Bir Fatura İle Başlayın.

Beymen Entegrasyonu

Beymen mağazanızdan sipariş veren müşterilerinizi fazla bekletmeyin, Beymen entegrasyonu sayesinde siparişlerini vaktinde faturalandırıp gönderin!

beymen entegrasyonu

Beymen Entegrasyonu Nedir?

Beymen’de açtığınız online mağazanızı yönetmeyi kolaylaştıran pazaryeri entegrasyonu çözümüdür. e-Ticaret platformlarında her siparişe fatura göndermenin bir zorunluluk olması nedeniyle her birini zamanında ve atlamadan faturalandırmanız için en büyük yardımcılarınız arasına girebilir. Bu noktada entegrasyon kullanmanın en önemli faydalarından biri olarak yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntülemeye ve her siparişe manuel ya da toplu fatura kesmenize destek sunar. Aynı zamanda e-fatura ya da e-arşiv fatura şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Beymen entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Otomatik Fatura Yükleme

Mağaza siparişleriniz için kestiğiniz faturalar satıcı hesabına otomatik yüklenir.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Beymen Pazaryeri Nedir?

1971’de beri erkek giyim ürünleriyle öne çıkan Beymen, kadın giyim, kozmetik ve diğer kategorilerde Türkiye’nin en üst segment ürünlerini üreten ve farklı markaları bir araya getiren perakende mağazacılığın öncülerinden biridir. Geçtiğimiz yıl online pazar yerleri arasına katılmasıyla “Türkiye’nin Tek Lüks Dijital Platformu” mottosuyla birçok tedarikçi ve markayı bir araya getiriyor. Şu anda mağaza açmak isteyen markalar için kısıtlı bilgi sunan platform üzerinden formu doldurarak tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Kadın&erkek&çocuk giyim, kozmetik, ev&mobilya, anne&bebek dahil 10 ana kategoride ürün satmaya imkan tanıyan platformda online başvuru yapıp satıcı hesabı oluşturarak kolaylıkla satışa başlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Beymen entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Beymen Entegrasyonunun Kolaylıklarından Siz de Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Beymen entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Beymen Hakkında Merak Ettiklerinize Göz Atın

Aşağıdaki Beymen ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilir, pazar yeri hakkında ve bu platformda mağaza açmak için ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Beymen satıcı hesabı açmak isteyenlere online başvuru seçeneği sunar. Platformun yeni olması nedeniyle bazı bilgiler kısıtlı olabilir. Beymen.com sayfasına giriş yaptıktan sonra en altta yer alan footer alanındaki “Satıcı Olmak İstiyorum” butonuna veya direkt olarak beymen.com/satici-basvuru-formu linkine tıklayın. Yetkili isim-soyisim, e-posta, cep telefonu, satış yapılması istenen kategori, satılacak ürün markaları, hali hazırda satış yaptığınız e-ticaret siteniz varsa url adresi ve aktif olduğunuz online platformlardaki mağaza adreslerinizi yazıp kaydedin. Beymen ekibi başvurunuz için size en kısa zamanda dönüş yapacaktır. Beymen satıcı paneliniz açıldıktan sonra ürünlerinizi yükleyip satışa başlayabilirsiniz.

Komisyon oranları web sitesinde paylaşılmamıştır. Destek ekibine ulaşarak öğrenebilirsiniz.