Bir Fatura İle Başlayın.

Eticaretweb Entegrasyonu

Eticaretweb entegrasyonu ile Eticaretweb altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

ETicaretWeb Entegrasyonu

Eticaretweb Entegrasyonu Nedir?

Eticaretweb entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Eticaretweb entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Eticaretweb Nedir?

Yenilikçi, dinamik ekibiyle web tasarım, yazılım ve e-ticaret altyapısı hizmetleri veren Eticaretweb ile markanızın dijital yüzünü herkese gösterebilirsiniz. Eticaretweb e-ticaret paketlerinden birini seçerek kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz.

ETicaretWeb Entegrasyonu

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Eticaretweb yönetim paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için Eticaretweb APİ bilgilerine ihtiyaç vardır, bunun için Eticaretweb iletişim numarasından BirFatura web servis açtırmak istediğinizi belirtin. APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan bilgiler tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Eticaretweb > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle seçeneğine tıklayın, açılan pencereye bu bilgileri girip kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Eticaretweb Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Eticaretweb entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Eticaretweb Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Eticaretweb ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Çalışmalarını İzmir’den sürdürür.