Gittigidiyor Entegrasyonu

BirFatura'da Gittigidiyor Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

İşletmelerin özellikle online ticaret ve pazaryerlerindeki satış süreçlerini en iyi şekilde koordine etmelerine yarayan entegrasyon çözümlerinden olan Bir Fatura, Pazaryeri Gittigidiyor Entegrasyonu ile hem sipariş takibi, hem kargo takibi, hem de e fatura süreçlerinizde yanınızda.

Firmamız tarafından sağlanan entegrasyon hizmeti ile birlikte bu servis ihtiyaçlarınızı tek bir panelden kontrol etmenizi sağlıyoruz.

bir-fatura-entegrasyon-4
bir-fatura-entegrasyon-5

Gittigidiyor ile Tamamen Uyumlu

BirFatura'da Gittigidiyor Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pazaryerinin tamamına uyumlu şekilde çalışan yazılımlarımız, e-fatura işlemlerinden satış raporlarının alınmasına kadar birçok işlemi yerine getiriyor. Sürekli gelişen ve güncellenen altyapımız sayesinde kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına tam olarak hizmet veriyoruz. Yazılımın kolay kullanışlı olması noktasında da dikkat ediyoruz. Aktif şekilde çalışan birimimiz iletişim konularında da gereken yardımın yapılmasında görev alıyor.

Entegrasyon Nedir?

BirFatura'da N11 Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Bir satıcı veya kobi olarak farklı noktalarda ve online sitelerde satış yapıyor olabilirsiniz. Ticaretin gereği olarak zaten farklı pazaryerlerinde yer edinmek zorunlu hale gelmiştir. Gittigidiyor entegrasyon yazılımı kullanan birisi firmamızdan aldığı destekle tüm pazaryerlerini tek panelden yönetme kolaylığını elde eder. Yazılımlarımız pratik bir şekilde ve birbirinden geniş olanaklara sahip olan pazaryerlerine uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Amacı en başta faturalandırma konusunda yardımcı olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler aracılığı ile çalışanlarınızın daha çok fatura zamanı ayırmasına gerek kalmıyor. Fatura başlığının sisteme girilmesinden sonra birkaç tık sonrasında kolaylıkla faturalarınızın düzenlenmesini sağlıyoruz. Elle düzenlenen faturalarınızda ortalama 3 dakika harcamanız gerekirken yazılımımız sayesinde bu onda biri zaman alıyor. Ayrıca raporlama ve birçok konuda ortak kontrol ekranı veriyor olmamız da kafa karışıklığı ve iş akışında zorluk olmasını da engelliyor.

bir-fatura-entegrasyon-2
bir-fatura-entegrasyon-6

Neler Yapabilirsiniz?

BirFatura'da Gittigidiyor Entegrasyonu Neler Yapabilirsiniz?

Oldukça pratik olan yazılımımız sayesinde kullanıcılarımız faturalarını düzenleyebilir.
Bunların yanında ek kolaylıklar da veriyoruz:

– E-fatura veya basılı fatura tercihine göre hareket edebiliyorsunuz,
– Stokları kontrol ediyorsunuz,
– Siparişlerin durumlarını görebiliyorsunuz,
– Tek elden satış veya maliyetlerle alakalı istatistiklere ulaşabiliyorsunuz,
– Pazaryerlerine entegrasyon sağlanıyor,
– Kargo takipleri kolaylaşıyor.

Bunların tamamı kolaylık, pratik olma, iş akışında hızlanma ve daha birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Firma çalışanlarımız sürekli yazılımların daha iyi hizmet vermesi adına çalışma ve gelişim üretme konularında zaman harcıyor. Denedikten sonra entegrasyon hizmetimizden ayrı herhangi bir işlem yapamaz hale gelebilirsiniz.

Gittigidiyor E-Tahsilat Entegrasyonu

Gittigidiyor Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece 3 dakikanızı ayırarak bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerini Yönetin

Tüm siparişlerinizi tek bir merkezden yönetmek için.

Hızlı Faturalandırma İçin

Sadece 2 tık ile faturalarınızı hemen almak için.

Giderlerinizi Tutmak İçin

Elektrik, su gibi sabit giderlerinizi de Birfatura'da tutabilirsiniz.

E-Fatura Kullanmak İçin

Birfatura ile entegre olarak otomatik E-Fatura da kesebilirsiniz.

Güvenlik Ve Yedekleme İçin

Birfatura sistemi güvenlidir ve ayrıca günlük olarak farklı bir kıtaya yedeklenmektedir.

