Bir Fatura İle Başlayın.

Dokuz Yazılım Entegrasyonu

Dokuz Yazılım entegrasyonu ile Dokuz Yazılım e-ticaret altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

Dokuz Yazılım Entegrasyonu

Dokuz Yazılım Entegrasyonu Nedir?

Dokuz Yazılım entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Dokuz Yazılım entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

Dokuz Yazılım Nedir?

DokuzYazılım, geliştirdiği güçlü altyapılarla ürün ve hizmetlerinizi dijital dünyaya taşımak isteyenler için uygun e-ticaret çözümleri sunar. Ayrıca hem Türkiye’deki firmalara hem de yurt dışındaki şirketle farklı yazılım altyapıları da üretir. Kitap sektörü başta olmak üzere sektördeki pek çok markalar için başarılı web siteleri ortaya çıkarmıştır.

Dokuz Yazılım Entegrasyonu

Dokuz Yazılım Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Dokuz Yazılım ile BirFatura’yı Dokuz Yazılım APİ bilgileri aracılığıyla oldukça hızlı bir şekilde entegre edebilirsiniz. APİ bilgilerini linkteki gibi oluşturabilirsiniz. Oluşturduktan sonra Ayarlar > Mağaza Ayarları > Bilginet > Düzenle bölümünden Yeni Mağaza Ekle butonuna tıklayarak açılan pencereye mağaza adınızı, web sitenizin URL’sini ve APİ şifrenizi ilgili alanlara yazıp kaydettiğinizde kurulum tamamlanmış olur. Bununla birlikte aşağıdaki seçenekleri de ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz:

  1. Hangi Durumdaki Siparişleri Görmek İstiyorsunuz: Panelinizde görmek istediğiniz sipariş durumunu buradan seçebilir, tüm siparişleri veya yeni gelen işlem görmemiş siparişleri görmek istiyorum şeklinde ayarlayabilirsiniz. Listenin gelmesi için “DOLDUR” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  2. Mağaza Açıklaması: Mağazanıza özel açıklamaları faturalarınızda göstermek için bu özelliği aktifleştirebilirsiniz.
  3. Kargo Takip Numarası Çıktıktan Sonra Sipariş Durumu:  Teslim edilen, gönderilen siparişler gibi hangi kargo durumundaki siparişleri görüntülemek istiyorsanız bu kısmı aktifleştirebilirsiniz. 
  4. Bu Mağazamda Sadece Tek Tip KDV’li Ürünler Satıyorum: Özelliğini seçtiğinizde ürün eklerken KDV oranlarını tek tek girmenize gerek kalmayacaktır, bu aşamada belirttiğiniz KDV oranı ürün eklerken otomatik olarak seçili gelecektir (Dilerseniz ürün eklerken veya ekledikten sonra bu oranı değiştirebilirsiniz).
  5. Logo Yükle: Mağazanıza ait bir logonuz varsa bu alandan yükleyebilir, faturalarınızda gözükmesini sağlayabilirsiniz.
  6. TEST ET: Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tıkladığınızda bağlantı kontrolü yapabilir, sorun yok ise “KAYDET” butonuna tıklayıp entegrasyonu tamamlayabilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak entegrasyon ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de Dokuz Yazılım Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura Dokuz Yazılım entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

Dokuz Yazılım Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

DokuzYazılım ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için firmayı tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

DokuzYazılım kullanıcılarına Eko, Pro, Silver, Gold, Gold Plus olmak üzere beş ayrı e-ticaret sunar. Tüm paketlerde sınırsız sayıda ürün-kategori ekleme, Telsam SMS entegrasyonu, canlı destek entegrasyonu, sınırsız e-posta, sabit yıllık trafik/sunucu kullanımı, ürün-kategori-marka yönetimi, teknik destek, hazır mobil uyumlu temalar, arama motoru optimizasyonu, havale/kapıda ödeme, içerik yönetimi, kargo yönetimi, istatistik-raporlama, sosyal medya pazarlama, RSS desteği, yazılım güncelleme ve Whatsapp ile sipariş entegrasyonu gibi özellikler mevcuttur. Ayrıca fatura entegrasyonu, hediye kontör, mobil uygulama, kargo entegrasyonları, sanal pos entegrasyonları ve daha pek çok özelliği bir üst paketlerden alarak kullanabilirsiniz.

Dokuzsoft Teknoloji Ltd.Şti ticari ünvanı ile çalışmalarını sürdürür.

2008 yılında kurulmuştur.

2008 yılında kurulmuştur.

Ücretli bir hizmet olarak sunulur. Fiyatlar pakete göre değişiklik gösterdiğinden Dokuz Yazılım e-ticaret paketleri bölümüne göz atabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz deneyip kararınızı bu doğrultuda da verebilirsiniz.