyoruz.

KOBİ’ler bu işe girdikçe işin doğası gereği bazı sorunlar da beraberinde geliyor. Örneğin bir KOBİ, hem Pazar yerlerinde (n11, gittigidiyor, hepsiburada vb.) hem de kendi e-ticaret sitesi üzerinden satış yapabiliyor. Günde 50 sipariş aldığını farz edelim. Farklı kanallardan gelen satışları yönetebilmek, kargolarını hazırlayabilmek ve ay sonu geldiğinde nereden, ne kadarlık satış yaptığını bulmak önemli bir sorun olarak KOBİ’mizin karşısına gelecektir.

İşte tam da bu noktada yardımlarına Birfatura koşuyor. Birfatura KOBİ’nin satış yaptığı tüm kanallara entegre oluyor ve tüm siparişlerini tek bir ekranda görmesini sağlıyor. Böylece KOBİ’miz sabah iş yerine geldiğinde Birfatura’ya girerek tüm siparişlerini bir ekrandan görebiliyor, tümünü seçip bir tık ile de faturalandırabiliyor. Önceden saatlerce zaman alan faturalarını hazırlama işini Birfatura onun yerine 5 dakika gibi kısa bir sürede yapıyor. KOBİ’miz de o sırada kendisine bir kahve alıp, diğer işlerini yapabiliyor. Saatler alan iş yükünden kendisini kurtardığımız için artık “Daha fazla nasıl satış yapabilirim, kalitemi nasıl artırırım?” gibi konuları düşünecek daha fazla zamanı oluyor. Birfatura KOBİ’lerin işlerini kolaylaştırarak onların dijitalleşmesine yardımcı oluyor ve dolaylı yollardan satışlarını artırabilmelerini sağlıyor.

Haziran 2016’da kurulan Birfatura, şu ana kadar 1.650.000 adet fatura kesilmesini sağladı. Ayrıca 2017 Temmuz ayında Türk Telekom’un pilot programına 550 proje arasından seçilerek yeni iş birlikleri için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yıl sonunda çok farklı modülleri de bünyesine katarak konusunda bir dünya markası olmayı hedefleyen Birfatura, faaliyetlerine Bilkent CYBERPARK bünyesinde ve desteğiyle mutlu olarak devam ediyor.

Kaynak: http://www.cyberpark.com.tr/Content/Res/1135/brosurler/cyberspot_eylul2017.pdf

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022