ePttAVM Entegrasyonu

BirFatura'da ePttAVM Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Kobilerin birçok online pazar yerinden hizmet veriyor olması bazı işlemlerin daha zor takip edilmesine neden olabilir. Bunların içinde en sık karşılaşılanı ise faturalandırma olacaktır.

Firmamız tarafından sağlanan entegrasyon hizmeti ile birlikte bu sorunların zaman çalmasını ve stres yapmasını engelliyoruz. 

bir-fatura-entegrasyon-4
bir-fatura-entegrasyon-5

ePttAVM ile Tamamen Uyumlu

BirFatura'da ePttAVM Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pazaryerinin tamamına uyumlu şekilde çalışan yazılımlarımız fatura işlemlerinden satış raporlarının alınmasına kadar birçok işlemi yerine getiriyor. Sürekli güncellemelerini yapıyoruz ve bu sayede kullanıcılarımızın memnun kalmasını da sağlıyoruz. Yazılımın kolay kullanışlı olması noktasında da dikkat ediyoruz. Aktif şekilde çalışan birimimiz iletişim konularında da gereken yardımın yapılmasında görev alıyor.

Entegrasyon Nedir?

BirFatura'da ePttAVM Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Bir satıcı veya kobi olarak farklı noktalarda ve online sitelerde satış yapıyor olabilirsiniz. Ticaretin gereği olarak zaten farklı pazaryerlerinde yer edinmek zorunlu hale gelmiştir. ePttAVM entegrasyon yazılımı kullanan birisi firmamızdan aldığı destekle tüm pazaryerlerini tek panelden yönetme kolaylığını elde eder. Yazılımlarımız pratik bir şekilde ve birbirinden geniş olanaklara sahip olan pazaryerlerine uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Amacı en başta faturalandırma konusunda yardımcı olmaktır. Sunduğumuz hizmetler aracılığı ile çalışanlarınızın daha çok fatura zamanı ayırmasına gerek kalmıyor. Fatura başlığının sisteme girilmesinden sonra birkaç tık sonrasında kolaylıkla faturalarınızın düzenlenmesini sağlıyoruz. Elle düzenlenen faturalarınızda ortalama 3 dakika harcamanız gerekirken yazılımımız sayesinde bu onda biri zaman alıyor. Ayrıca raporlama ve birçok konuda ortak kontrol ekranı veriyor olmamız da kafa karışıklığı ve iş akışında zorluk olmasını da engelliyor.
bir-fatura-entegrasyon-2
bir-fatura-entegrasyon-6

Neler Yapabilirsiniz?

BirFatura'da ePttAVM Entegrasyonu Neler Yapabilirsiniz?

Oldukça pratik olan yazılımımız sayesinde kullanıcılarımız faturalarını düzenleyebilir.
Bunların yanında ek kolaylıklar da veriyoruz:

– E-fatura veya basılı fatura tercihine göre hareket edebiliyorsunuz,
– Stokları kontrol ediyorsunuz,
– Siparişlerin durumlarını görebiliyorsunuz,
– Tek elden satış veya maliyetlerle alakalı istatistiklere ulaşabiliyorsunuz,
– Pazaryerlerine entegrasyon sağlanıyor,
– Kargo takipleri kolaylaşıyor.

Bunların tamamı kolaylık, pratik olma, iş akışında hızlanma ve daha birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Firma çalışanlarımız sürekli yazılımların daha iyi hizmet vermesi adına çalışma ve gelişim üretme konularında zaman harcıyor. Denedikten sonra entegrasyon hizmetimizden ayrı herhangi bir işlem yapamaz hale gelebilirsiniz.

ePttAVM E-Tahsilat Entegrasyonu

ePttAVM Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece 3 dakikanızı ayırarak bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerini Yönetin

Tüm siparişlerinizi tek bir merkezden yönetmek için.

Hızlı Faturalandırma İçin

Sadece 2 tık ile faturalarınızı hemen almak için.

Giderlerinizi Tutmak İçin

Elektrik, su gibi sabit giderlerinizi de Birfatura'da tutabilirsiniz.

E-Fatura Kullanmak İçin

Birfatura ile entegre olarak otomatik E-Fatura da kesebilirsiniz.

