Bir Fatura İle Başlayın.

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu

Site Yapıcı E-Ticaret entegrasyonu ile Site Yapıcı E-Ticaret altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

Site Yapıcı E-Ticaret entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Site Yapıcı E-Ticaret entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Site Yapıcı E-Ticaret Nedir?

Bilişim sektörüne hosting ve domain tescili hizmetleriyle giriş yapan Site Yapıcı E-Ticaret, değişen sektör ihtiyaçları sonucu artan talepler, her markanın dijital dünyaya da adım atmasıyla web sitesi yapımına da başlamıştır. Kullanışlı e-ticaret paketleri geliştirmesi sayesinde bir web sitesinde olması gereken tüm donanıma sahip işler ortaya çıkarmaktadır. Yenilikçi e-ticaret çözümlerini ilke edinen marka önemli işbirlikleriyle de sektöre fayda sunar.

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu

Site Yapıcı E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Site Yapıcı E-Ticaret ve BirFatura admin panellerini entegre etmek oldukça kolaydır. Site Yapıcı E-Ticaret, WooCommerce altyapısı kullandığından kurulum WooCommerce entegrasyonu ile aynı olacaktır.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Site Yapıcı E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Site Yapıcı E-Ticaret entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Site Yapıcı E-Ticaret Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Site Yapıcı E-Ticaret ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Kullanıcı deneyimini ön planda tutan bir web sitesi istiyorsanız Site Yapıcı uygun seçeneklerden biri olabilir. Site Yapıcı E-Ticaret’in esnek tasarım altyapısına sahip olması sayesinde ihtiyacınıza göre tüm özellikleri yönetim panelinden kendinize göre ayarlayabilirsiniz. SEO uyumlu olan yazılım arama motorlarında öne çıkmanıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Ürün katalogları ve kategorilerde dilediğiniz gibi kategori ağacı oluşturabilir, ürün varyantlarını belirleyebilir, kullanıcıların istediği şekilde filtreleme yapmasını sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı olduğu Sanal pos firmalarıyla kredi kartı ödemeleri alınabilir, havale ve kapıda ödeme seçenekleri de ayarlanabilir. Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsanız entegrasyonlarını kurabilirsiniz.

Agora Bilişim tarafından kurulmuştur.

 

Kuruluş yılı 2005’tir.

İstanbul Ataşehir’den çalışmalarını sürdürür.

Fiyatlar yıllık olarak belirlenmiştir. Lite, Pro, Platinum şeklinde sunulan Site Yapıcı E-Ticaret paketleri arasından istediğiniz özellikler doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Detaylar için (0216) 456 74 22 iletişim numarasından bilgi edinebilirsiniz.