Bir Fatura İle Başlayın.

FırsatbuFırsat Entegrasyonu

FırsatbuFırsat entegrasyonu ile FırsatbuFırsat mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

Fırsatbufırsat Pazaryeri Entegrasyonu

FırsatbuFırsat Entegrasyonu Nedir?

FırsatbuFırsat entegrasyonu, FırsatbuFırsat mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura FırsatbuFırsat entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

FırsatbuFırsat Nedir?

FırsatbuFırsat hizmet veren lokal işletmelerin markalarını online olarak duyurabileceği pazar yeridir. Yaratıcı fırsat ve kampanyalarıyla yaklaşık 7 milyonun üzerinde üyesi bulunan platform her ay 2 milyon ziyaretçiye ulaşması sayesinde internet üzerinden satış yapmayan dükkanlar için ideal bir gelir kazancına dönüşebilir. Bu sayede hizmetlerinizi geniş kitlelere duyurmuş olarak markanızı büyütmeye katkıda bulunan Fırsat Bu Fırsat ile SPA, tiyatro bileti, yemek, sigorta gibi pek çok offline hizmet için cazip fiyatlarla ilan verebilirsiniz.

Fırsatbufırsat Pazaryeri Entegrasyonu

FırsatbuFırsat Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

FırsatbuFırsat entegrasyonunu aktifleştirebilmeniz için FırsatbuFırsat mağazanız ile BirFatura paneli arasındaki bağlantıyı sağlayan FırsatbuFırsat APİ bilgilerine ihtiyacınız vardır. Bu bilgiye Fırsat Bu Fırsat iletişim bölümü aracılığıyla ulaşabilirsiniz. APİ kullanıcı adı ve şifresi tarafınıza ulaştıktan sonra BirFatura panelinden BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > FırsatbuFırsat > Düzenle butonuna tıklayarak açılan pencereye bu bilgileri yapıştırdıktan sonra kurulum tamamlanmış olacaktır. Ardından bazı ayarlamalar yapabilirsiniz, bunlar:

  1. Hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  2. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilir, sorun yok ise entegrasyon tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak FırsatbuFırsat entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura FırsatbuFırsat Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu FırsatbuFırsat entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

FırsatbuFırsat Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki FırsatbuFırsat sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, şirket hakkında ve FırsatbuFırsat’da satıcı olma konusunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Fiziki ve lokal olarak hizmet veren işletmelerin ilan vererek gelir kazanabildiği online alışveriş platformudur. İster yemek ister başka bir hizmetin satışını gerçekleştiriyor olun üye olarak kolayca ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Ticari ünvanı Fırsat Bu Fırsat İnternet Hizmetleri Reklam Turizm Org. Paz. ve Tic. A.Ş. olan şirket Reyhan ve Oğuz Arslan tarafından kurulmuştur.

2010 senesinde kurulmuştur.

SSL sertifikasına sahip web sitesinde ödeme yöntemleri son derece güvenli olmakla birlikte tüm işlemler kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gerçekleştirilir.

Platforma üye olarak tüm fırsatlardan yararlanabilir, satın aldığınız fırsatları ve indirim çeklerini kullanabilirsiniz.

Satıcı olmak için Üye Ol kısmından üye olmalısınız. Kullanıcı hesabı bilgilerinizi girdikten sonra şirket ünvanı, vergi kimlik numarası, vergi dairesi, yetkili kişinin iletişim bilgileri, banka hesap numarası gibi bilgileri de ekleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.