Birfatura'nın Genel Özellikleri

Neden Birfatura'yı Kullanmalıyım?

Bir Fatura e-ticaret girişimcileri için özel olarak hazırlamış online bir yazılımdır. Bir Fatura ile tüm pazaryerline(N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, EPttAvm, SanalPazar) entegre olabilir ve sadece 2 tık ile faturanızı oluşturabilirsiniz.

Siz hala elle mi fatura kesiyorsunuz, pazartesi hafta sonları biriken siparişler için fatura hazırlamak çok mu zamanınızı alıyor veya ay sonunda nerden ne kadarlık satış yapıyorsunuz bilmiyorsunuz? Bir Fatura tam sizin için hazırlanmıştır.

E-Ticarette Hız Herşeydir

Müşteri yorumları gösteriyor ki eticaretten alışveriş yapan müşteriler siparişlerinin hızlı gelmesini çok önemsiyorlar.

Sizde siparişlerinizi hızlı olarak faturalandırmak ve işlemek içim birfatura'yı kullanabilirsiniz.

Ölçemediğiniz Şeyi Yönetemezsiniz

Ay sonu geldiğinde hangi mağazanızdan ne kadarlık satış yaptığınızı, en çok hangi ürünlerinizin satıldığını biliyormusunuz?

Birfatura'yı kullanıyorsanız tüm istatikleriniz kayıt altındadır. İstediğiniz zaman ne kadarlık satış yapmışsınız, en çok hangi ürünleriniz satılmış görebilisiniz.

Heryerden Erişim Önemlidir

Eticaret sıradan bir ticaretten öte mobil işletme olmanızı ister. Bunun için tüm işlerinizi tek bir panelden istediğiniz bilgisayar üzerinden 7/24 yapabilmelisiniz.

Birfatura size bu esnekliği ve kolaylığı sağlar.


Ücretsiz 1 Ay Kullan

Yedekleme Yapıyormusunuz

Klasik yazılımlarda yedekleme işlemleri size aittir ve genelde aynı yerel bilgisayarınıa yedek alırsınız. Bu ise dünyanın en yanlış yapılan yedeklemesidir.

Bir fatura günlük olarak tüm yedekleri başka bir kıtadaki yedekleme sunucularına alır ve böylece size hiç bir iş yükü bırakmaz.

Sadece ETicaret Yapan Kobilere Özel Olarak Hazırlanmış Tek Yazılım

Birfatura sadece eticaet yapan kobilere yönelik olarak hazırlanmıştır. Hergünde yeni özellikler eklenerek kendini geliştirmektedir. Size eticaretinizi yönetmek ve büyütmek istiyorsanız birfatura tam size göredir.

Ücretsiz 1 Ay Deneyin

Birfatura'yı Sizde Kullanıp Deneyebilirsiniz