blog75

İnternetin en büyük şirketleri ve en iyi ürünler neredeyse ücretsizdir. Facebook, Google, Twitter, İnstagram gibi ücretsizdir tawt.to da bunlardan biridir. Tawt.to, müşteri desteği sağlamak için ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilmektedir. Tawt.to bir siteyi paylaşabileceğiniz aracıların sayısında bir sınır yoktur. Ayrıca tawt.to da istediğiniz kadar eşzamanlı sohbete cevap verebilirsiniz. Herhangi bir sınır yoktur. Gizlilik ve veri güvenliği konusunda oldukça hassas davranan tawt.to bunun için tüm iletişimleri SHA-256 Güvenli Yuva Katmanı üzerinden yapılmaktadır ve tüm veriler şifreli sunucularda bulunmaktadır. Tawt.to da rahatsız edici herhangi bir reklam ilanı bulunmamaktadır.

     2.200.000’den fazla işletme kullanıcısı, WordPress sitenizdeki ziyaretçileri izlemenize ve sohbet etmenize olanak sağlayan Tawt.to canlı destek sistemini kullanmaktadır. Tawt.to da spam yok, reklamsız, ücretsiz ve her zaman da öyle olacaktır. Bilgisayarınızdan ve cep telefonunuzdan müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede her yerde bağlantıda kalabilirsiniz. Tawt.to tüm modern tarayıcılarla uyumlu olup, işletmelerin gerçek zamanlı olarak gerçek insanlarla yanı vermesi ihtiyacından doğan bir sistemdir.

     Tawt.to bağlı kalmak için ücretsiz İOS, Android, Windows ve Mac OSX uygulamaları sunar veya herhangi bir modern tarayıcı ile giriş yapabilmektesiniz.

Neden Tawt.to?

     Tawt.to, WordPress ile sorunsuz bir şekilde bütünleşen ücretsiz bir sistemdir. 250000’den fazla şirket, müşterilerine gerçek zamanlı destek ve hizmet sunmak için tawt.to kullanılmaktadır. Tawt.to ile web sitenizin ziyaretçileri ile en çok ihtiyaç duyduklarında onları izleyebilir ve sohbet edebilirsiniz.

Tawt.to ile Neler Yapabilirsiniz?

  • Web sitesi ziyaretçilerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.
  • Mobil cihazınızdan gelen sohbetleri cevaplayabilirsiniz.
  • Ziyaretçileri Tetikleyicilerle olabilecek herhangi bir aksilik karşısında önceden hazırlıklı olarak meşgul etmektedir.
  • Ziyaretçi Widget’ınızı sitenize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
  • Dilinizle selam ve mesajları yerelleştirebilirsiniz.
  • Önceden tanımlanmış kısayollar ile hızlı cevap verebilirsiniz.
  • WordPress, Joomla, Magento vb ile entegrasyon

Tawt.to’ya Başlamak Çok Kolay   

  • 1 Dakikada Kurulum

Javascript’in basit bir satırını web sitenizin html’sine kopyalayarak sohbet widget’i anında çalışmaya başlamaktadır.

  • Sohbeti Başlat

Takım üyelerini davet etmek, kısayollar oluşturmak ve ziyaretçilerinizle sohbet etmeye başlamak için gösterge panosuna giriş yapmanız gerekmektedir.

  • İlerlemeyi İzleme

Sizi ve ekiplerinizi zaman içinde kaydedilen ilerlemeyi izleyin ve sohbet geçmişini inceleyin ve analitikteki performansı kontrol edebilirsiniz.

DESTEK

            Tawt.to 24×7-365 canlı destek sunuyor. https://www.tawk.to adresini ziyaret edin ve bir sohbet başlatabilir veya [email protected] adresinden bir e-posta gönderebilirsiniz.

İçerik Editörü: Elif SÜER

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022