Bir Fatura İle Başlayın.

Ankara Host Entegrasyonu

Ankara Host entegrasyonu ile Ankara Host altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

Ankara Host Entegrasyonu

Ankara Host Entegrasyonu Nedir?

Ankara Host entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Ankara Host entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Ankara Host Nedir?

Web hosting hizmet sağlayıcısı olan Ankara Host, cPanel SSD hosting ve cPanel Reseller SSD seçenekleri sunar. Aynı zamanda e-ticaret yazılımları da üretir. 500’den fazla markaya hizmet sunan şirket oldukça güvenli altyapıya sahiptir. Ayrıca hızlı ve kolay kullanıma hazır olacak hazır web sitesine sahip olabilirsiniz.

Ankara Host Entegrasyonu

Ankara Host Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Ankara Host paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için Ankara Host APİ bilgilerini bilmeniz gerekir. Bunun için Ankara Host admin paneline giriş yapıp XML Çıktıları > XML Servisleri sayfasına tıklayarak oradaki linki kopyalayın, ardından BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Ankara Host > Düzenle kısmından Yeni Mağaza Ekle’ye tıkladığınızda açılan pencereye mağaza adını ve Web XML linkini yapıştırın, böylelikle kurulum tamamlanmış olacaktır. Ardından bazı ayarlamaları aşağıdaki gibi yapabilirsiniz:

  1. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza ait özel bir açıklamanız var ise ve faturalarınıza da bunu eklemek istiyorsanız bu alandan açıklama tanımlayabilirsiniz.
  2. İskonto ve İndirim KDV Hariç Fiyattan Hesaplansın: Sistemde varsayılan olarak iskonto ve indirim KDV dahil fiyattan hesaplanır. KDV hariç hesaplanması için bu alanı seçmelisiniz.
  3. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  4. TEST ET: Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tıkladığınızda bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayıp entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Ankara Host entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Ankara Host Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Ankara Host entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Ankara Host Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Ankara Host ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için Ankara Host firmasını tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Linux hosting paketleri 1-5 GB arasında değişen web alanına, 1-5 adet web sitesi barındırma izni, 10-50 GB aylık trafik, limitsiz e-posta, subdomain, domain yönlendirme, 1-5 MySQL erişim iznine sahiptir. Reseller hosting paketlerinde ise 10-50 GB disk alanı, 100-500 GB aylık trafik, 10-50 adet site barındırma, limitsiz e-mail adresi, MySQL, FTP’nin yanı sıra cPanel Türkçe kontrol paneli içerir.

2009 yılında kurulmuştur.

Ofisleri Ankara Söğütözü’ndeki YDA Park’ta bulunmaktadır.

Yıllık ücretlendirmeye tabi paketlerden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Oldukça fiyat listesine sahip Ankara Host kullanıcılarına kolaylık sağlamayı ilke edinir.