Bir Fatura İle Başlayın.

Bilgi E-Ticaret Entegrasyonu

Bilgi E-Ticaret entegrasyonu ile Bilgi E-Ticaret altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

logo

Bilgi E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

Bilgi E-Ticaret entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Bilgi E-Ticaret entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Bilgi E-Ticaret Nedir?

Anahtar teslim web sitesine sahip olmak istiyorsanız Bilgi E-Ticaret en hızlı ve güvenli alternatiflerden birisi olabilir. Türkiye lokasyonlu üst düzey güvenlikli sunucular içerisinde ücretsiz yedeklenen web sitenizde olası tüm problemler bertaraf edilmiştir. Kargo modülleri, sanal pos entegrasyonları, gelişmiş ürün yönetimi gibi avantajları da bulunan firma e-ticaret sektöründe 10. yılını geride bırakmıştır. Bugüne kadar 15 bin web sitesi hazırlayan Bilgi E-ticaret kullanıcılarını bire bir destek sunar.

bilgi e-ticaret entegrasyonu

Bilgi E-Ticaret Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Bilgi E-Ticaret yönetim paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için Bilgi E-Ticaret APİ bilgilerine ihtiyaç vardır, bunun için Bilgi E-Ticaret iletişim numarasından BirFatura web servis açtırmak istediğinizi belirtin. APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan bilgiler tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Bilgi E-Ticaret > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle seçeneğine tıklayın, açılan pencereye bu bilgileri girip kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak Bilgi E-Ticaret entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Bilgi E-Ticaret Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Bilgi E-Ticaret entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Bilgi E-Ticaret Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

Bilgi E-Ticaret ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için Bilgi E-Ticaret firmasını tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Bilgi E-Ticaret birçok önemli iş ortağı sayesinde verdiği hizmeti çok daha kaliteli hale getirir. Pazar yerleri, kargo sistemi, ödeme sistemleri, muhasebe entegrasyonları, yemek kartları, mailing hizmeti veren firmalarla entegrasyonları da sunar. 256 Bit SSL, veri tabanı alanı, yıllık trafik, SEO, responsive konsept tasarımlar gibi temel özelliklerin yanı sıra tüm bankaların sanal posları ile anlaşmalı olması, kurulum aşamasında ürün, sayfa girişi, fotoğraf logo gibi bilgilerinizi giriş aşamasında bire bir eğitim verilmesi, içerik yönetimi bakımından fark yaratır. 

Bilgi İnternet ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. ticari ünvanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluş yılı 2012’dir.

İstanbul Esenler’deki ofislerinden satış ve destek hizmetlerini vermektedir.

Bilgi E-Ticaret e-ticaret paketleri bölümüne tıklayarak Demoyu İncele bölümünden talep oluşturabilir, müşteri temsilcisi ile tasarım ve hangi paketi seçeceğinizi karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca hazır şablonlardan biri seçip ücretsiz deneme imkanı da bulabilirsiniz.

Yıllık ödeme planları sunan firmada ücretlendirme Special, VIP ve Platinum paketlere göre değişiklik gösterir. Oldukça uygun fiyatlandırma politikasını ilke edinen marka yeni kurulan ve büyümekte olan işletmeler için uygundur.