Bir Fatura İle Başlayın.
Linkini Oluştur
1

İster ürünlerinizi içeren ister ürünlerinizi içermeyen sipariş linkini oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu linki her müşteriye özel olarak da oluşturabilirsiniz.

Linkini Paylaş
2

Oluşturmuş olduğunuz bu linki istediğiniz her yerde paylaşarak siparişleri almaya başlayabilirsiniz.(WhatsApp, Twitter, Instagram)

Siparişiniz Entegre Olarak BirFaturaya Düşer
3

Müşteriniz sipariş linkini doldurduğu zaman tüm bilgilerle beraber BirFatura’nın siparişler ekranına düşer ve siz bunu tek tıkla faturalandırıp kargo fişini alıp entegre olarak kendi kargo anlaşmanız üzerinden gönderebilirsiniz. Üstelik Kapıda Ödeme / Havale-EFT gibi ödeme yöntemi seçimi müşteriye bırakılır.

akakce.soru1 .fw 1024x213 1
Mağazamı nasıl entegre ederim?

Birfatura yönetim ekranında bu sayfanın üstünden Yeni Mağaza Ekle tıklayarak, karşınıza gelecek sayfada mağaza adını girmeniz yeterlidir.

Herhangi bir ek ücret ödememe gerek var mı?

Linklesat’ı kullanmak için ek ücrete gerek yoktur.

Kaç adet link oluşturabilirim?

Link eklemek için herhangi bir sınır yoktur.

Sisteme güvenebilir miyim?

Sistemimiz 256 Bit SSL ile şifrelenmektedir. Bunu yukarıda adres çubuğunda https:// adresi ile görebilirsiniz. Ayrıca ödeme noktasında iş ortağımız PayTR’dir ve Türkiye çapında güvenilir bir ortaktır.

Kendi E-Ticaret sitemde var bağlayabilir miyim?

Evet, bağlayabilirsiniz. Opencart, shopphp, ticimax gibi alt yapınız var ise sistem üzerinden yapabilirsiniz, eğer bunlardan hiçbiri değilse özel entegrasyon yapmanız gerekmektedir. Bunun içinde Ayarlar-Mağaza Ayarları sayfasında nasıl yapacağınıza dair link bulunmaktadır.

Kendi özel kargo anlaşmam var kullanabilir miyim?

Kendi özel kargo anlaşmanızı kullanabilirsiniz. Ancak bunun için sistemimizden kargo entegrasyonunu kullanmanız gerekmektedir. (Bu modülün yıllık 100 TL kullanım ücreti vardır.)

Satış raporlarımı görebilir miyim?

Evet, satış raporlarını görebilirsiniz.

Yeni sipariş gelince ne yapmam gerekiyor?

Yeni bir sipariş geldiği zaman sol menüden Siparişler – Onaylanmış linkine tıklamalısınız.

Ürünlerin KDV'sini nasıl ayarlayacağım?

Sistemde kayıtlı KDV’den alınacaktır. Siz siparişi faturalandırırken sistem ürünün KDV sini kontrol eder ve bilmediği ürünün KDV sini size soracaktır.