Akakçe Entegrasyon

BirFatura'da Akakçe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

İşletmelerin yapılarına ve iş hacimlerine göre sayısız online pazaryerinde aktif olması ticaret açısından gelişim ve kazanç sağlar. Bunun için geniş kitlelere ulaşım imkanı olan Akakçe veya diğer pazaryerlerine kayıt olarak satış yapılması gereklidir. 

Firmamızın yazılımları ise bu noktada entegrasyon hizmeti vererek çalışmalarınızın daha aktif ve verimli olmasını sağlıyor.

bir-fatura-entegrasyon-4
bir-fatura-entegrasyon-5

Akakçe ile Uyumlu

Akakçe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Farklı pazaryeri satışlarınızın aynı panelde olmasını ve fatura işlemlerinin tek kaynaktan yapılmasını amaçlıyoruz. Faturaların karışmaması, atlanmaması, raporların ve siparişlerin aynı kanalda toplanması yazılımlarımızın en temel faydalarının başında bulunur. Satış yaptığınız yerleri ve kargo, fatura ilişkilendirmesini bile tek yerden ve birkaç saniye içinde takip etme şansını sunuyoruz.

Entegrasyon Nasıl Çalışır?

BirFatura'da Akakçe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Yapılacak olan yazılım yüklemesini tamamlayan çalışanlarımız bu konuda eksiksiz şekilde kullanım bilgisi de veriyor. İhtiyacınız olan Akakçe entegrasyon işlemi olduğunda en iyi ve sürekli gelişim içinde olan tek yazılımı firmamızdan alabilirsiniz. Sipariş akışı, faturaların kesilmesi ve basılması iş akışında büyük yer kaplar. Bundan dolayı yazılıma yüklediğimiz fatura detaylarınızı kullanarak hemen faturaların klasik veya e-fatura şeklinde basılması sağlanır. Düzenlenen raporlar ile Hepsiburada, N11 veya diğer satış yaptığınız yerlerin tamamını tek yerden kontrol edebilirsiniz.
bir-fatura-entegrasyon-2
bir-fatura-entegrasyon-6

Hangi İşlerde Kullanabilirsiniz?

Akakçe Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Firmamız entegrasyon konusunda sürekli çalışmalarına devam ettiği için yazılımlarına eklenen özellikler sayesinde daha da fazla hizmet veriyor. Müşterilerimizin birçok işi daha kolay ve pratik şekilde yapmasını amaçlıyoruz. Faturaların kesilmesi için sadece fatura düzeni ve başlığınızın yazılıma kaydedilmesi işlemini yapıyoruz. Ardından birkaç tık sonrasında kesiliyor.
Aynı zamanda:
• Satışlar,
• Raporlar,
• Stoklar,
• Maliyetler,
• Kargo,
• İstatistikler
İle alakalı birçok yeni başlık altında pratik menüler kullanılmasını amaçlıyoruz. İşlerinizde aksama olmasını engellemek ve çalışanlarınızın zamanlarını daha verimli kullanmanızı başarmak adına yardımcı oluyoruz.

Akakçe E-Tahsilat Entegrasyonu

Akakçe Mağazalarınızı BirFatura ile entegre etmek gayet kolaydır sadece 3 dakikanızı ayırarak bu entegrasyonu ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak BirFatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerini Yönetin

Tüm siparişlerinizi tek bir merkezden yönetmek için.

Hızlı Faturalandırma İçin

Sadece 2 tık ile faturalarınızı hemen almak için.

Giderlerinizi Tutmak İçin

Elektrik, su gibi sabit giderlerinizi de Birfatura'da tutabilirsiniz.

E-Fatura Kullanmak İçin

Birfatura ile entegre olarak otomatik E-Fatura da kesebilirsiniz.

Güvenlik Ve Yedekleme İçin

Birfatura sistemi güvenlidir ve ayrıca günlük olarak farklı bir kıtaya yedeklenmektedir.

Kolay Kullanım ve Destek

Sizin için en kolay ve en pratik sistemimizle biz her zaman yanınızdayız.

Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Akakçe Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Mağazanızı eklemek gayet kolaydır.

Öncelikle Akakce.com([email protected]) a bir mail atmanız gerekmektedir. Birfatura.com entegrasyonu için Api Kullanıcı adı ve Şifresi talep etmeniz gerekmektedir.

