Bir Fatura İle Başlayın.

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2021 yılında BirFatura.com platformu

+45 Milyon

Fatura kesti.

+20.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

gelir idaresi baskanligi logo

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

50+ Altyapıya Entegre

25 pazaryeri
31 e ticaret

e-Fatura

e-İrsaliye

e-İmza

e-Arşiv Fatura

e-SMM

e-MM

BirFatura'nın Özelliklerini Hemen Denemeye Başlayın!

BirFatura’nın avantajlarını hiçbir ücret ödemeden, tam 30 gün boyunca bizzat test edin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura Nedir?

2016’da faaliyetlerine başlayan Birfatura.com, 2020’de Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde etmesiyle birlikte mükelleflerine güvenli ve kullanışlı e-belge hizmetleri sunmaktadır. Bununla birlikte e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen 51’in üzerinde e-ticaret altyapısına entegre olarak, tek yerden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından ister Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri bir bulut tabanlı yazılım ortaya çıkarmıştır. Diğer entegrasyon firmalarını detaylı karşılaştırdığımız “İhtiyaçlarınıza Uyan Entegrasyon Firması Hangisi?” başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

Evet entegre çalışmaktadır, WooCommerce web sitenize gelen siparişlerin faturasını BirFatura’dan kesebilirsiniz.

BirFatura hesabına kullanıcı adı olarak e-posta adresiniz ve şifre ile giriş yaptıktan sonra panelin sol bölümündeki “Satışlar” sekmesine tıklayın. “Fatura Oluştur” kısmına gelerek alıcı bilgileri, mal-hizmet bilgileri, fiyat, KDV, iskonto gibi faturada yer alması zorunlu kısımları yazdıktan sonra “Kaydet” butonuna basın. Ardından “Faturalar” kısmına tıklayıp oluşturduğunuz taslak faturayı seçip “Seçili Faturaları e-Fatura Yap” tuşuna bastığınız faturanız onaylanarak GİB sistemine düşer ve dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır.

BirFatura OpenCart entegrasyonu sayesinde Opencart e-ticaret sitenize gelen siparişlere BirFatura üzerinden fatura kesebilirsiniz.

BirFatura’ya 0850 303 32 96 numaralı çağrı merkezimizden veya [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. e-İmza/Mali mührünüzü satın aldıktan sonra vergi levhasının jpeg ve imza sirküleri/beyannamesini pdf formatında kullanıcı hesabınıza yüklediğinizde e-arşiv fatura/e-fatura geçiş işlemleriniz aynı gün içerisinde yapılabilir. Sonrasında hemen fatura gönderip alabilir ve pazaryeri/e-ticaret entegrasyonlarını mağazanızı panele entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

prapazar entegrasyon

Prapazar Nedir?

Hem e-ticarette rekabeti kolaylaştırmak hem de operasyon işlemlerini tek panelden yönetmeye olanak sağlamak amacıyla başarılı yazılım çözümleri üreten Prapazar onlarca farklı e-ticaret, fatura ve muhasebe altyapısına entegre olmuştur. Bu sayede pazar yeri ve e-ticaret mağazalarınızdaki fatura, muhasebe, ürün işlemlerini kontrol etmek kolaylaşır. 

Prapazar ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Aşağıda marka hakkında sıklıkla aratılan soruları görebilirsiniz:

2017 yılında kurulmuştur.

Prepazar özel entegratör olmadığı için çalıştığınız özel entegratör sistemini, eğer entegrasyonu varsa bağlayabilirsiniz. Marka; QNB, N11, Uyumsoft, Nilvera, İzibiz gibi entegratörler ile anlaşmalıdır. Entegrasyonu sağladıktan sonra e-fatura kesmeye başlayabilirsiniz.

Ürünlerinizi Prapazar’a XML ve Excel ile yükleyebilirsiniz.

Marka, Eko Aylık, Eko Plus, Uzman ve Enterprise olmak üzere 4 paket sunmaktadır. Sahip olduğu tüm özelliklerin Enterprise paketinde bulunmasının yanı sıra Eko paketler temel e-ticaret işlemleri için uygun olabilir.

Prapazar entegrasyon hizmetini ücretli vermektedir. Bunun yanında denemek isteyen kullanıcılar 5 günlük demo paketini tercih edebilir. Prapazar fiyat listesi paketlere göre değişiklik göstermektedir.

Prapazar oldukça geniş kitleye hitap ederek yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır. Marka hakkında olumlu geri bildirimlerin alındığı görülmekle birlikte fikir edinmek isteyen kullanıcılar Prapazar yorum bölümlerini dikkatle inceleyebilir.

BirFatura'nın Prapazar ile entegrasyonu bulunmamaktadır.

BirFatura'yı 30 Gün Boyunca Ücretsiz Olarak Deneyimleyin!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.