1

Kredili Kargo

Kargo gönderilerinin müşterinin alacağı paket doğrultusunda kargo gönderisi yaptıkça bu paketten düştüğü bir sistemdir. Yani kredili kargo ön ödemeli bir sistem olarak da adlandırılabilmektedir. Kredili kargo limiti ticari işletmenin niteliğine ve iş hacmine göre değişmektedir. Eğer iş hacmi yüksekse daha fazla kredi limiti sunabilmektedir. Yani kredili kargo limitinde belirli bir standart yoktur. Kargo şirketlerine göre değişiklik göstermektedir.

Kredili Kargonun Avantaj ve Özellikleri

Kredili kargonun çıkış amacı müşterilere daha uygun koşullarda daha fazla gönderim yapmasını sağlamaktır. Yani kredili kargo, normal kargo gönderim ücretlerine göre daha düşük fiyat tanımlaması yaparak müşterin daha fazla kargo gönderebilmesini sağlamaktadır.

Kredili kargo hizmeti paket olarak sunulduğundan dolayı kargo gönderim ücreti diğer gönderilere göre daha ucuzdur. Belirlenen miktarda alınan paketlerle Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi yapılabilmektedir.

Kredili kargo daha çok e-ticaret ile uğraşan firmalar tercih etmektedir. Çünkü bu firmaların günlük olarak kargo gönderim sayısı oldukça fazladır. Kredili kargoyu tercih eden e-ticaret firmaları, normal kargo gönderimlerine göre oldukça avantajlı fiyatlarla kargo gönderimleri yapmaktadırlar.

Kredili kargo da takip süreci, normal kargolarda olduğu gibi online olarak takip numarası ile yapılabilmektedir. Kredili kargo teslim süreçleri de diğer kargolar ile aynıdır.

BirFatura Kredili Kargo

BirFatura’nın sunmuş olduğu Kredili Kargo hizmeti ile daha ucuza ve Türkiye’nin her yerine kargo göndermenizi sağlamaktadır. Kredili Kargo hem bireysel müşterilere hem de fazla gönderim yapan şirketlere indirimler ve avantajlar sunmaktadır. Ayrıca BirFatura’nın Kredili kargo sisteminde herhangi bir kargo firması ile anlaşmanızın olmasına gerek yoktur. BirFatura Kredili Kargo da 100 TL, 250 TL,500 TL ve 1000 TL’lik paketler sunmuştur. Bu paketleri kullanan müşteriler bu sayede hem daha ekonomik hem de daha avantajlı gönderimler yapmaktadırlar. Paketler ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi için Tıklayınız. Üstelik Türkiye’nin her yerine gönderim yapılabilmektedir.

BirFatura İle Kullanımda Kredili Kargo Avantajları

-Kargo firmalarıyla anlaşma yapmanıza gerek yoktur.

–Daha uygun fiyata kargo gönderimi yapabilirsiniz.

-Türkiye’nin her yerine kargo gönderebilirsiniz.

-Entegre olduğunuzdan pazaryerine otomatik gönderildi yapılır.

-İsterseniz otomatik olarak belirlediğiniz şablona göre SMS bildirimi de müşteriye iletilir.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022