trendyol-kobi-destek1

Trendyol 45 bine yakın iş ortağı olan KOBİ’lerine koronavirüs sürecinde işlerini sorunsuz halledip sürdürebilmeleri için destek paketinin duyurusunu yaptı. Bu destek paketinde finansman, pazarlama ve eğitim desteği içeren 80 milyon liralık KOBİ DESTEK Paketi duyurusunu da reklam filmiyle gerçekleştiriyor. Finansman, pazarlama ve eğitim desteğinin yanında geçici personel konusunda da Trendyol KOBİ’lerine yardımcı olacak.

#BirliktenKuvvetDoğar

“Birlikte Kuvvet Doğar” söylemiyle yola çıkan Trendyol, salgın sebebiyle müşterilerinin sağlığı açısından evde kalmaları için kesintisiz hizmet veren iş ortakları KOBİ’lere destek paketini uygulamaya aldı. Paketin kapsamında KOBİ’lere toplam 80 milyon liralık finansman, pazarlama ve eğitim desteği sunacak. Trendyol’un 45 bine yakın iş ortağı da bu destekten yararlanabilecektir.

Geçici Personel Desteği

Trendyol, ücretsiz eğitimlerle KOBİ’lerin dijitalleşmesine katkı sağlayıp ayrıca operasyonel süreçlerinde ihtiyaç duymaları halinde geçici personel bulmalarına yardımcı olacak.

Trendyol destek paketi kapsamında KOBİ’lerin iş devamlılığını sağlamak adına vadelerini yeniden düzenledi. İş ortağı KOBİ’lere toplam 20 milyon TL tutarında finansman desteği sağlamış olacak.

Trendyol KOBİ Destek Paketi’nde pazarlama için 60 milyon TL’lik ek kaynak ayırarak pazarlama desteği verecek. Ayrıca bu destekten Trendyol ailesine yeni katılan KOBİ’lerde yararlanabilecek.

Ücretsiz Eğitim Fırsatı Sunuyor

Trendyol finansman ve pazarlama desteği ile birlikte KOBİ’lerine geçici personel bulmaları konusunda da destek olmasının yanında E-Ticaret ile tanışmalarını isteyen Trendyol bu süreç için ücretsiz olarak vereceği eğitimlerle KOBİ’lerin dijitalleşmesini için katkı sağlayacak. Bu eğitimlerde ürün listeleme, tedarik ve operasyonel süreç, satış stratejileri, müşteri memnuniyeti gibi konularla birlikte iş ortağı KOBİ’lerin sorularını yanıtlayacağı canlı yayınlarda yapacak.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022