Play Video

Gittigidiyor Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz.
  • Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister GG’un belirlediği standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz. 
  • APİ entegrasyonundan sonra mağazanıza veya ürününüze gelen tüm sorularda BirFatura ekranına düşmeye başlar ve GG mağazanıza giriş yapmadan direk BirFatura üzerinden cevaplayabilirsiniz

Entegrasyonun nasıl yapıldığını aşağıdaki videoda anlattık.

Videomuzda kısaca nasıl gittigidiyor mağazamızı entegre ederiz onu gördük. Video içerisindeki api.destek@gittigidiyor.com adresine gönderilecek mail içeriğide aşağıdaki gibidir.

———————————————————————————–

Merhaba,
Sizden api hesabımızı kullanabilmemiz için gerekli olan role name ve role pass bilgilerini istemekteyiz. Bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Ad:
Soyad:
Mail adresi:
Telefonu:
Firma Ad:
Firma Telefonu:
Firma Web sitesi:
GittiGidiyor Kullanıcı Adı:

Kullanım amacınız ve uygulamanız hakkında detaylı bilgi:

Gittigidiyor apisini kullanma amacımız Bir Fatura isimli yazılım vasıtası ile kolayca fatura oluşturma ve satışlarımızın takibini yapmak.

Entegrasyon Firması Adı: Birfatura Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Firma Email Adresi: iletisim@birfatura.com
Firma Telefonu: 850 303 3296

——————————————————————

Sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle canlı destek üzerinden veya destek kısmından yardım isteyiniz.

BirFatura'nın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Üstelik 30 gün boyunca ÜCRETSİZ!

Birden fazla mağazam var hepsini de entegre edebilir miyim?

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Mağaza eklerken logo var. Ne işe yarıyor logo?

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Gelen siparişi direkt buradan iptal edebilir miyim?

Evet, yeni gelen bir siparişi direk sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklayarak siparişiniz yanındaki İptal Et butonuna tıklayarak iptal edebilirsiniz.

Gittigidiyor’daki eski satışlarımı aktarabiliyor muyum?

Evet, yılbaşından bu yana olan tüm satışlarınızı yeni mağaza eklerken Eski Satışlarımın Aktarılmasını İstiyorum(01.01.2016) butonunu işaretleyerek eski satışlarınızı ürünlerinizi ve müşterilerinizi bir kaç dakika içerisinde Bir Fatura sistemine aktarabilirsiniz.

Gittigidiyor’dan yeni sipariş gelince ne yapmam gerekiyor?

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Yeni Sipariş linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün siparişlerini görürsünüz. Onayla butonuna tıklayarak onaylarsınız ve faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Ürünlerin KDV’lerini nasıl ayarlayacağım?

Pazaryerindeki ürünlerinizin KDV bilgileri alınamıyor maalesef böyle bir bilgi tutmuyorlar fakat siz mağaza eklerken KDV kısmından tüm ürünleriniz KDV’lerini seçebilirsiniz.
Bizde bu sayede ürünlerinizin KDV oranlarını tutmuş oluruz bundan sonra fatura hesaplamalarında bu bilgiyi kullanırız.
Eğer mağazanıza da birden fazla çeşit KDV(%18,%8,%1) ye tabi ürün var ise bunları ekledikten sonra sol menüden Ürünler – Ürünleri Görüntüle menüsü altından KDV’lerini düzenleyebilirsiniz.

Birfatura'yı Sizde Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413
Çankaya – Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2020