Bir Fatura İle Başlayın.

Hipotenüs Entegrasyonu

Hipotenüs entegrasyonu ile Hipotenüs e-ticaret web sitenizin kontrolü sizde olsun

Hipotenüs Entegrasyonu

Hipotenüs Entegrasyonu Nedir?

Hipotenüs entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Hipotenüs entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Hipotenüs Nedir?

Yeni nesil e-ticaret yazılımı üretici Hipotenüs, devamlı güncellenen benzersiz altyapısıyla öne çıkar. 20 yılı aşkın tecrübesiyle binlerce firmaya kullanışlı ve güvenilir web sitesi kazandırmıştır. Hipotenüs e-ticaret paketleri arasından bütçenize uygun olan seçimi yapabilir, BirFatura Hipotenüs entegrasyonu sayesinde ise her siparişinizin faturasını kolayca alıcıya iletebilirsiniz.

Hipotenüs Entegrasyonu

Hipotenüs Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Hipotenüs web siteniz ile BirFatura’yı entegre etmek için Hipotenüs APİ bilgilerini öğrenmeniz gerekir. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndererek web servis açtırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. APİ kullanıcı adı ve şifreniz size bildirildikten sonra BirFatura panelindeki Ayarlar > Mağaza Ayarları > Hipotenüs > Düzenle kısmından Yeni Mağaza Ekle’ye tıklayıp bu bilgileri kaydettiğinizde kurulum tamamlanmış olacaktır. Son olarak ihtiyaç duyacağınız bazı özellikleri aşağıdaki gibi ayarlayabilirsiniz:

  1. Hangi Durumdaki Siparişleri Görmek İstiyorsunuz: Panelinizde görmek istediğiniz sipariş durumunu buradan seçebilir, tüm siparişleri veya yeni gelen işlem görmemiş siparişleri görmek istiyorum şeklinde ayarlayabilirsiniz. Listenin gelmesi için “DOLDUR” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  2. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza özel açıklamaları faturalarınızda göstermek için bu özelliği aktifleştirebilirsiniz.
  3. Bu Mağazamda Sadece Tek Tip KDV’li Ürünler Satıyorum: Özelliğini seçtiğinizde ürün eklerken KDV oranlarını tek tek girmenize gerek kalmayacaktır, bu aşamada belirttiğiniz KDV oranı ürün eklerken otomatik olarak seçili gelecektir (Dilerseniz ürün eklerken veya ekledikten sonra bu oranı değiştirebilirsiniz).
  4. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  5. TEST ET: Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tıkladığınızda bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayıp entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Hipotenüs Web Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Hipotenüs entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek.

30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Hipotenüs Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Hipotenüs yazılım ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Hipotenüs hem e-ihracat hem de e-ticaret paketleri şeklinde çalışır. e-Girişimci, e-Dükkan, e-Mağaza, e-İşletme, e-İşletme+ gibi paketler işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiştir. Sınırsız web- database alanı, e-posta hesabı, SSD bulut sunucu, sınırsız ürün girişi, sınırsız telefon-ticket desteği, SEO uyumluluk, mobil uyumlu hazır temalar, varyant yönetimi, varyanta özel fiyat, sınırsız kategori ekleme, ürünleri zoom ile büyütme, 256 bit SSL sertifikası, excel ile ürün ekleme, ürünleri excel’e aktar, fırsat ürünleri slider’ı, slider banner yönetimi gibi daha pek çok özellik tüm paketlerde ortaktır. Ek entegrasyon servisleri gibi bazı özel hizmetler üst paket seçeneklerinde sunulmuştur.

Hipotenüs Elektronik Ticaret ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. tarafından kurulmuştur.

2001 yılında faaliyete geçmiştir.

Bursa Nilüfer’de bulunmaktadır.

Demo sürüm sayesinde tüm paketleri ücretsiz test edebileceğiniz gibi Hipotenüs e-ticaret paketleri arasından tercihinizi yapıp online sipariş verebilir, hemen sonrasında kurulum işlemlerini başlatabilirsiniz.

Evet ücretlidir, pakete göre Hipotenüs fiyatları değişmektedir. 12 ay vade ile bütçenize uygun paketi tercih edebilirsiniz.