Bir Fatura İle Başlayın.

N11Pro Entegrasyonu

BirFatura’nın N11Pro Entegrasyonu ile N11Pro Mağazanızı Hızlı ve Kolay Bağlayın, İş Yükünüzü Azaltın!

N11Pro Pazaryeri Entegrasyonu

N11Pro Entegrasyonu Nedir?

N11Pro entegrasyonu otomatik faturalandırma, gelen siparişlerin çekilmesi, kargo, müşteri soruları, SMS gönderimi gibi pek çok işlemin tek yerden yönetimidir. Diğer bir deyişle N11Pro entegrasyon API bilgileri aracılığıyla kurulumu sonrası bir yönetim paneli üzerinden yürütmenizi kolaylaştıran entegrasyon çözümüdür. 1 veya daha çok N11 mağazasını, e ticaret web sitesini kolaylıkla entegre etme imkanı tanır.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura N11Pro entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

N11Pro Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Türkiye’nin en büyük e ticaret devlerinden biri sayılan N11Pro pazaryerinde ürünleriniz geniş kitleler tarafından görüntülenirken N11Pro entegrasyonu kullanmanız operasyonel ve finansal süreçleri rahatlatmaya yardımcı olur. N11Pro hem perakende hem de toptan satış yoluyla gelir elde etmek isteyen işletmeler açısından oldukça elverişli bir ticaret ortamı sunarken N11Pro satıcısı olma ayrıcalığını yalnızca mağaza açarak kazanabilirsiniz. N11Pro entegrasyonu sayesinde azalan iş yükü müşterilerinize daha iyi hizmet sunabilmeyi mümkün kılar. Böylece tek tek fatura kesmek, her siparişe kargo fişi yazdırmak, siparişleri görüntülemek gibi işlemlere ayırdığınız zamandan tasarruf edersiniz.

N11Pro Pazaryeri Entegrasyonu

N11Pro Entegrasyon Nasıl Yapılır?

N11 satıcı paneline giriş yaparak ID bilgilerinizi öğrendikten sonra dakikalar içerisinde kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Ayarlar → Mağaza Ayarları ayarları menüsünü takip ederek gerekli alanları eksiksiz bir şekilde doldurduğunuza emin olunuz.

Düzenle → Yeni Mağaza Ekle adımlarını takip ederek, Hepsiburada mağaza entegrasyon işleminizi başlatınız.

Mağazanıza gelen siparişlerinizi otomatik olarak panelimize çekebilmemiz için mağazanızın kimlik bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde gerekli alanlara giriniz. İşlemler tamamlandıktan sonra artık mağazanız BirFatura.com paneline başarıyla bağlanmış olacak.

BirFatura ekibi olarak N11Pro entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

N11Pro Entegrasyonunu BirFatura Farkıyla Hemen Kullanmaya Başlayın

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu N11Pro entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

N11Pro ile İlgili Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Türkiye’nin ilk e ticaret pazaryerlerinden biri olan platform işletmeden tüketiciye hizmet sunar. 270 binin üzerinde kayıtlı satıcısı olduğu bilinen N11, 23 milyondan fazla aktif kullanıcısıyla satışlarını artırmak isteyen işletmeler için hazır müşteri kitlesine sahiptir. Bünyesinde birçok yatırım gerçekleştirerek farklı satış imkanlarının tanındığı platformlar da kurmuştur. N11Pro, N11 Faturam, N11 Market11 bunlardan bazılarıdır.

N11 sahibi başlangıçta Doğuş Grubu olmakla birlikte, son yıllarda Güney Koreli SK Group ve Getir ortaklığına dönüşmüştür.

2013 yılının Mart ayında kurulmuştur.

Türkiye’nin seçkin pazaryerlerinden biri olan N11 hem alışveriş yapan tüketiciler hem de online mağazası bulunan satıcılar için son derece güvenli bir e ticaret sitesi konumundadır. Marka bilinirliğini 2013’ten bu yana kanıtlanmış olan yapı şu anda kayıtlı 150 binden fazla mağazasıyla tüketicilere güvenli ödeme seçenekleri ve iade süreçleriyle akıllı alışveriş deneyimi sunmayı hedefler.

