Bir Fatura İle Başlayın.

Vodafone Her Şey Yanımda Entegrasyonu

Vodafone mağazanızı, BirFatura Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu ile daha etkili yönetin!

vodafone her şey yanımda entegrasyonu

Vodafone Her Şey Yanımda Entegrasyonu Nedir?

Otomatik faturalandırma, gelen siparişlerin çekilmesi, kargo, müşteri soruları, SMS gönderimi gibi pek çok işlemin Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonunu kullanarak tek bir panel üzerinden yürütmenizi kolaylaştıran entegrasyon çözümüdür. 1 veya daha çok Vodafone Her Şey Yanımda mağazasını, e ticaret web sitesini kolaylıkla entegre etme imkanı tanır.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Vodafone Her Şey Yanımda Entegrasyonu Kullanmanın Avantajları

Türkiye’nin operatör devlerinden Vodafone, insanların değişen alışveriş alışkanlıklarının e ticareti oldukça önemli kılmasından dolayı bu sektöre Her Yanımda ile giriş yaptı. 10 ana kategori altında satış yapabileceğiniz pazar yerinde 10 binlerce ürünü sergileyebilir, her dijital kanalda görünür olabilirsiniz. Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu işte bu noktada operasyonel süreçleri çok daha kolay yönetmenize yardımcı olur. Müşterilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına BirFatura’nın sunmuş olduğu Amazon entegrasyon programını hızlıca aktifleştirebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

vodafone her şey yanımda entegrasyonu

Vodafone Her Şey Yanımda Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonunu Vodafone Her Şey Yanımda mağazanıza ve e ticaret web sitenize dakikalar içerisinde kurabilirsiniz:

  1. Vodafone yetkilileri ile iletişime geçip mağazanızı BirFatura ile entegre etmek istediğinizi belirttikten sonra Satıcı ID, API Key ve Secret Key bilgilerini tarafınıza iletirler.
  2. Bu bilgileri not alın ve BirFatura panelini açarak Ayarlar → Mağaza Ayarları yolunu izleyin, Vodafone Her Şey Yanımda logosunu seçip Düzenle → Yeni Mağaza Ekle kısmından API bilgilerini girin.
  3. Kaydettikten sonra kurulumunuz tamamlanmış olacaktır.

BirFatura ekibi olarak Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Vodafone Her Şey Yanımda Entegrasyonunu BirFatura Farkıyla Hemen Kullanmaya Başlayın

Hiçbir ücret ödemeden BirFatura’nın avantajlarını test edebilirsiniz. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için yalnızca telefon veya mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın. Dilerseniz 30 gün boyunca ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

BirFatura Illustrasyon

Vodafone Her Şey Yanımda Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Vodafone’un yeni girişimi Her Şey Yanımda, Vodafone Yanımda uygulamasının yeni e ticaret platformu olarak sektöre giriş yapmıştır. Vodafone abonesi olmayan kişilerin de kullanabileceği çevrimiçi alışveriş platformu web sitesi üzerinden değil sadece uygulamadan giriş yapılarak kullanılır. 10 ana kategoride binlerce ürünün satışa sunulması KOBİ’ler için markalarını sergileyebileceği ve tüketicilere güvenli alışveriş yapabilecekleri elverişli bir ortam sunuyor.

Vodafone güvencesiyle hayata geçirilen sistemin Türkiye CEO’su Engin Aksoy’dur.

81 ilde bayi ve mağazaları hizmet vermektedir.

2021 senesinde kurulmuştur.

Giyim, elektronik, küçük ev aletleri, anne-bebek, hobi, ev-yaşam, kozmetik gibi pek çok kategoriye ait ürün satışa sunulabilir.

Mağaza açabilmek için Vodafone Her Yanımda iletişim bölümünden başvurup kullanıcı hesabı oluşturmak gereklidir.

Satıcı olmak için öncelikle fatura kesebiliyor olmanız, yani şahıs, limited ve anonim şirket türlerinden birine sahip olmak istenmektedir. Ardından vergi levhası, imza sirküleri, sözleşme, ticari sicil kaydı gibi belgeleri sisteme eksiksiz yükledikten sonra başvurunuzun olumlu sonuçlanmasıyla sanal mağazanızı açabilirsiniz..

Diğer tüm pazar yerlerinde olduğu gibi Vodafone Her Şey Yanımda mağazanızdan alışveriş yapan her müşterinize fatura düzenlemek zorundasınız. Sadece mağaza paneliniz fatura kesip göndermeye uygun olmadığından Vodafone Her Şey Yanımda fatura entegrasyonu özelliği bulunan BirFatura entegrasyon programı sayesinde Vodafone Her Şey Yanımda e faturalarınızı otomatik kesip anında alıcılara iletilmesini sağlayabilir, ayrıca kargo barkodlarını da yazdırabilirsiniz. Otomatik faturalandır şeklinde ayarladıktan sonra tek tek uğraşmanıza gerek kalmadan mail adreslerine ya da SMS olarak göndermeyi sağlayabilirsiniz.

Vodafone Her Şey Yanımda’da mağazası olan veya açmak isteyen herkes için uygundur. Birden çok pazar yerinde mağazası olan ve e ticaret web sitesi ile bağlamayı düşünenler de kullanabilir.

Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu, ücretli bir hizmet dahilindedir. Oldukça düşük fiyatlandırma politikası uygulanmakla birlikte sadece entegrasyon değil birçok özelliğin beraber kullanılabildiği göz önünde bulundurulduğunda ekonomik olduğu söylenebilir. Ayrıca BirFatura’nın Vodafone Her Şey Yanımda entegrasyonu ile çalışmanız durumunda 30 günlük ücretsiz deneme imkanı sunulmasına ek olarak demo sona erdiğinde aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketlerden birini seçebilir, KDV dahil fiyatlarla abone olabilirsiniz.