Bir Fatura İle Başlayın.

Sadecekitap Entegrasyonu

Sadecekitap entegrasyonu ile Sadecekitap mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

sadecekitap entegrasyonu

Sadecekitap Entegrasyonu Nedir?

Sadecekitap entegrasyonu, Sadecekitap mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Sadecekitap entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Sadecekitap Nedir?

Sadecekitap, yalnızca kitapseverlere özel bir platform olarak hayata geçirilmiştir. Özellikle üniversite, LGS, KPSS, DGS gibi sınavlara hazırlık kitaplarını bir araya getiren pazar yerinde seçkin yayınevleri tarafından satış yapılır. 

sadecekitap entegrasyonu

Sadecekitap Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Entegrasyon Sadecekitap mağazanız ile BirFatura panelinin birbiriyle bağlantılı hale getirilmesiyle gerçekleşir. Bunun için Sadecekitap APİ bilgilerinizi not etmeniz gerekir, mağaza hesabınızda yazmıyorsa Sadecekitap destek ekibinden yardım alabilirsiniz. APİ anahtarı ve şifresinden oluşan bilgileri BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Sadecekitap > Düzenle bölümüne geldiğinizde açılan pencereye yapıştırmalısınız. Kurulum bu şekilde tamamlanmış olacaktır, ardından aşağıdaki bazı ayarlamaları ihtiyacınıza göre yapabilirsiniz:

  1. Hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  2. Bu Mağazamda Sadece Tek Tip KDV’li Ürünler Satıyorum” seçeneğini seçmeniz halinde ürün eklerken KDV oranlarını tek tek girmenize gerek kalmaz ve bu aşamada belirttiğiniz KDV oranı ürün eklerken otomatik olarak seçili gelmiş olur (Dilerseniz ürün eklerken veya ekledikten sonra bu oranı değiştirebilirsiniz)
  3. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
  4. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Sadecekitap entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Sadecekitap Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Sadecekitap entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Sadecekitap Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Aşağıdaki Sadecekitap ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, pazar yeri hakkında ve bu platformda mağaza açmak konusunda ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Yalnızca kitap satışı yapılan pazar yeri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Hem alıcı hem de satıcılar için oldukça güvenlidir. Yayınevlerinin dijital ortamda görünürlüğünü artırarak gelir elde etmelerine yardımcı olur.

Mağaza açmak ücretsizdir.

Buraya tıklayarak mağaza başvurusu yapabilirsiniz.

Satış yapabilmek için vergi mükellefi olan bir yayınevi olmak gereklidir.