Merkezi İstanbul Sarıyer’de bulunmaktadır. İstanbul’da İstoç, Eminönü olmak üzere 2 adet, İzmir, Antalya ve Adana’da mağaza destek noktası bulunur. Burada satıcılara ürünlerin fotoğraf çekimlerini ücretsiz yapabilme desteği, e ticaret eğitimleri gibi birçok konuda mağazalara hizmet sunulur.

N11 mağaza açmak, diğer pazaryerlerinde olduğu gibi kar getirisi olabilecek bir satış stratejisi olabilir. Satışı yapılan her ürün için kargo ücreti, komisyon kesintisi dışında kar oranını etkileyecek başka bir kalem yoktur. Fiziki bir mağazanız da bulunmuyorsa ona ait giderler de olmayacağından daha yüksek kazanç elde etmek mümkündür.

Satışa başlayabilmeniz için öncelikle N11’de mağaza açma işlemini tamamlamanız gerekir. Sizden istenen bilgi ve belgeleri eksiksiz tamamladıktan sonra N11 mağaza açma başvurusu incelenir, onayın ardından ürünlerinizi yükleyerek hazır konuma gelebilirsiniz.

N11 satıcı olmak için tek şart mutlaka adınıza kayıtlı bir şahıs şirketi, limited veya anonim şirket olmasıdır. N11 mağaza açmak için gerekli evraklar aşağıdaki gibidir:

  • N11 sözleşmesi
  • Komisyon anlaşması
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Vergi levhası
  • İmza sirküleri
  • Güncel faaliyet belgesi veya güncel KDV tahakkuk fişi (limited veya anonim şirketler için)
  • Ticari sicil gazetesi (limited veya anonim şirket ise) 
  • Ortaklık sözleşmesi (Adi ortaklık şirketi ise).

N11 mağaza açma ücreti ödenmemesine karşın ürün sayısına göre farklı ücretler alınmaktadır. Ancak 3000 ürüne kadar listeleme ücretsizdir.

Vergi levhası bulunan her işletme satış yapabilir.

Evrak onay sürecine girmiş N11 satıcı başvuruları 1 ile 3 iş günü arasında sonuçlanır.

Şahıs şirketi ise zorunlu değildir.

N11 en çok satılan ürünler yapı market ve ev yaşam kategorilerinde yer almaktadır.

N11Pro toptan satış yapabilme imkanı tanınan N11 bünyesindeki online alışveriş sitelerinden biridir. 13 farklı kategoride markasını dijitale taşımak isteyen işletmeler için uygun bir ortamdır.

N11Pro satıcı olmak isteyenlerden ücret talep etmemektedir.

N11Pro mağaza girişi bölümünden Üye Ol sekmesine giriş yaparak “Satıcı olmak istiyorum” butonuna tıklayın. Gerekli evrakları sisteme yükleyip onay süreci sona erdikten sonra işlem tamamlanmış olur.

N11 mağazasından sipariş veren kullanıcılara fatura kesebilmek için N11 entegrasyonu kullanıyor olmaya ihtiyaç vardır, bu nedenle her müşteriye N11 e fatura düzenlemeniz gerekir. N11’deki N11faturam özelliği sadece N11 kullanıcılarına elektronik fatura göndermenize yardım eder. BirFatura N11 entegrasyonunda ise N11 fatura entegrasyonu özelliği sayesinde tüm pazaryeri müşterilerinize hem manuel hem de toplu olarak elektronik fatura kesip e posta yoluyla gönderim sağlamanız oldukça kolaylaşır. 

N11 entegrasyonu, N11 entegrasyon firmaları tarafından ücretli bir hizmet olarak sunulur. Oldukça düşük fiyatlandırma politikası uygulanmakla birlikte sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda ekonomik olduğu söylenebilir. Ayrıca BirFatura’nın N11 entegrasyonu ile çalışmanız durumunda 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunulmakla birlikte demo sona erdiğinde aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz.