Modanisa Entegrasyonu

Modanisa entegrasyonu ile Modanisa mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

Modanisa Entegrasyonu

Modanisa Entegrasyonu Nedir?

Modanisa entegrasyonu, Modanisa mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Modanisa entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Modanisa Nedir?

Modanisa, İslami stile uygun giyim kategorilerine sahip alışveriş sitesidir. 1000’in üzerinde markaya ev sahipliği yapan platformda 100 binden fazla ürün çeşitliliği bulunur. Giyim, aksesuar, kozmetik başta olmak üzere 9 ana kategoride satış yapma imkanı bulabilirsiniz.

Modanisa Entegrasyonu

Modanisa Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Modanisa mağazanızı BirFatura ile entegre etmek için Modanisa API bilgilerini öğrenmeniz gerekir, Modanisa satıcı panelinde yazmıyorsa Modanisa destek yetkililerinden öğrenebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifresinden oluşan API bilgilerinizi not ettikten sonra BirFatura paneline giriş yapın. Ayarlar > Mağaza Ayarları > Modanisa > Düzenle bölümüne gelerek açılan pencere bu bilgileri yapıştırarak kaydedin, kurulum tamamlanmış olacaktır. Paneli kullanırken kolaylık sağlayacak bazı ayarlamaları bu şekilde yapabilirsiniz:

  1. Ürün Stok Kodu Alanını Kendim Belirleyeceğim: Ürün stok kodu alanını bazı kullanıcılar kargoya göre bazıları ise Modanisa ürün id’ye göre ürünlerin faturalarını hazırlıyorlar. Bu listeden kullanıcı hangisini kullanmak istiyor ise o seçeneği seçebilir.
  2. Bu Mağazamda Sadece Tek Tip KDV‘li Ürünler Satıyorum: Bu butona tıkladığınızda ürün eklerken KDV oranlarını tek tek girmenize gerek yoktur, belirttiğiniz KDV oranı ürün eklerken otomatik olarak seçili gelecektir (Dilerseniz ürün eklerken veya ekledikten sonra bu oranı değiştirebilirsiniz).
  3. Bu Mağazada Aynı Alıcı Bilgisi Olan Siparişleri Birleştir: Bu seçenek alıcı (müşteri) bilgileri aynı olan siparişleri birleştirir, daha kolay takip edilebilir hale gelir.
  4. Mağazaya Özel Faturada Gösterilecek Açıklama: Mağazanıza özel bir açıklama kullanıyorsanız ve faturada gözükmesini istiyorsanız bu alana açıklama girebilirsiniz.
  5. Logo Yükle: Mağazanıza özel bir logonuz var ise buradan ekleyebilir dilerseniz faturalarınızda da kullanabilirsiniz.
  6. Bu işlemleri tamamladıktan sonra “TEST ET” butonuna tıklayıp bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayıp entegrasyon işlemini tamamlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Modanisa entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Modanisa Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Modanisa entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Modanisa Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki Modanisa ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, pazar yeri hakkında ve nasıl satıcı olacağınız hususunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

1000’den fazla tesettür giyim markasının bulunduğu platform yüzbinlerce ürün satışı yapılır. Muhafazakar tarzda giyinen kadınların inançlarına uygun olarak her ihtiyacını karşılamayı ilke edinmiştir. Türkiye dışındaki dünyanın 5 kıtasına da taşınan Modanisa mağazaları aylık yaklaşık 20 milyon ziyaretçi alır. Bununla birlikte Islamic Economy Award, En İyi Müslüman Modası Şirketi gibi önemli ödüllere layık görüldü.

Bir Anneler gününde açılışını yapan Modanisa muhafazakar kadınların her ihtiyaçlarını bulabileceği bir platform olma hayaliyle kuruldu. Nitekim bu hayallerini başarıyla gerçekleştiren şirket kısa zamanda e-ihracatta oldukça büyüdü.

Lale Tüzün Yalçın, Sami Güzel ve Kerim Türe adlı üç girişimci tarafından kurulan şirketin ticari unvanı Modanisa Elektronik Mağazacılık ve Tic. A.Ş.’dir.

2011 yılında kurulmuştur.

Son derece güvenilir bir alışveriş sitesidir.

Modanisa ofisi İstanbul Üsküdar’da bulunurken İstanbul’un 6 farklı noktasında, Hollanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satış mağazaları vardır.

Öncelikle üyelik hesabı oluşturarak Modanisa satıcı başvurusu yapmanız gerekir. 

Resmi web sitesinde komisyon oranlarına yer vermemiş markanın iletişim bilgilerinden ulaşarak öğrenebilirsiniz.