Bir Fatura İle Başlayın.

T-Soft Entegrasyonu

T-Soft entegrasyon programını T-Soft altyapılı sitenize hemen bağlayın; sipariş, fatura ve kargo operasyonlarını hızlandırın!

T-Soft Entegrasyonu

T-Soft Entegrasyonu Nedir?

En güçlü yazılım altyapıları arasındaki T-Soft web sitenizin sahip olduğu avantajlardan faydalanırken operasyonel süreçleri sağlıklı yönetmeyi kolaylaştıran T-Soft entegrasyonu BirFatura’nın özel yazılım hizmetidir. BirFatura ile tamamen entegre altyapı sayesinde hem diğer online satış kanallarını hem de web sitenizi kolaylıkla bağlayabilir, tek ekrana toplanan otomatik faturalandırma, kargo etiketi yazdırma, sipariş takibi, ön muhasebe ve daha onlarca işlemin eş zamanlı olarak yürütülmesini sağlar.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura T-Soft entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

T-Soft Nedir?

20 yıla yakın süredir Tekrom bünyesinde hizmet veren T-Soft 240 kişilik ekibiyle bugüne kadar binlerce işletmenin web sitesi altyapısını hazırlayarak büyümelerine ön ayak olmuştur. Küçük, orta ve büyük işletmelere uygun paket seçenekleri sunan marka 6 yıl üst üste Deloitte tarafından düzenlenen Fast 50 ve 9 yıl boyunca Bilişim 500’de dünyanın en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer almaya hak kazanmıştır. BirFatura T-Soft entegrasyonu ile güçlü altyapıya sahip T-Soft eticaret sitenizi bağlayıp müşterilenize e fatura ve e arşiv faturalarını kolayca kesebilir, anlaşmalı kargo etiketinizi siparişlerinizle gönderebilir ve müşterilerinizin sipariş takibi yapmasını kolaylaştırabilirsiniz. 

T-Soft Entegrasyonu

T-Soft Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

T-Soft web sitenize T-Soft entegrasyonunu kurmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. T-Soft destek tarafıyla iletişim kurmaya bile gerek kalmadan yönetim paneline giriş yaparak yapabilirsiniz. BirFatura T-Soft entegrasyon kurulumu için uygulamanız gereken adımlar kısaca şöyledir:

  • T-Soft yönetim paneline giriş yaptıktan sonra Ayarlar < Kullanıcılar < Web Servis Kullanıcıları bölümünden Yeni Kullanıcı oluşturun; buradan kullanıcı adı ve şifresi alın.
  • Ayarlar < Mağaza Ayarları < T-Soft < Düzenle sekmesine gelerek Yeni Mağaza Ekle’ye tıklayın.
  • Açılan pencere üzerinde kullanıcı adı, şifre ve T-Soft web sitenizin url adresini girip kaydettikten sonra T-Soft entegrasyon kurulumu tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak T-Soft entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura T-Soft Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Siz de Hemen Yararlanın

T-Soft entegrasyon programını T-Soft altyapılı sitenize hemen bağlayın; sipariş, fatura ve kargo operasyonlarını hızlandırın!

BirFatura T-Soft entegrasyonu avantajlarından yararlanmak için 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

T-Soft ile İlgili Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

T-Soft profesyonel e ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Tekrom şirketinin en önemli markalarından biri olmakla beraber yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

Kurumsal ve ticari web sitelerinin A’dan Z’ye web altyapısı, sunucu güvenliği, kurumsal bakım çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye’deki birçok işletmenin e ticaret web sitelerinde imzası bulunur. Uzman AR-GE ekibiyle yazılım geliştirme konusunda en uzman kuruluşlar arasındadır.

T-Soft kurucusu ve CEO’su Ömer Arıkan’dır.

Kuruluş senesi 2003’tür.

Amerika Silikon Vadisi’nde de ofisi bulunan şirketin genel merkezi İstanbul Şişli’dedir. Destek-Operasyon yine İstanbul-Topkapı’da iken Ankara, İzmir ve Bursa’da bölge müdürlükleri vardır. AR-GE çalışmaları ise İstanbul YTÜ Teknopark ve Kahramanraş’taki KSÜ Teknokent’den yürütülmektedir.

2003’ten bu yana marka bilinirliğini kanıtlamış olan T-Soft tarafından kurulmuş bir web sitesi hızı ve profesyonel yazılım kalitesiyle sorunsuz bir e ticaret deneyimi sağlamaya yardımcı olur. 

T-Soft e ticaret paketleri ile çalışmalarını sürdürür. İşletmenin gereksinimleri doğrultusunda istediği özelliklerin bulunduğu paketi seçmesiyle site kurulum siparişini verir.

Online sipariş yoluyla ticaret yapmak isteyen herkese uygundur.

Evet, aylık ödeme planlarının sunulduğu ücretli bir hizmettir.

T-Soft fiyat politikası 12 taksite bölünmüş aylık ödeme planı sunması sayesinde avantajlı olabilir. E ticaret paketlerindeki fiyatlar temel özelliklerin bulunduğu Soft, gelişmiş ek fonksiyonların bulunduğu Special gibi özel paketlere göre değişkenlik gösterir.

T-Soft yönetim panelini ücretsiz deneyebilir ve kurulum için 48 000 48 T-Soft müşteri hizmetleri numarasından, canlı destekten veya T-Soft iletişim formu aracılığıyla başvurabilirsiniz.

BirFatura ile tamamen entegre olan Aras, Mng, Ups, Sürat, PTT, Sendeo ve daha pek çok firma olduğundan web siteniz ile bağlayabilirsiniz.

Oldukça hesaplı fiyatlandırma politikasına sahip BirFatura T-Soft entegrasyonu uygulamasında sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda fiyatların uygun olduğu söylenebilir. Aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz. Bazı paketlerdeki cazip kontör hediyeleri şirketiniz yeni kurulmuş olsa bile uzun süre size destek olur.