Bir Fatura İle Başlayın.

B

Hakkımızda

Temmuz 2016 yılında yayına giren Birfatura.com, 2020 Bilişim 500 listesinde yer almış, Eylül 2020 itibariyle Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı entegratör firma ünvanını elde edip, 2021 yılında ise “Yılın E-Ticaret Çözümü” ödülünü almaya hak kazanmıştır.


Kısa bir sürede kendisini e-ticaret ve entegrasyon sektörlerinde kanıtlamış, rakiplerini gerisinde bırakıp bu alanlardaki birçok ödülü bünyesine dahil ederek binlerce kobiye hizmet verir hale gelmiştir.


BirFatura.com; E-ticaret yapan KOBİ’lerin tüm siparişlerini tamamen entegre olarak, tek bir panelden otomatik veya manuel faturalandırabildikleri, aynı zamanda siparişlerinin bütün kargo süreçlerini dilerlerse kendi kargo anlaşmalarından dilerlerse de Kredili Kargo aracılığıyla baştan uca yönetebildikleri ticaret yapan işletmelere özel olarak hazırlanmış, online bir yazılımdır.


Geleneksel yöntemlerle kesilen kağıt faturalar, fatura başına kişinin ortalama 3 dakika vaktini almaktadır. Gün içerisinde 100 adet fatura kesen biri için bu durum her gün kişinin veya şirketin 5 saatini verimsiz bir şekilde harcaması anlamına gelir. BirFatura.com müşterileri için bu süreç, hızlı altyapıya sahip panelimiz ve e-fatura teknolojisi sayesinde ortalama olarak 1 saniyede kesilen faturadır. Üstelik, otomatik faturalandırma özelliğimiz sayesinde faturalarınızın durumunu dahi takip etmenize gerek kalmaz. Bizler faturalarınız ile ilgilenirken siz ise vaktinizi işinizi ve operasyonlarınızı geliştirmeye ayırarak, otomatik pilotta e-ticaret yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz!


Ticaret yapan her ölçekteki KOBİ’nin ihtiyaçlarına uygun fiyatlı çözümler üreten BirFatura; bugün 35.000+ den fazla üyesi ve 40+ çalışanıyla, Türkiye’deki bütün online pazaryerlerine ve e-ticaret altyapılarına %100 entegre, %97 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma disipliniyle E-Dönüşüm sektörüne inovasyonlarıyla ışık tutmaya devam ediyor.