– Bu entegrasyon sayesinde aşağıdaki saydığımız işlemleri çok kolay olarak Birfatura üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

– Onaylanmış siparişlerinizi tek tıkla ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandıra bilirsiniz. Ayrıca E-Fatura mükellefi iseniz E-Faturasını veya E-Arşiv faturasını da tek tek veya toplu olarak oluşturabilirsiniz.

– Faturalandırma işlemi yaparken aynı zamanda ister BirFatura standart kargo şablonundan isterseniz kendi yaptığınızı kargo fişinden çıktıyı da otomatik olarak alabilirsiniz.

Akakçe Mağazanızı Birfatura.com’a Entegre Etmek ve Kullanmak Sadece Birkaç Dakikadır.

bir-fatura-entegrasyon-71

Maliyeti Ne Kadardır?

Akakçe Entegrasyonu Neden Kullanmalısınız?

Yazılımlarınızı denedikten ve kullanmaya başladıktan sonra maliyetlerin yüksek olmaması da kullanıcılarımızın en çok hoşuna giden durumdur. Bunun için ilk ay deneme imkanı veriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini ve yararını fark eden kullanıcılarımız ay, 6 ay veya yıllık bazda kullanım için avantajlı paketlerimizden yararlanabiliyor.

Müşteri Yorumları

Binlerce Müşteri Yorumu

Akakçe gibi büyük veya farklı genişlikteki pazaryerlerinde çalışan kobiler başta olmak üzere birçok kişi tarafından kullanımı mümkündür. Yazılımın basit adımlarla kullanılır olmasına da dikkat ediyoruz. Kullanan müşterilerimizin yorumlarını ilgili kısımdan sunarak ne kadar fayda sağladığımızın da anlaşılmasını sağlıyoruz. Bunun için mutlaka yorumlara da bakarak deneme aşamasından yararlanmayı düşünmelisiniz.

bir-fatura-entegrasyon-8
bir-fatura-entegrasyon-9

Nasıl Kullanılmaya Başlanır?

Şimdi Kullanmaya Başlayın

Nerede olduğunuz fark etmeksizin çalışanlarımızın uzaktan erişim konusundaki başarıları sayesinde hemen yazılımlarımızı yüklüyoruz. Ardından kullanıma hazır oluyor. Her türlü soru ve kullanımla alakalı detay için yazılım uzmanlarımız destek veriyor. Bundan dolayı kullanırken çalışanlarınızdan istediğiniz işleri yerine getirmeleri kolaylaşıyor. Yazılımlarımız sayesinde çalışmak daha pratik ve az zaman harcanan bir iş olmaya başlıyor. 

Bizi Öneriyorlar

Kalite Tesadüf Olamaz

En büyük online alışveriş siteleri bizi öneriyor. Sizde BirFaturanın ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden yararlanmak istemez misiniz?

Bilgi Alın

BirFatura olarak hizmetlerimiz ve sistemimiz hakkında bilgi almak için formu eksizsiz doldurup bize gönderin en kısa sürede size ulaşalım.

[contact-form-7 id="8315" title="Bilgi Formu"]
hepsiburada
logo-n11-large
gittigidiyor
Trendyol_online
Amazon_com_tr_Logo._CB1198675309_

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sizin İçin Cevapladık

Mağazanızı eklemek gayet kolaydır. Öncelikle Akakce.com([email protected]) a bir mail atmanız gerekmektedir. Birfatura.com entegrasyonu için APİ Kullanıcı adı ve Şifresi talep etmeniz gerekmekte.

Evet, şuan için herhangi bir mağaza sınırı bulunmamaktadır ekleyebilirsiniz.

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Onaylanmış linkine tıklamalısınız. Burada gelen bütün durumu Hazırlanıyor (Processing) olan siparişlerini görürsünüz. Faturalandır butonu ile hemen faturanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca aynı anda kargo fişinizde hazırlanacaktır.

Hayır, şuan için bu mümkün görünmemektedir.

Burada eklenen logo kargo çıktılarınızın üstüne eklenmektedir. Böylece daha kurumsal görünmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca logo eklemek zorunda değilsiniz tercihe bağlıdır.

Mağaza eklerken eğer tek tip KDV’li ürün sattığınızı seçtiyseniz gelen tüm siparişleriniz otomatik buradaki KDV’ye göre ayarlanır. Fakat bir seçim yapmadıysanız her siparişte sistem ürünün KDV’sini bilmiyorsa size soracaktır.

Bizi Tercih Ettiler

Bizi tercih eden binlerce firmadan biri olmak ister misiniz?