Bir Fatura İle Başlayın.

ikas Entegrasyonu

ikas entegrasyonu ile ikas altyapılı sitenizi ve tüm sanal mağazalarınızı tek panelden yönetin.

İkas Entegrasyonu

ikas Entegrasyon Nedir?

ikas entegrasyonu, ikas yazılım altyapısıyla uyumlu BirFatura hizmetidir. ikas e ticaret sitenizi hem pazar yerlerindeki mağazalarınız ile entegre ederek hem de tüm operasyonel süreçleri tek çatı altında toplayarak işlerinizi kolaylaştırır. Satış yaptığınız tüm online platformları tek yerden yönetme konforu sunan sistem faturalandırma, sipariş takibi, ön muhasebe, raporlama ve istatistik tutma işlemlerini zahmetsizce yerine getirmeyi mümkün kılar. Operasyonel iş yükü azalırken sürecin bir düzen içerisinde ilerlemesini sağlar.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura ikas entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

ikas Nedir?

Yeni nesil e ticaret altyapısıyla hızla gelişmekte ve kendinden söz ettirmekte olan ikas dijital çağın gereksinimlerine başarıyla uyum sağlamıştır. Hem yeni girişimciler hem de deneyimli KOBİ’lere gelişmiş yazılım teknolojileri sağlar. ikas yatırımları doğrultusunda decacorn adayı olmakla birlikte Avrupa’nın güçlü e ticaret yazılımı olmayı hedefler. Yüksek site hızıyla dikkat çeken marka kolay düzenlenebilir temalarıyla da kullanıcı dostu tasarımlar sunar. Almanya merkezli şirket İstanbul ve Ankara ofisleri dahil olmak üzere 200 çalışanıyla faaliyetlerini sürdürür. ikas altyapısı ile başarılı bir şekilde entegre olan BirFatura, operasyonel iş yükünü düzenlemeyi ilke edinir.

İkas Entegrasyonu

ikas Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

ikas yazılımına sahip web sitenizi BirFatura ile entegre etmek oldukça kolaydır, birkaç dakika içerisinde kurulumu tamamlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. BirFatura ikas entegrasyonu yapmak için izlemeniz gereken adımlar şöyledir:

  • Buradan Özel Uygulamalarınızı Yönetin → Özel Uygulama Oluştur butonuna tıklayın.
  • Açılan pencereyi Ad kısmını BirFatura, İzinler kısmını ise Müşterileri Görüntüleme, Siparişleri Görüntüleme ve Ürünleri Görüntüleme olarak kaydedin.
  • Kaydettikten sonra ikas APİ bilgilerini otomatik oluşturmuş olur. Oluşturulan client_id ve client_secret isimli kısımlardaki anahtarları kopyalayın.
  • Panelin solundaki Ayarlar → Mağaza Ayarları’ndan Yeni Mağaza Ekle’yi seçerek İkas logosuna tıklayın.
  • Düzenle seçeneğine bastıktan sonra APİ kullanıcı adı ve şifre bölümüne kopyaladığınız anahtar bilgilerini yapıştırıp kaydettiğinizde ikas entegrasyon kurulumunuz tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak ikas entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura ikas Entegrasyonu ile Tanışmak için Ücretsiz Deneyin

ikas entegrasyonunun sunmuş olduğu avantajlardan hemen yararlanın! ikas e-ticaret sitenizi BirFatura ile bağlayın, operasyon takibini kolaylaştırın. 1 ay boyunca hiçbir ödeme yapmadan test edin, memnun kalırsanız abone olun.

BirFatura Illustrasyon

ikas ile İlgili Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

ikas ne şirketidir ya da ikas e-ticaret nedir diye araştıranlar için özetle e ticaret yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri bir araya toplamayı hedefleyen ve aldığı yatırımlarla her geçen gün altyapısını daha da geliştiren yazılım şirketidir.

ikas kurucusu ve CEO’su Mustafa Namoğlu’dur.

2017 yılında kurulmuştur.

Merkezi Stuttgart Almanya’da olan ikas Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ayrı ofisiyle de hizmet vermektedir.

E ticaret ve ihracat paketleri ile kullanıcılara opsiyon sunan şirket, temel web sitesi özelliklerine sahip başlangıç, daha ileri özellikler bulunduran gelişmiş, premium gibi paket seçenekleriyle çalışır. Ürün ve trafik sınırlaması gibi kotaların bulunmaması avantajlı konuma geçmenize yardımcı olurken tamamen e ticaret sektöründeki işletmelerin ihtiyaçları baz alınır. 

Tüm e ticaret altyapılarında olduğu gibi ücretli bir hizmet olarak sunulmaktadır.

Fintech, bulut, Saas, mobile uygulama gibi konularda oldukça uzman olan marka tek panelden çoklu site açabilme, sepet hatırlatma, entegre dijital pazarlama özellikleri gibi pek çok yenilikçi fonksiyonu dijitalleşmeyi hedefleyen KOBİ’ler ile buluşturmaktadır. 2017 yılından beri faaliyet gösteren şirket konusunda uzman personeller sayesinde, ciddi yatırımlara aracılığıyla ve yazılım geliştirme becerileriyle sektörde yer edinmiştir.

Oldukça hesaplı fiyatlandırma politikasına sahip BirFatura ikas entegrasyonu uygulamasında sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda fiyatların uygun olduğu söylenebilir. Aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz. Bazı paketlerdeki cazip kontör hediyeleri şirketiniz yeni kurulmuş olsa bile uzun süre size destek olur.

Anahtar teslim e ticaret sitesi istiyorsanız doğru bir adres olabilir. İster var olan sitenizi yenisine taşımak ister sıfırdan oluşturmak isteyenler 0850 255 18 39 numaralı İkas müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek veya iletişim formunu doldurarak kurulum işlemlerini başlatabilirler.

Kullanışlı, hızlı ve SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmak isteyen herkes için uygun bir tercihtir.

Uygun fiyatlı e ticaret çözümlerinden biri olan İkas fiyatları da tercih ettiğiniz e ticaret paketine göre değişiklik gösterir, her paket kapsamında temel özelliklere ek olarak bazı ekstra fonksiyonlar da bulunur. Aylık ödeme planlarının bulunduğu fiyat seçeneklerinden bütçe planlamasına uygun olanı tercih ederek gelişmiş altyapıya sahip e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.