Kolay Kullanım ve Destek

Sizin için en kolay ve en pratik sistemimizle biz her zaman yanınızdayız.

Gittigidiyor Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor Entegrasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Gittigidiyor Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

– Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz.
– Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister GG’un belirlediği standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz. 
– APİ entegrasyonundan sonra mağazanıza veya ürününüze gelen tüm sorularda BirFatura ekranına düşmeye başlar ve GG mağazanıza giriş yapmadan direk BirFatura üzerinden cevaplayabilirsiniz

bir-fatura-entegrasyon-10
bir-fatura-11

Gittigidiyor Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Gittigidiyor Entegrasyonunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Entegrasyonun nasıl yapıldığını videoda anlattık.

Videomuzda kısaca nasıl gittigidiyor mağazamızı entegre ederiz onu gördük. Video içerisindeki [email protected] adresine gönderilecek mail içeriğide aşağıdaki gibidir.

Merhaba,

Sizden api hesabımızı kullanabilmemiz için gerekli olan role name ve role pass bilgilerini istemekteyiz. Bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Ad:
Soyad:
Mail adresi:
Telefonu:
Firma Ad:
Firma Telefonu:
Firma Web sitesi:
GittiGidiyor Kullanıcı Adı:

Neden Kullanmalısınız?

BirFatura'da Gittigidiyor Entegrasyonu Neden Kullanmalısınız?

Verdiğimiz hizmet temelde kontrol ve kolaylık ilişkisine dayanır. Zaman kaybetmek işletmelerin doğru işlere zaman ayırmasını zorlaştırır. Bu nedenle kullanımı hem elemanların daha aktif çalışmasına hem de birçok pazar yerini ayrı ayrı takip etme sorununu ortadan kaldırır. Böylece kobiler satış, maliyet, kargo, raporlar veya faturalar noktasında sorunsuz şekilde hizmet alır, firmamızın yazılımlarından yararlanır.

bir-fatura-entegrasyon-71
bir-fatura-entegrasyon-8

Paketler Nasıldır?

Paketler Hakkında Bilgi Alın

Firma olarak avantajlarını görmeniz adına deneme aşamasının maliyet oluşturmasını engelliyoruz. İlk bir ay ücretsiz şekilde kullanmanıza izin vererek yazılımı ve entegrasyonu yakından görmenizi sağlıyoruz. Ardından aylık veya senelik şekilde farklı paketlerimizden istediğinizi alarak kullanmaya ve işlerinizi tek elden yapmaya devam ediyorsunuz. İletişim numaralarımızı her zaman sorularınıza cevap vermek için aktif tutuyoruz.

Bizi Öneriyorlar

Kalite Tesadüf Olamaz

En büyük online alışveriş siteleri bizi öneriyor. Sizde BirFaturanın ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden yararlanmak istemez misiniz?

Bilgi Alın

BirFatura olarak hizmetlerimiz ve sistemimiz hakkında bilgi almak için formu eksizsiz doldurup bize gönderin en kısa sürede size ulaşalım.

[contact-form-7 id="8315" title="Bilgi Formu"]
hepsiburada
logo-n11-large
gittigidiyor
Trendyol_online
Amazon_com_tr_Logo._CB1198675309_

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sizin İçin Cevapladık

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Evet, yeni gelen bir siparişi direk sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklayarak siparişiniz yanındaki İptal Et butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün siparişlerini görürsünüz. Onayla butonuna tıklayarak onaylarsınız ve faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdı

Evet, yılbaşından bu yana olan tüm satışlarınızı yeni mağaza eklerken Eski Satışlarımın Aktarılmasını İstiyorum(01.01.2016) butonunu işaretleyerek eski satışlarınızı ürünlerinizi ve müşterilerinizi bir kaç dakika içerisinde Bir Fatura sistemine aktarabilirsiniz.

Pazaryerindeki ürünlerinizin KDV bilgileri alınamıyor maalesef böyle bir bilgi tutmuyorlar fakat siz mağaza eklerken KDV kısmından tüm ürünleriniz KDV’lerini seçebilirsiniz.
Bizde bu sayede ürünlerinizin KDV oranlarını tutmuş oluruz bundan sonra fatura hesaplamalarında bu bilgiyi kullanırız.
Eğer mağazanıza da birden fazla çeşit KDV(%18,%8,%1) ye tabi ürün var ise bunları ekledikten sonra sol menüden Ürünler – Ürünleri Görüntüle menüsü altından KDV’lerini düzenleyebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiler

Bizi tercih eden binlerce firmadan biri olmak ister misiniz?