İdeaSoft Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece birkaç dakikanızı ayırarak bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Öncelikle İdeaSoft temsilcinize ulaşarak APİ’nizi açtırmak istediğinizi söylemelisiniz.

APİ’niz açılınca İdeaSoft yönetim panelinizde Entegrasyonlar – APİ menüsüne girmeni gerekiyor.

APİ menüsü altından EKLE butonuna tıklamalısınız. Çıkan pencerede Adı: BirFatura, Yönlendirme Adresi: httpss://uygulama.birfatura.com/ideasoftauth olarak giriniz ve kaydet butonuna basınız.

Uygulama listesine eklendiğiniz göreceksiniz. Buradan listeden İzin Yönetimi ne tıklayarak açılan pencereden Yeni diyerek bir yöneticiyi seçerek Katalog ve Order kısımlarını “Okuma/Yazma” seçerek kaydet butonuna basınız.

Bu işlemi de yaptıktan sonra artık hemen üstteki Yeni Mağaza Ekle butonuna basarak İdeaSoft sitenizi entegre edebilirsiniz.

—————————————–

Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz. 
  • Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister BirFatura standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz

İdeaSoft Mağazanızı Birfatura.com’a Entegre Etmek ve Kullanmak Sadece Birkaç Dakikadır.

birfatura-bilgisayar-tablet-telefon.fw

BirFatura'nın sunmuş olduğu İdeaSoft Entegrasyonu avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Üstelik 30 gün boyunca ÜCRETSİZ!

ideasoft.soru1.fw
Birden fazla mağazam var hepsini de entegre edebilir miyim?

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Mağaza eklerken logo var. Ne işe yarıyor?

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.
Yeni sipariş gelince ne yapmam gerekiyor?

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Onaylanmışlar linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün siparişlerini görürsünüz. Faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Ürünlerin KDV’lerini nasıl ayarlayacağım?

Tüm ürünlerinizin KDV bilgisi bize İdeaSoft tarafından gelmektedir. Sizin ekstradan bir bilgi girişi yapmanıza gerek kalmamaktadır.