B

BirFatura.com 2016 Temmuz ayında yayına geçmiştir. Çok kısa sürede binlerce KOBİ’ye ulaşmış ve sektörde kendini ispat ederek şu anda binlerce KOBİ’ye hizmet vermektedir. Türkiye’deki tüm online pazaryerlerine ve bilenen büyük e-ticaret paketlerinin hepsine entegre olmaya çalışmaktadır. BirFatura.com’un amacı bu konuda en iyi hizmet veren global bir marka olmaktır.

BirFatura.com; E-ticaret yapan Kobilerin tüm siparişlerini entegre olarak faturalandırabildikleri, kargo çıktılarını hazırlayabildikleri, kargolar ile kendi anlaşmaları üzerinden entegre olarak gönderim yapabildikleri, satış raporlarını alabildikleri ve buna benzer onlarca özelliği sadece E-Ticaret yapan Kobilere sunan online bir yazılımdır. 

BirFatura’nın müşterileri ortalama olarak 2 saniyede bir tane fatura kesebilmektedir. Eğer faturanızı klasik yöntemlerle keserseniz ortalama olarak 3 dakika almaktadır. Günlük 50 siparişi olan bir KOBİ faturalama işlemini toplam 150 dakikada yaparken birfatura.com kullandığında bu süreyi toplam 2,5 dakikaya indirmiştir.

birfatura-bilgisayar-tablet-telefon.fw

Kısaca Kobimiz E-Ticaret yaptığı kanallara entegre olur (n11, hepsiburada, gg, ideasoft, tsoft vb… 40 üzerinde entegrasyon ile) ve siparişlerini faturalandırma, kargolarını çıkartma işlemlerini BirFatura üzerinden yapabilir duruma gelmektedir. Biz entegre olarak kullanıcılarımıza 1 siparişin ortalama olarak 2 sn de faturalandırılmasını sağlamaktayız. Ayrıca bunun yanında  ön muhasebe, E-Fatura, otomatik SMS, Kredili Kargo vb. onlarca özelliğimiz bulunmaktadır.

2020 yılının Eylül ayından itibaren Gelir İdaresi tarafından lisanlı e-fatura entegratörü olarak kullanıcılarımıza BirFatura Entegratörlüğünde e-fatura hizmeti vermekteyiz.

Şu anda günlük olarak sistemimiz üzerinden ortalama 150 Bin civarında sipariş faturalandırılmaktadır ve 25 kişilik ekibimiz ile Ankara Bilkent Cyberparktaki ofisimizden tüm kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

BirFatura'yı Siz de Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Logo

Arge-Merkezi: Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413 Çankaya/Ankara

Genel Merkez: Kızılcaşar Mh. 2714.Sk. No:16 Gölbaşı/Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2022