Bir Fatura İle Başlayın.

Flo Entegrasyonu

Flo entegrasyonu ile Flo mağazasındaki operasyonel işlemleri kolay yönetin!

Flo Pazaryeri Entegrasyonu

Flo Entegrasyonu Nedir?

Flo entegrasyonu, Flo mağazanızın iş takibini kolaylaştıran pazaryeri entegrasyon çözümüdür. Bu sayede yeni ve tüm siparişleri kolaylıkla görüntüleyebilir, her siparişe manuel ya da toplu fatura kesebilirsiniz. Aynı zamanda e fatura ya da e arşiv şeklinde faturaları elektronik ortamda iletebilme olanağına sahip olursunuz. Ayrıca anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme entegre ederek kargo barkodlarını ister ayrı olarak ister fatura üzerine yazdırabilirsiniz. Hem BirFatura’nın kullanımı hem de kurulumu kolay yönetim paneli sayesinde mağazanızı daha etkili yönetir ve zamandan tasarruf edersiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura Flo entegrasyonu aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

FırsatbuFırsat Nedir?

E-ticaret sitesini pazar yerine dönüştüren Flo, çağın gereksinimlerine hızla uyum sağlamıştır. Web sitesinin tasarımında henüz pazar yeri başvuru sekmesinin yer almadığı dikkat çekerken satıcı paneli ayrı bir link üzerinde bulunmaktadır. Yine ağırlıklı olarak giyim ve ayakkabı kategorilerinin satışının bulunduğu pazar yerinde bu gibi ürünlere ait markalar için son derece uygun bir platform haline gelmiştir.

Flo Pazaryeri Entegrasyonu

Flo Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Flo entegrasyonunu aktifleştirebilmeniz için Flo satıcı paneli ile BirFatura paneli arasındaki bağlantıyı sağlayan ve Merchant ID, APİ User, APİ Secret’tan oluşan Flo APİ bilgilerine ihtiyacınız vardır. Bu bilgiye mağaza ayarlarından ulaşabilirsiniz. APİ kullanıcı adı ve şifresi BirFatura panelinden BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > Flo > Düzenle butonuna tıklayarak açılan pencereye bu bilgileri yapıştırdıktan sonra kurulum tamamlanmış olacaktır. Ardından bazı ayarlamalar yapabilirsiniz, bunlar:

  1. Hangi durumdaki siparişleri BirFatura panelinde görüntülemek istediğinize göre seçim yapabilir, sadece yeni siparişleri veya tamamını görecek şekilde ayarlayabilirsiniz.
  2. Faturalarınızda olmasını istediğiniz mağazanıza özel açıklamaları Mağaza Açıklaması bölümünden yazabilirsiniz. Ayrıca Logo Yükle bölümünden markanızın ya da şirketinizin logosunu yükleyerek faturalarınızda görünür olmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Tüm bilgileri kaydettikten sonra Test Et butonuna tıklayıp bağlantı durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

BirFatura ekibi olarak Flo entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresi, 0850 303 32 96 numaralı telefon numarası ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

BirFatura Flo Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Flo entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Flo Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura’da Göz Atın

Ayakkabı satış mağazası olarak hizmet veren Flo, giyim ve ayakkabı kategorisinde satış yapan işletmelere gelir kaynağı sunan bir pazar yerine dönüştürülmüştür.

Flo kurucusu Ahmet Ziylan’dır.

Flo’da mağaza açmak ücretsizdir, yalnızca satışlardan komisyon alınır.

Marka bilinirliğini kanıtlamış marka mağaza açmak isteyen işletmeler için son derece güvenlidir.

1955’te temelleri atılan Flo, bu isimle 2011 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Flo pazaryeri başvurusu yapabilmek için fatura kesebilir olmak gereklidir. Vergi mükellefi olan işletmeler Flo iletişim bölümünden yetkililer ile irtibata geçebilir.