Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2021 yılında BirFatura.com platformu

+45 Milyon

Fatura kesti.

+20.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

gelir idaresi baskanligi logo

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

50+ Altyapıya Entegre

25 pazaryeri
31 e ticaret

e-Fatura

e-İrsaliye

e-İmza

e-Arşiv Fatura

e-SMM

e-MM

BirFatura'nın Özelliklerini Hemen Denemeye Başlayın!

BirFatura’nın avantajlarını hiçbir ücret ödemeden, tam 30 gün boyunca bizzat test edin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura Nedir?

2016’da faaliyetlerine başlayan Birfatura.com, 2020’de Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde etmesiyle birlikte mükelleflerine güvenli ve kullanışlı e-belge hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda e-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen 51’in üzerinde e-ticaret altyapısına entegre olarak, tek yerden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, bununla birlikte siparişlerinin tüm kargo süreçlerini ister kendi kargo anlaşmalarından ister Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri bir bulut tabanlı yazılım ortaya çıkarmıştır. Diğer entegrasyon firmalarını detaylı karşılaştırdığımız “İhtiyaçlarınıza Uyan Entegrasyon Firması Hangisi?” başlıklı yazıya da göz atabilirsiniz.

Evet entegre çalışmaktadır, WooCommerce web sitenize gelen siparişlerin faturasını BirFatura’dan kesebilirsiniz.

BirFatura hesabına kullanıcı adı olarak e-posta adresiniz ve şifre ile giriş yaptıktan sonra panelin sol bölümündeki “Satışlar” sekmesine tıklayın. “Fatura Oluştur” kısmına gelerek alıcı bilgileri, mal-hizmet bilgileri, fiyat, KDV, iskonto gibi faturada yer alması zorunlu kısımları yazdıktan sonra “Kaydet” butonuna basın. Ardından “Faturalar” kısmına tıklayıp oluşturduğunuz taslak faturayı seçip “Seçili Faturaları e-Fatura Yap” tuşuna bastığınız faturanız onaylanarak GİB sistemine düşer ve dakikalar içerisinde alıcıya ulaşır.

BirFatura OpenCart entegrasyonu sayesinde Opencart e-ticaret sitenize gelen siparişlere BirFatura üzerinden fatura kesebilirsiniz.

BirFatura’ya 0850 303 32 96 numaralı çağrı merkezimizden veya [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. e-İmza/Mali mührünüzü satın aldıktan sonra vergi levhasının jpeg ve imza sirküleri/beyannamesini pdf formatında kullanıcı hesabınıza yüklediğinizde e-arşiv fatura/e-fatura geçiş işlemleriniz aynı gün içerisinde yapılabilir. Sonrasında hemen fatura gönderip alabilir ve pazaryeri/e-ticaret entegrasyonlarını mağazanızı panele entegre ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

yengeç programı

Yengeç Co Kimdir?

Salyangoz Teknoloji A.Ş bünyesinde hizmet veren Yengeç Co, bulut tabanlı e-ticaret entegrasyon ve e-belge çözümleri sunan yazılım şirketidir. Yengeç e-fatura, e-arşiv fatura gibi e-belge çözümleri sunmasının yanı sıra pazar yeri ve e-ticaret entegrasyonlarıyla da e-ticaret yapan işletmelerin operasyonel işlerini tek yerden yürütmesine yardımcı olur. Ayrıca Yengeç ön muhasebe programı sayesinde gelir gider takibi, cari takip, çek-senet gibi işlemleri de yapmak için elverişlidir.

Aşağıda marka hakkında sıklıkla aratılan soruları görebilirsiniz:

Yengeç İdeasoft, ikas, Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopier, Shopify, Ticimax gibi 11 farklı e-ticaret altyapısı ile entegredir. Başka bir deyişle bu altyapılardan birine ait web sitenize gelen siparişlerin elektronik faturalarını kesebilirsiniz.

Başta Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Çiçek Sepeti, N11 olmak üzere 18 pazar yeriyle entegre olduğu için bu platformlarda mağazaları olan kullanıcılar Yengeç e-fatura entegrasyonu sayesinde siparişlere otomatik fatura kesebilir.

Her programın öne çıkan pek çok özelliği olabilir. “Hangi e-Fatura Programı İşletmeme Daha Uygun?” başlıklı yazıya göz atarak hangi noktaları değerlendirmeniz gerektiği konusunda fikir edinebilirsiniz.

Yengeç e-fatura fiyat listesi kontör miktarına göre değişiklik gösterir. Daha fazla kontör satın alarak kar edebilirsiniz. Ayrıca Yengeç e-fatura kontör paketlerine ek olarak aylık ve yıllık üyelik sistemi ile çalışmaktadır. Üyelik paketleri içerdiği özelliklere göre oldukça değişkendir. Pazar yeri, e-Ticaret ve e-İhracat paketlerinde 3-4 platform içerisinden sınırsız veya tek mağaza ekleme seçenekleri sunar. Ayrıca bu paketlerde sipariş, fatura entegrasyonu özellikleri mevcuttur, ürün ve stok entegrasyonları için ayrı üyelik paketleri sunulmuştur. Her paketin ücretsiz deneme süresi sayesinde ödeme yapmadan önce test edilebilir.

BirFatura'nın Yengeç Co ile entegrasyonu bulunmamaktadır.

BirFatura'yı 30 Gün Boyunca Ücretsiz Olarak Deneyimleyin!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.