B

BirFatura.com 2016 Temmuz ayında yayına geçmiştir. Çok kısa sürede binlerce KOBİ’ye ulaşmış ve sektörde kendini ispat ederek şu anda binlerce KOBİ’ye hizmet vermektedir. Türkiye’deki tüm online pazaryerlerine ve bilenen büyük e-ticaret paketlerinin hepsine entegre olmaya çalışmaktadır. BirFatura.com’un amacı bu konuda en iyi hizmet veren global bir marka olmaktır.

BirFatura.com; E-ticaret yapan Kobilerin tüm siparişlerini entegre olarak faturalandırabildikleri, kargo çıktılarını hazırlayabildikleri, kargolar ile kendi anlaşmaları üzerinden entegre olarak gönderim yapabildikleri, satış raporlarını alabildikleri ve buna benzer onlarca özelliği sadece E-Ticaret yapan Kobilere sunan online bir yazılımdır. 

BirFatura’nın müşterileri ortalama olarak 2 saniyede bir tane fatura kesebilmektedir. Eğer faturanızı klasik yöntemlerle keserseniz ortalama olarak 3 dakika almaktadır. Günlük 50 siparişi olan bir KOBİ faturalama işlemini toplam 150 dakikada yaparken birfatura.com kullandığında bu süreyi toplam 2,5 dakikaya indirmiştir.

birfatura-bilgisayar-tablet-telefon.fw

Kısaca Kobimiz E-Ticaret yaptığı kanallara entegre olur (n11, hepsiburada, gg, ideasoft, tsoft vb… 40 üzerinde entegrasyon ile) ve siparişlerini faturalandırma, kargolarını çıkartma işlemlerini BirFatura üzerinden yapabilir duruma gelmektedir. Biz entegre olarak 1 siparişin ortalama olarak 2 sn de faturalandırılmasını sağlamaktayız kullanıcılarımıza. Ayrıca bunun yanında onlarca özelliğimiz bulunmakta ön muhasebe, E-Fatura, otomatik SMS gönderimi vb.

Şu anda günlük olarak sistemimiz üzerinden ortalama 50 Bin civarında sipariş faturalandırılmaktadır ve 9 kişilik ekibimiz ile Ankara Bilkent Cyberparktaki ofisimizden tüm kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

BirFatura Ekibi

İbrahim

İbrahim BAYIR

Kurucu

Elif TK

Elif T.

Kullanıcı Destek Yöneticisi

Semra

Semra K.

e-Fatura Destek Yöneticisi

Figen

Figen K.

Kullanıcı Destek Uzmanı

hacer

Hacer B.

Kullanıcı Destek Uzmanı

Oğuzhan

Oğuzhan S.

Teknik Destek Uzmanı

Selin

Selin A.

Teknik Destek Uzmanı

Döndü

Döndü Ü.

e-Fatura Destek Uzmanı

Kadir

Kadir TEKE

Yazılım Takım Lideri
Murtaza

Murtaza S.

Yazılım Uzmanı

Gökhan

Hüseyin Gökhan Ö.

Yazılım Uzmanı

ihsan

İhsan B.

Yazılım Uzmanı
Seda

Fatma Seda Ö.

Yazılım Uzmanı

Ömer

Ömer K.

Pazarlama Yöneticisi

Elif Ü

Elif Ü.

Pazarlama Uzmanı

Gülistan

Gülistan K.

Satış Uzmanı

Birfatura'yı Sizde Kullanıp Deneyebilirsiniz.

Üniversiteler Mh. Bilkent Cyberpark Tepebinası No: 413
Çankaya – Ankara

Tel: 0850 303 32 96

© Copyright 2016 – 2020