Bir Fatura İle Başlayın.

Shopgez Entegrasyonu

Shopgez entegrasyonu ile Platin Market altyapılı e-ticaret sitenizin kontrolü sizde olsun

Shopgez Entegrasyonu

Shopgez Entegrasyonu Nedir?

Shopgez entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Shopgez entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Shopgez Nedir?

Anahtar teslim e-ticaret sitesi arayanlara hem başarılı hem de uygun fiyatlı çözümler üreten Shopgez, e-ticaret, e-ihracat, s-ticaret gibi yenilikçi özellikleriyle değişen dijital dünya ihtiyaçlarına karşı KOBİ’lerin adaptasyonunu kolaylaştırır. Bununla birlikte birçok hizmetin ücretsiz sunulması da yeni kurulan ve büyüyen işletmelere avantaj sağlar. Ayrıca çeşitli iş modellerine uygun tasarımları da bulunan Shopgez altyapılı web sitesi; e-ticaret ve ihracata ek olarak sosyal medya ile bağlantılı web sitesi, toptan satış, bayilik, pazar yeri, ilan, kampanya, fiyat kıyaslama, kurumsal satış gibi iş modelleriyle ticaret yapan şirketlere göre optimize edilebilir.

Shopgez Entegrasyonu

Shopgez Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Shopgez APİ bilgileri yardımıyla e-ticaret web sitenizi BirFatura ile kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Shopgez iletişim bölümünden destek alarak web servisi açtırmak istediğinizi talep edin. APİ şifresi tarafınıza iletildikten sonra Ayarlar > Mağaza Ayarları > Shopgez > Düzenle kısmından Yeni Mağaza Ekle sekmesine tıklayın, mağaza adı, API şifresi ve web sitenizin URL adresini yazıp kaydettiğinizde kurulum tamamlanmış olacaktır. 

BirFatura ekibi olarak Shopgez entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Shopgez E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Shopgez entegrasyonunun sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Shopgez Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Shopgez ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için Shopgez’i tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Hem bilgisayar hem de akıllı aygıtlardan kolaylıkla yönetilebilen responsive tasarıma sahip hazır e-ticaret çözümleridir. Şık görünen online mağazanızı iş modelinize göre optimize edebilir, SEO dostu özellikleri sayesinde arama motorlarında daha görünür olan bir e-ticaret sitesine kavuşabilirsiniz.

Buypasa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş ticari ünvanı ile faaliyetlerini sürdürür.

2006 yılında kurulmuştur.

Merkez ofisi İstanbul Bakırköy’dedir.

İşletmenizin ticari hedeflerine uygun bir web sitesini uygun maliyetlerle ve hızla size ulaştıran başarılı yazılım şirketi Shopgez kullananlar tarafından da sıklıkla beğenilir. Fikir sahibi olmak açısından Shopgez yorumlar bölümünü dikkatle okumanın yanı sıra firmanın daha önceki projelerini referanslar kısmından incelemeniz de fayda sağlayabilir. Oldukça başarılı işler çıkaran marka hızlı çözümlere ulaşmak isteyenler tarafından güvenle tercih edilebilir.

0 (212) 912 12 72 numaralı telefondan ulaşarak Shopgez destek ekibinin kurulumu başlatmasını talep edebilirsiniz. Hosting ve destek hizmetini satın alırsanız lisans kiralama ücreti talep edilmemektedir.

Kullanıcılara Shopgez demo imkanı sunan markanın web sitesi altyapısını ücretsiz kullanabilirsiniz. Yalnızca bazı ek özellikler için ödeme talep edilmektedir.