Mağazanızı eklemek gayet kolaydır.

Öncelikle Akakce.com(destek@akakce.com) a bir mail atmanız gerekmektedir. Birfatura.com entegrasyonu için  Api Kullanıcı adı ve Şifresi talep etmeniz gerekmektedir.

Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak Birfatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  • Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz.
     
  • Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister BirFatura standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz.

Akakçe Mağazanızı Birfatura.com’a Entegre Etmek ve Kullanmak Sadece Birkaç Dakikadır.

BirFatura'nın sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak ister misiniz?

Üstelik 30 gün boyunca ÜCRETSİZ!

Mağazamı nasıl entegre ederim?

Mağazanızı eklemek gayet kolaydır. Öncelikle Akakce.com(destek@akakce.com) a bir mail atmanız gerekmektedir. Birfatura.com entegrasyonu için APİ Kullanıcı adı ve Şifresi talep etmeniz gerekmekte.

Gelen siparişi direkt buradan iptal edebilir miyim?

Hayır, şuan için bu mümkün görünmemektedir.

Birden fazla mağazam var hepsini de entegre edebilir miyim?

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Mağaza eklerken logo var. Ne işe yarıyor?

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.
Yeni sipariş gelince ne yapmam gerekiyor?

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Onaylanmış linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün durumu Hazırlanıyor (Processing) olan siparişlerini görürsünüz. Faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Ürünlerin KDV’lerini nasıl ayarlayacağım?

Mağaza eklerken eğer tek tip KDV’li ürün sattığınızı seçtiyseniz gelen tüm siparişleriniz otomatik buradaki KDV’ye göre ayarlanır. Fakat bir seçim yapmadıysanız her siparişte sistem ürünün KDV’sini bilmiyorsa size soracaktır.

Birfatura'yı Sizde Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413
Çankaya – Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2020