E-ticarette Entegrasyon Sistemleri ile Başarılı Olun

E-ticaret, geniş bir kavram. Başarılı olmak için doğru araçlara yatırım yapmanız; ürün listeleme, ödeme alma ve kargolama gibi tüm süreçlerde size zamandan tasarruf ve kolaylık sağlayacaktır. Doğru entegrasyon teknolojisine yatırım yapmak, ekosisteminizi hem şimdi hem de uzun vadede mümkün olan en güçlü şekilde sürdürebilmenize yardımcı olacaktır.

E-ticarette entegrasyon, özellikle B2B’ye yönelik e-ticaretin arttığı bu dönemde işletmelerin ihtiyacı duyduğu birçok hizmeti tek ekrandan yönetebilmesine imkan sağlamaktadır. Günümüzde çoğu şirket devamlılığını, kullandığı yazılım veya entegrasyon sistemleri ile sürdürmekte ve büyüyebilmektedir. 

Entegrasyon Kullanmanın Önemi

Günümüzün entegrasyon uzmanları, API öncelikli bir strateji ile operasyon süreçlerinin hızlı ve güvenli bir sistem ile hareket ettiğini biliyor. Yine de B2B entegrasyonu için hala en yaygın yaklaşım, -API üzerinden bağlantı olmasına rağmen- EDI teknolojisinden faydalanmaktır. Bu nedenle, farklı çözüm kaynaklarınızın olması dijital dönüşümün hızla geliştiği bu dönemde, özellikle birden çok işlemi sunan entegrasyon sistemleri ile yaşadığımız çağdan geri kalmamanızı sağlayacaktır.

Dijital dönüşüm API’lerle daha hızlı gerçekleşebilir. Bu sayede sipariş sürecinden satışa, tedarikten ödemeye, paketlemeden kargo takibine kadar kritik iş süreçlerinizin takibinde entegrasyonlar size yardımcı olacaktır. İş süreçleriniz üzerinde kontrole sahip olmak daha fazla çevrimiçi pazaryerine ve e-ticaret sitesine kolay erişimi sağlamaktadır.

Üretim, lojistik, perakende, toptan satış veya diğer sektörlerdeki müşteriler iş operasyonlarını API ve EDI entegrasyon sistemleri ile sürdürebilmektedir. Özellikle e-ticaret, şu anda en fazla kârın yakalandığı yer olduğundan, API liderliğindeki entegrasyon, üretim 4.0’ın öncüsü durumunda. Öte yandan müşteri tercihleriyle ilgili çevrimiçi verileri yakalama yeteneği göz önüne alındığında akıllı fabrikaların yükselişi öngörülüyor. Tüm bunlar hızla çevrimiçi hale geliyor ve bu, tek başına EDI ile e-ticaretin sürdürülebilir bir model olmamasının bir başka nedeni.

Sürdürülebilir e-ticaret operasyonu sürecinde entegrasyonunun önemi her geçen gün artmaktadır. Birfatura olarak, ürün yükleme, listeleme, ödeme alma, kargolama ve bir çok alanda size kolaylık sağlayacak entegrasyon sistemleri sunmaktayız. İş sürenizi tek bir panelden kontrol edebileceğiniz entegrasyon sistemlerimizi bu sayfadan inceleyebilir, uzman ekibimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022