Bir Fatura İle Başlayın.

Ganipara Entegrasyonu

GaniPara entegrasyonu ile GaniPara altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

GaniPara Entegrasyonu

GaniPara Entegrasyonu Nedir?

GaniPara entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura GaniPara entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

GaniPara Nedir?

E-ticaret sektöründe hemen bir web sitesi açıp çalışır hale getirmenin kolay olmadığı günümüzün ihtiyaçlarına başarılı çözüm üretme fikriyle ortaya çıkan GaniPara, bu anlamda oldukça önemli bir girişim olarak KOBİ’lerin yardımına yetişti. GaniPara; ürünleriniz, hizmetleriniz, dijital varlıklarınız veya dilediğiniz herhangi bir şeyi hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan satışa sunup sanal mağaza oluşturmanıza yardımcı olan hazır altyapıdır. Kısacası satmak istediğiniz her şeyi kısa sürede ürüne dönüştürüp gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Ürünlenizi kolayca yükleyebileceğiniz kolay arayüzü sayesinde özel bir yazılım bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Kendi sanal mağazanızı açmak için tek yapmanız gereken kayıt olmak.

GaniPara Entegrasyonu

GaniPara E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

GaniPara hesabınız ile BirFatura’yı entegre etmek yalnızca birkaç dakikanızı alır. İhtiyacınız olan tek şey GaniPara APİ bilgileridir, bu nedenle GaniPara yönetim paneline giriş yaparak Hesabım > APİ bölümünden APİ’yi Erişime Aç butonuna tıklayın, açıldıktan sonra APİ Açık ve APİ Gizli Anahtar bilgilerini not edin. Ardından BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > GaniPara > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle butonuna basarak not ettiğiniz bilgileri ilgili alanlara kopyalayıp kaydedin. Böylelikle kurulum tamamlanmış olacaktır, sonrasında ise ihtiyacınız olacak bazı ayarlamaları aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz:

  1. Görmek İstediğiniz Siparişlerin Durumu: Seçeneğini tıkladığınızda panelde görmek istediğiniz sipariş durumunu buradan seçebilirsiniz, tüm siparişleri veya yeni gelen işlem görmemiş siparişleri görmek istiyorum gibi. Bu listeye seçeneklerin gelmesi için “DOLDUR” butonuna tıklamanız gerekir.
  2. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza ait özel bir açıklamanız var ise ve faturalarınıza da bunu eklemek istiyorsanız bu alandan açıklama tanımlayabilirsiniz.
  3. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  4. TEST ET: Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tıkladığınızda bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de GaniPara Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura GaniPara entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

GaniPara Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

GaniPara ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Online alışveriş sitesi açmak için tüm imkanları sunan hazır e-ticaret programı olarak tanımlanabilir. Hiçbir ek donanıma ya da yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan e-ticaret yapmanın en hızlı yoludur. Kullanıcılara dört farklı kategori seçeneği sunan platformda; e-kitap, dijital ürün, servis ürünü ve taşınabilir ürün iş modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Profesyonel tasarımlardan zevkinize uygun olanı seçebilmenizin yanı sıra Facebook’a fotoğraf yüklemek kadar kolay ürün yükleme süreci, ödeme altyapılarına entegre olması sayesinde sanal pos, Paypal, kapıda ödeme, banka havalesi şeklinde ödeme almak da mümkündür. 

Ganipara Bilişim Teknolojileri Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ticari ünvanıyla çalışmalarını sürdürür.

2012 yılının Eylül ayında kurulmuştur.

Ofisleri Ankara Çankaya’da bulunmaktadır.

Kendi alan adınız ile kurulum yaptırabilirsiniz. Buradan kayıt olmanız yeterlidir.

Evet, ücretlidir. Küçük, orta, popüler, guru paket seçenekleri sunan GaniPara fiyatları için aylık veya yıllık ödeme planı oluşturabilirsiniz.