blog81

Hepsiburada.com Nedir?

Hepsiburada.com ( https://www.hepsiburada.com/ ), internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Birçok kez Türkiye’nin en sevilen markası seçilmiş. Ayrıca Yılın E-Ticaret sitesi olarak da seçilmiştir. Hepsiburada.com 1998 yılından beri faaliyettedir. Hepsiburada.com da elektronikten giyime, kırtasiyeden kozmetiğe daha birçok kategoriden ürünler bulunmaktadır.

B2CDirect Nedir?

B2CDirect ( https://b2cdirect.com/ ), Türkiye’nin E-İhracat uzmanıdır. Türkiye’nin E-İhracat konusundaki eksiklikleri düzeltmek için 2016 yılında kurulmuştur. B2CDirect, GOB2C sayesinde paketler depodan teslim alınıp, Türkiye’deki gümrük işlemleri halledilerek müşterinin kapısına kadar teslim edilmektedir.

GOB2CNedir?

          GOB2C, B2CDirect ürünüdür. E-İhracat açısından 230’dan fazla ülkeye kargo teslimatı yapmaktadırlar ve 230’dan fazla ülkeye akıllı, kolay ve hesaplı kargo gönderimleri yapmaktadırlar. Kobiler ve E-Ticaret siteleri için geliştirilen bir yazılım olup bu yazılım ile yurt dışı kargo ücreti ve gümrük vergilerini hesaplamaktadır. GOB2C, ücretsiz üye olabilirsiniz. Bu adresten https://app.gob2c.com/#/sign-up üye olabilirsiniz.

E-Ticaret devi Hepsiburada.com ile E-İhracat uzmanı B2CDirect işbirliği sayesinde Çinli satıcılarda pazarımıza entegre olmuştur. Bu sayede Türkiye’nin pazarında gelişme olmuştur. Hepsiburada’nın yurt dışından gelen ürünleri kargo ücreti ödemeden üstelik yurt dışından gelen ürünlerinde gümrük işlemlerini kullanıcı adına Hepsiburada yapmaktadır.

Ürünler gümrükte kalmıyor!

Hepsiburada gümrük bedelini ürün daha sepette iken hesaplayıp gümrük işlemlerini tamamlamaktadır. Bu sayede kullanıcıda gümrük sorunu ile uğraşmıyor. Ürünün teslimat süresi 15 iş günü olarak hedeflense de zamanla daha da düşürülerek 10 iş gününe çekilecektir. Hatta bir miktar ücret ile 7 iş günü ekspres teslimat seçeneği ile kullanıcılara alternatif bir çözüm sunulacaktır.

Hepsiburada’da satılan yurt dışı ürünleri için https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/hepsi-yurt-disindan bağlantısından inceleyebilirsiniz. Yurt dışından bir ürün veya ürünler aldığınız zaman gümrük işlemleri için TC kimlik numaranızı doğru girmeniz gerekmektedir. TC kimlik numaranızı eksik veya hatalı girersiniz Hepsiburada’nın ürününüzü teslim etmesi mümkün olmayacaktır.

 

İçerik Editörü: Elif SÜER

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022