hepsiburadaistihdam1

Koronavirüsü (COVID-19) salgını nedeni ile fiziksel mağazalardan alışverişler oldukça azalmıştır. Vatandaşlar online olarak alışverişlerini yapmaktadır. Bu da e-ticaret sitelerinde patlamalar yaşanması sebep olmuştur. Artık vatandaşlar gıda, temizlik, hobi gibi birçok alanda alışverişlerini e-ticaret siteleri üzerinde yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada, Koronavirüsü (COVID-19)  salgını sebebi ile yaşananlar zor günlerde yeni istihdamlar hedeflediği duyurdu.

“5 BİN KİŞİLİK İSTİHDAM HEDEFİ”

Hepsiburada tarafından paylaşılan bilgilere göre şirket Gebze Akıllı Operasyon Merkezi, Hepsijet Lojistik ve Hepsiexpress Cebindeki birimlerindeki operasyon ve dağıtım ağında görevlendirmek üzere 2020 sonuna kadar 5 bin kişilik bir ek istihdam sağlayacak. Yapılacak olan ek istihdam ile birlikte Hepsiburada’nın operasyon ve dağıtım alanındaki çalışanları toplam 7,500’e yükselecektir.

DESTEK KAMPANYASI

Hepsiburada; sağlık çalışanlarının kullanımına sunulmak üzere, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyası kapsamında, T.C. Sağlık Bakanlığı’na 500 bin adet cerrahi maske ve 500 bin adet muayene eldiveniyle destek olmuştur.

“GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ konu ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye’ye yatırıma devam ettiklerini belirterek şunları söyledi:

“Hepsiburada olarak yeni ürünler, hizmetler, teknolojik çözümler ile yatırım yapmaya ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Özellikle, içinden geçtiğimiz bu zor günlerde, Hepsiburada Ailesi olarak, tam bir görev bilinciyle vazifemizi yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çerçevede, Hepsiburada olarak Akıllı Operasyon Merkezi’miz, Hepsijet ve Hepsiexpress hizmetlerimiz için bu yılsonuna kadar 5 bin kişilik bir ek istihdam oluşturmayı hedefliyoruz.”

DİĞER EKSTRA ÇÖZÜMLER

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ’ın açıklamasında bu zorlu dönemde, müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılamak adına daha kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması için ekstra çözümler üretme açısından oldukça özen göstermekteyiz.

Son dönemde, Hepsiexpress ile hizmet ağını genişleterek taze gıda, sebze, meyve, balık, süt gibi tüm günlük süpermarket ihtiyaçlarını müşterilerimize tercih ettikleri saat aralığında kapılarına teslim etmeye başladık. Ödeme noktasında ise müşterilerimizin rahatlıkla alışverişlerini yapabilmesi için anında online tüketici kredisi ve çoklu kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunmaktayız.

Akıllı Operasyon Merkezi’ne gelen her ürün detaylı olarak sterilize edildiğini belirten Emirdağ, siparişler gerekli hijyen tedbirlerini alan ekipler tarafından paketleniyor. Siparişler dezenfeksiyonu sağlanmış araçlarla en güvenli şekilde yola çıkarak Hepsiburada teslimat ekipleri tarafından hijyen kurallarına uygun olarak teslim ediliyor.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022