Güvenlik Ve Yedekleme İçin

Birfatura sistemi güvenlidir ve ayrıca günlük olarak farklı bir kıtaya yedeklenmektedir.

Kolay Kullanım ve Destek

Sizin için en kolay ve en pratik sistemimizle biz her zaman yanınızdayız.

bir-fatura-entegrasyon-10

ePttAVM Entegrasyon Nasıl Yapılır?

ePttAVM Entegrasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

ePttAVM Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece kategori yöneticine bir e-posta atmanız yeterlidir.

Entegrasyonun kurulabilmesi için aşağıdaki şablon maili kategori yöneticinize iletebilirsiniz.

Merhaba,

ePttAVM de bulunan mağazamızdan daha hızlı hizmet verebilmek için bir APİ hesabı açmanızı ve bilgileriniz tarafımıza iletmenizi rica ediyoruz. Entegrasyon sistemi olarak Birfatura.com’u kullanacağız. Firma bilgileri de aşağıda mevcuttur.

Birfatura.com

[email protected]

850 303 3296

Saygılarımızla

– Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

– Gelen yeni siparişlerinizi anında tek tek veya toplu olarak BirFatura üzerinden onaylayabilirsiniz.

 – Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz.

 Ayrıca entegrasyondan sonra her sipariş geldiğinde direkt siparişinizden ne kadarlık bir komisyon alındığını görebilirsiniz. Bu komisyonları aylık olarak da takip edebilirsiniz.

Neden Kullanmalısınız?

BirFatura'da ePttAVM Entegrasyonu Neden Kullanmalısınız?

Verdiğimiz hizmet temelde kontrol ve kolaylık ilişkisine dayanır. Zaman kaybetmek işletmelerin doğru işlere zaman ayırmasını zorlaştırır. Bu nedenle kullanımı hem elemanların daha aktif çalışmasına hem de birçok pazar yerini ayrı ayrı takip etme sorununu ortadan kaldırır. Böylece kobiler satış, maliyet, kargo, raporlar veya faturalar noktasında sorunsuz şekilde hizmet alır, firmamızın yazılımlarından yararlanır.

bir-fatura-entegrasyon-71
bir-fatura-entegrasyon-8

Paketler Nasıldır?

Paketler Hakkında Bilgi Alın

Firma olarak avantajlarını görmeniz adına deneme aşamasının maliyet oluşturmasını engelliyoruz. İlk bir ay ücretsiz şekilde kullanmanıza izin vererek yazılımı ve entegrasyonu yakından görmenizi sağlıyoruz. Ardından aylık veya senelik şekilde farklı paketlerimizden istediğinizi alarak kullanmaya ve işlerinizi tek elden yapmaya devam ediyorsunuz. İletişim numaralarımızı her zaman sorularınıza cevap vermek için aktif tutuyoruz.

Bizi Öneriyorlar

Kalite Tesadüf Olamaz

En büyük online alışveriş siteleri bizi öneriyor. Sizde BirFaturanın ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden yararlanmak istemez misiniz?

Bilgi Alın

BirFatura olarak hizmetlerimiz ve sistemimiz hakkında bilgi almak için formu eksizsiz doldurup bize gönderin en kısa sürede size ulaşalım.

[contact-form-7 id="8315" title="Bilgi Formu"]
hepsiburada
logo-n11-large
gittigidiyor
Trendyol_online
Amazon_com_tr_Logo._CB1198675309_

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sizin İçin Cevapladık

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Hayır, maalesef ePttAVM bunu desteklememekte. Bunun için kategori yöneticinize mail atmalısınız.

ePttAVM sistemine ürün girişi yaparken KDV bilgilerini de girdiğiniz için bizde aynı girmiş olduğunuz şekilde KDV’lerini sistemimize aktarmaktayız.

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün siparişlerini görürsünüz. Onayla butonuna tıklayarak onaylarsınız ve faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Evet, yılbaşından bu yana olan tüm satışlarınızı yeni mağaza eklerken Eski Satışlarımın Aktarılmasını İstiyorum(01.01.2016) butonunu işaretleyerek eski satışlarınızı ürünlerinizi ve müşterilerinizi bir kaç dakika içerisinde Bir Fatura sistemine aktarabilirsiniz.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Bizi Tercih Ettiler

Bizi tercih eden binlerce firmadan biri olmak ister misiniz?