Bir Fatura İle Başlayın.

softtr Entegrasyonu

softtr entegrasyonu ile softtr e-ticaret sitenizin kontrolü sizde olsun

Softtr Entegrasyonu

softtr Entegrasyonu Nedir?

softtr entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura softtr entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

softtr Nedir?

Uygun fiyatlı e-ticaret çözümleri arasında önemli bir yeri olan softtr, güçlü altyapı, teknik destek birebir eğitim gibi kolaylıkları sayesinde dijital dünyaya adım atan işletmelerin her zaman yanındadır. Ayrıntılı özelliklerin bulunduğu softtr e-ticaret paketleri web sitenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler sunar. 

Softtr Entegrasyonu

softtr Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Birkaç dakikanızı ayırarak softtr admin paneliniz ile BirFatura’yı kolaylıkla entegre edebilirsiniz. softtr yönetim paneline giriş yaptıktan sonra Entegrasyon Merkezi > BirFatura sekmesine gelin. Yeni Key Oluştur butonuna tıklayarak yeni linki not alın. Ardından BirFatura panelini açıp Ayarlar > Mağaza Ayarları > softtr > Düzenle sekmesinden Yeni Mağaza Ekle bölümüne tıklayın, açılan pencerede oluşturmuş olduğunuz APİ anahtarını ilgili yerlere yazıp kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur. Bazı ek ayarlamaları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz:

  1. Görmek İstediğiniz Siparişlerin Durumu: Seçeneğini tıkladığınızda panelde görmek istediğiniz sipariş durumunu buradan seçebilirsiniz, tüm siparişleri veya yeni gelen işlem görmemiş siparişleri görmek istiyorum gibi. Bu listeye seçeneklerin gelmesi için “DOLDUR” butonuna tıklamanız gerekir.
  2. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza ait özel bir açıklamanız var ise ve faturalarınıza da bunu eklemek istiyorsanız bu alandan açıklama tanımlayabilirsiniz.
  3. Fiyatlara KDV Dahil:  Sistem varsayılan olarak softtr’den KDV hariç fiyatları çeker, ancak siz KDV dahil olmasını isterseniz bu alanı işaretlemelisiniz.
  4. İskonto ve İndirim KDV Hariç Fiyattan Hesaplansın: Sistemde varsayılan olarak iskonto ve indirim KDV dahil fiyattan hesaplanır. KDV hariç hesaplanması için bu alanı seçmelisiniz.
  5. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  6. TEST ET: Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tıkladığınızda bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayıp entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak softtr entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de softtr E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura softtr entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

softtr Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

softtr ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için softtr firmasını tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Tam SEO uyumlu altyapısı, gelişmiş yazılımlar, esnek modüler yapı ve mobil uyumlu temalara sahip şirkettir.

Ticari ünvanı Softtr Bilişim Ticaret Ltd. Şti.’dir.

2016 yılında kurulmuştur.

AR-GE çalışmalarını İstanbul DijitalPark Teknokent’ten yürüten firmanın destek ve satış ofisi İstanbul Giyimkent Ticaret Merkezi’ndedir.

softtr, markanızı geniş kitlelere duyurmak için bir web sitesi kurmak isteyenler için en uygun tercihlerden biridir. softtr yorumlar bölümünde de kullanıcılardaki memnuniyetin çoğunlukta olduğu görülmekle birlikte softtr kullananlar hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz referanslar kısmını da inceleyebilirsiniz.

Seçeceğiniz softtr e-ticaret paketini web sitesi üzerinden sepete ekleyerek online sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi tamamlandığınızda softtr destek ekibi kurulumu 4-24 saat içerisinde gerçekleştirir. Ardından bilgisayarınıza uzaktan bağlanan ekip, sitenin kullanımı hakkında eğitimler verir.

Başlangıç, Standart, Profesyonel paketlerden oluşan softtr fiyatları özelliklere göre değişkenlik gösterir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, taksit imkanından faydalanabilirsiniz.