Bir Fatura İle Başlayın.

Ücretsiz e-Fatura Entegrasyonu ile Birlikte Büyüyelim!

BirFatura’ya gelin, ücretsiz e-fatura keserek maliyetlerinizi düşürün!

İşletmeniz büyüyene kadar BirFatura.com’un sunmuş olduğu ayrıcalıkların tamamından ücretsiz bir şekilde faydalanmanın tadını çıkarın!

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görebilmek için sabırsızlanıyoruz!

2023 yılında BirFatura.com platformu

+100 Milyon

Fatura kesti.

+10.000

Üyeye ulaştı.

Yılın En Başarılı E-Ticaret Çözümü

Olarak seçildi.

gelir idaresi baskanligi logo

BirFatura, Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı
tarafından onaylı ve lisanslı, %100 yerli bir entegratör firmasıdır.

Siz de bu rakamların arasında yerinizi almak istemez misiniz?

e-Ticaretin oldukça masraflı ve zorlu bir serüven olduğunun farkındayız. BirFatura olarak işletmenizin emin ve güçlü adımlarla büyüdüğünü görmek istiyor, bunun için sizlere Birlikte Büyüyelim paketimiz ile ücretsiz e-fatura entegratörlük hizmeti sunuyoruz.

#BirlikteBüyüyelim Paketinde;

Sözleşme Yok!

Sınır Yok!

Gizli Ücret Yok!

Süre Limiti Yok!

BirFatura Birlikte Büyüyelim Paketi Nedir?

Yeni kurulmuş şirketinizin maliyetlerini düşürmek amacıyla oluşturulmuş bir sistemdir. BirFatura’nın ücretsiz entegrasyon programı hizmeti aylık 20 fatura kontörünü hiçbir ödeme yapmadan kullanmanıza imkan tanır. 20 kontöre alış ve satış faturalarınız dahildir. Üyeliğinizi aktifleştirdiğiniz an hesabınıza tanımlanan ücretsiz 20 kontörden kalan olursa her ay aynı gün sıfırlanır ve yenisi yüklenir. Satış hacmi ve faturalarınız artmaya başladıkça ekstra kontör satın alarak devam edebilirsiniz.

birlikte buyuyelim v2

Önemli Not: Birlikte Büyüyelim paketinde e-mail ve canlı chat yoluyla yardım alabilirsiniz. Telefon desteği bulunmamaktadır.

birlikte buyuyelim v3 1

İşlerinizi yoluna koyup geliştirdikten sonra ayda 20 faturadan daha fazla fatura kesme ihtiyacı duyarsanız, fiyatlar sayfamızda yer alan aylık/6 aylık/1 yıllık/3 yıllık üyeliklerimizden dilediğinizi alabilir, işleriniz aksamadan, kolay bir şekilde BirFatura.com’u kullanmaya devam edebilirsiniz!

Neden Birlikte Büyüyelim Paketini Tercih Etmelisiniz?

Üyelik Ücreti Yok!

Birlikte Büyüyelim, yeni kurulan şirketinize yük olan maliyetleri azaltmanızı sağlar. Kesmediğiniz faturalar için düzenli olarak yüzlerce lira ödemenize gerek kalmaz. Bu süre zarfında işlerinizi yürütmek için BirFatura’nın sunmuş olduğu e-Fatura programı ücretsiz olarak kullanılabilir.

Entegrasyon Ücreti Yok!

Birlikte Büyüyelim paketi kapsamında herhangi bir gizli masraf bulunmaz. Buna entegrasyon ücretleri de dahildir. Üyeliğinizi tamamlamanızın hemen ardından tüm pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonlarından faydalanarak ücretsiz e-Fatura kesebilirsiniz.

20 Kontör Hediye!

Birlikte Büyüyelim paketiyle e-Faturalarınız için kontör ücreti ödemenize gerek yoktur. Her ay düzenli olarak yenilenen ücretsiz 20 kontör sayesinde e-Fatura ve e-Arşiv fatura hem kesebilir hem de alabilirsiniz.

Aynı Gün Kullanılabilir!

Hali hazırda e-fatura kullanıcısı iseniz Birlikte Büyüyelim paketini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz, değilseniz geçiş işlemleriniz BirFatura tarafından ücretsiz olarak yapılır. Kayıt ve aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasının ardından ücretsiz e-Fatura programı sayesinde faturalarınızı aynı gün içerisinde kesmeye başlayabilirsiniz.

Markanız ve sizin için buradayız.

BirFatura’ya şimdi gelin, #BirlikteBüyüyelim!

#BirlikteBüyüyelim Paketini Nasıl Aktif Edebilirim?

1) Bir üst kısımda yer alan buton aracılığıyla ya da doğrudan uygulama.birfatura.com adresini ziyaret ederek kaydınızı tamamlayınız.

2) Kaydınızı tamamlamanızın ardından 0312 911 44 93 no’lu numarayı arayacak teknik ekibimize üyelik bilgilerinizi iletip #BirlikteBüyüyelim paketini aktif etmek istediğinizi bildiriniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Birlikte Büyüyelim paketi kapsamında hem e-arşiv fatura kesme programı ücretsiz hem de e-fatura programı ücretsiz olarak kullanılabilir. Her ay 20 kontörünüz ücretsiz olarak verilir. Kurulum ve aktivasyon işlemleri de yine ücretsiz olarak BirFatura ekibi tarafından gerçekleştirilir.

Şu anda sektörde ücretsiz e-fatura entegratör hizmeti sadece BirFatura.com tarafından sunulur. Bu hizmeti alabileceğiniz başka bir firma yoktur.

Ücretsiz e-fatura nasıl kesilir bilmiyorsanız, her hafta düzenli olarak yapılmakta olan BirFatura Akademi derslerine katılıp, uygulamalı bir şekilde e-fatura kesme işlemini öğrenebilirsiniz. Güncel eğitim takvimini incelemek için lütfen buraya tıklayınız.

Birlikte Büyüyelim paketinden faydalanabilmek için e-fatura mükellefi olmanız gerekir. e-Fatura mükellefi olduktan sonra hem e-fatura hem de ücretsiz e-arşiv fatura kesebilirsiniz.

Normal şartlar altında e-fatura kesme işlemi de tüm e-dönüşüm hizmetleri gibi ücretlidir. e-Fatura ücretli mi sorusunun karşılığı sadece BirFatura.com özelinde hayır olarak cevaplanabilir. BirFatura.com sunmuş olduğu ayrıcalıklı hizmetler ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde, e-dönüşüm sektörüne ışık tutmaya devam etmektedir.

BirFatura Birlikte Büyüyelim paketinden faydalanabilmek için e-imza ya da mali mühür sahibi olmanız yeterlidir.

Birlikte Büyüyelim paketi ile birlikte BirFatura mükelleflerine ücretsiz e-arşiv fatura programı sunar.