Bir Fatura İle Başlayın.

Turkcell Pasaj Entegrasyonu

Turkcell Pasaj mağazanızı, BirFatura Turkcell Pasaj entegrasyonu ile kolay yönetin!

Turkcell Pasaj Pazaryeri Entegrasyonu

Turkcell Pasaj Entegrasyonu Nedir?

Turkcell Pasaj mağazasına gelen siparişleri otomatik aktaran Turkcell Pasaj entegrasyonu tüm operasyonel işlemlerini tek bir ekrandan yürütmeyi kolaylaştıran yazılımdır. Faturalandırma, kargo ve ön muhasebe işlemlerini zahmetsizce yapmanıza yardımcı olur. API bilgileri aracılığıyla sanal mağaza, web sitesi ve entegrasyon yönetim paneli arasında bağlantı kurarak kullanıma hazır hale gelir.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Turkcell Pasaj entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Turkcell Pasaj Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Turkcell güvencesiyle bir online alışveriş platformu olan Turkcell Pasaj, her çeşit elektronik ürünü satışa sunabileceğiniz pazar yeri olarak e ticaret sektörüne giriş yapmıştır. Bununla birlikte tüketicilere hem Turkcell’in kendi ürün yelpazesinden hem de güvenilir satıcılardan seçebilecekleri alternatifler de bulunur. Hızlı teslimata önem veren platform Turkcell bayilerinden de teslim alabilme opsiyonu sunmasıyla tüketicilere ve satıcılara kolaylık sunar. BirFatura ise, Turkcell Pasaj entegrasyonlarını fatura, sipariş ve kargo entegrasyonlarını tek yerden organize etmeniz için geliştirmiştir. Bu sayede her siparişe farklı yerlerden fatura kesmenize gerek kalmazken, kargo etiketlerini pratik biçimde oluşturup operasyonel hataları en aza indirerek güvenilir Turkcell Pasaj mağazaları arasında gönül rahatlığıyla yerinizi alabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Pazaryeri Entegrasyonu

Turkcell Pasaj Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Turkcell Pasaj entegrasyonunu Turkcell Pasaj mağazanıza ve e ticaret web sitenize dakikalar içerisinde kurabilirsiniz:

  1. Turkcell Pasaj yetkilileri ile iletişime geçip mağazanızı BirFatura ile entegre etmek istediğinizi belirttikten sonra Satıcı ID, API Key ve Secret Key bilgilerini tarafınıza iletirler.
  2. Bu bilgileri not alın ve BirFatura panelini açarak Ayarlar → Mağaza Ayarları yolunu izleyin, Turkcell Pasaj logosunu seçip Düzenle → Yeni Mağaza Ekle kısmından API bilgilerini girin.
  3. Kaydettikten sonra kurulumunuz tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak Turkcell Pasaj entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Entegrasyonunu BirFatura Farkıyla Hemen Kullanmaya Başlayın

Hiçbir ücret ödemeden BirFatura’nın avantajlarını test edebilirsiniz. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için yalnızca telefon veya mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Turkcell Pasaj entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın. Dilerseniz 30 gün boyunca ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

BirFatura Illustrasyon

Turkcell Pasaj Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Elektronik pazar yeri olarak hayata geçirilen Turkcell Pasaj, Türkiye’de teknik servis, garanti gibi hizmetlerin sorunsuz alınabileceği ürünleri tüketiciler ile buluşturur. 2021 yılının verilerine göre 128 milyon ziyaretçiye ulaşan alışveriş sitesi teknolojik ürünlerin satışını yapan işletmelere gelir sağlayabilecek güvenilir bir kanal sunuyor.

Türkiye’nin en büyük telefon operatörü Turkcell tarafından kurulmuştur.

1300’ün üzerinde bayi ağı bulunan şirket Türkiye’nin 81 ilinin tamamında faaliyet gösterir.

2020 senesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Hızlı ve aynı gün teslimat seçenekleri, uygun ödeme yöntemleri, yalnızca yetkili servisi Türkiye’de bulunan markaların satışına izin verilmesi ve yüksek sayıda ziyaretçi kitlesi gibi yönlerden Turkcell güvencesini taşıyan platform hem alıcılar hem de satıcılar bakımından oldukça güvenilir bir alışveriş kanalıdır.

Elektronik ve teknolojik ürünler kategorisindeki her ürünü satışa sunabilirsiniz. Ayrıca bu gruptaki ürünlerin tamamlayıcı aksesuarların sunulmasına da imkan tanınmaktadır. % 100 orijinal, kaliteli ve etkin servis hizmeti sağlayan markaların seçilmesi gerekir.

Turkcell Pasaj’da mağaza açmak için satıcı başvurusu yapmanız gerekir. Açılan penceredeki ilgili yerlere Ad-Soyad, Telefon, e-mail, firmanızın ticari unvanı, satış yapmak istediğiniz kategoriler, varsa internet sitenizin url’si, satış yaptığını varsa diğer platformlar, buralardaki mağaza adları girdikten sonra Gönder tuşuna basarak başvuru yapıyorsunuz. Ardından kullanıcı hesabınız aktive edildikten sonra vergi levhanız, imza sirküleri gibi şirketinize ait belgeleri sisteme yükleyince başvurunuz inceleniyor, onaylanınca ürünlerinizi yükleyip hemen satışa başlayabilirsiniz.

Diğer tüm pazar yerlerinde olduğu gibi Turkcell Pasaj’daki mağazanızdan alışveriş yapan her müşterinize fatura düzenlemek zorundasınız. Sadece mağaza paneliniz fatura kesip göndermeye uygun olmadığından Turkcell Pasaj fatura entegrasyonu özelliği bulunan BirFatura entegrasyon programı sayesinde Turkcell Pasaj e faturalarınızı otomatik kesip anında alıcılara iletilmesini sağlayabilir, ayrıca kargo barkodlarını da yazdırabilirsiniz.

Mağaza açmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Birden fazla mağazayı kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Turkcell Pasaj mağazası olan veya satışa başlamak isteyen herkes için uygundur.

Turkcell Pasaj entegrasyonu, ücretli bir hizmet dahilindedir. Oldukça düşük fiyatlandırma politikası uygulanmakla birlikte sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda ekonomik olduğu söylenebilir. Ayrıca BirFatura’nın Turkcell Pasaj entegrasyonu ile çalışmanız durumunda 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunulmasına ek olarak demo sona erdiğinde aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, aylık KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz.