Bir Fatura İle Başlayın.

ePttAVM Entegrasyonu

PttAVM mağazanızı, BirFatura ePttAVM entegrasyonu ile kolay yönetin!

epttavm entegrasyonu

ePttAVM Entegrasyonu Nedir?

e Ptt AVM’deki mağazanıza gelen siparişleri otomatik aktaran ePttAVM entegrasyonu tüm operasyonel işlemlerini tek bir ekrandan yürütmeyi kolaylaştıran yazılımdır. Faturalandırma, kargo ve ön muhasebe işlemlerini zahmetsizce yapmanıza yardımcı olur. API bilgileri aracılığıyla sanal mağaza, web sitesi ve entegrasyon yönetim paneli arasında bağlantı kurarak kullanıma hazır hale gelir.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura ePttAVM entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

ePttAVM Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Ptt güvencesiyle e ticaret sektörüne giriş yapan PttAVM, Türkiye’nin her noktasına online alışverişi taşıyarak 2 asırlık tecrübesiyle e ticaret deneyimi sunar. Hem KOBİ’leri hazır hedef kitle ile buluşturup kazanç olanağı hem de tüketicilere güvenli alışveriş olanağı sağlamayı hedefler. Online pazar yeri modeliyle çalışan platformda kolayca mağaza açabilen işletmeler ürünlerini hızla milyonlara ulaştırabilir. Dolayısıyla BirFatura, PttAVM entegrasyonlarını fatura, sipariş ve kargo entegrasyonlarını tek yerden organize etmeniz için geliştirmiştir. Bu sayede her siparişe farklı yerlerden fatura kesmenize gerek kalmazken, kargo etiketlerini pratik biçimde oluşturarak operasyonel hataları en aza indirip güvenilir Ptt AVM mağazaları arasında kolaylıkla yerinizi alabilirsiniz.

epttavm entegrasyonu

ePttAVM Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

PttAVM mağaza ya da mağazalarınızı dakikalar içerisinde entegrasyona hazır hale getirebilirsiniz:

  • Tek yapmanız gereken yalnızca kategori yöneticiniz ile iletişime geçip mağazanızın BirFatura PttAVM entegrasyon kurulumu için API hesabı açılmasını talep etmektir.
  • API kullanıcı adı ve şifresi tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelini açmanızın ardından Ayarlar → Mağaza Ayarları yolunu izleyin, PttAVM logosunu seçip Düzenle → Yeni Mağaza Ekle kısmından API bilgilerini girin.
  • Kaydettikten sonra kurulumunuz tamamlanmış olacaktır.

ePttAVM Entegrasyonunu BirFatura Farkıyla Hemen Kullanmaya Başlayın

Hiçbir ücret ödemeden BirFatura’nın avantajlarını test edebilirsiniz. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için yalnızca telefon veya mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu ePttAVM entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın. Dilerseniz 30 gün boyunca ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

BirFatura Illustrasyon

Ptt AVM Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Online pazar yeri sitesi olarak hizmet vermektedir. Ptt iştiraki olan platform devlet güvencesini e ticaret hayatına taşımıştır. Diğer pazar yerlerinde olduğu gibi aynı sistem ile çalışmalarını sürdürür. Online başvuru yaparak mağaza açan satıcılar ürünlerini hızlıca yükleyip hemen satışa başlama olanağı bulabilir. 

Kurucu ortakları arasında Ptt ve Hakan Çevikoğlu yer alır. Hakan Çevikoğlu aynı zamanda sitenin altyapısını Ülkem Elektronik A.Ş şirketiyle yapmıştır.

17 Mayıs 2012 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Ptt AVM Ankara, İstanbul ve İzmir’deki ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

“Ptt AVM güvenli mi?” diye soran birçok tüketici ve KOBİ için Ptt tarafından finanse edilmesi, site altyapısının özel yazılım şirketi aracılığıyla yapılmış olması gibi açılardan oldukça olumlu bir durumdur. Siparişlerinizi gönderirken Ptt’nin 4059 şubesinden yararlanabilmenize ek olarak online alışverişe karşı mesafeli duran kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği görülür. Kargo avantajının yanı sıra komisyon oranları da kısmen daha düşük olması da satıcılar için oldukça karlı olabilir. Ayrıca Ptt AVM yorum alanlarında da memnuniyet düzeyi ortalamanın üzerindedir.

Satışa başlamak için öncelikle mağaza başvurusu yapmanız gereklidir. Kullanıcı hesabı oluşturduktan sonra sizden istenen bilgi ve belgeleri eksiksiz eklemeniz istenir. ePttAVM’de satıcı olmak için gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • Vergi levhası
  • Hizmet sözleşmesi
  • İmza sirküleri
  • Tedarikçi formu
  • Şahıs firmaları için Esnaf ve Sanatkarlar Odası kaydı zorunlu tutulmuştur.
  • Şirket ise Ticari Sicil kaydının verilmesi gerekir.

Ptt AVM’deki mağazanızdan sipariş veren kullanıcılara fatura kesebilmek için herhangi bir ePttAVM entegrasyonu kullanıyor olmaya ihtiyaç vardır. Bu şekilde ePttAVM e fatura kesebilirsiniz.

Satıcı olmak tamamen ücretsizdir. 

Birden fazla mağazayı kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Ptt AVM mağazası olan veya satışa başlamak isteyen herkes için uygundur.

ePttAVM entegrasyonu, ücretli bir hizmet dahilindedir. Oldukça düşük fiyatlandırma politikası uygulanmakla birlikte sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda ekonomik olduğu söylenebilir. Ayrıca BirFatura’nın ePttAVM entegrasyonu ile çalışmanız durumunda 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunulmasına ek olarak demo sona erdiğinde aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz.