Bir Fatura İle Başlayın.

iMağaza Entegrasyonu

iMağaza entegrasyonu ile iMağaza altyapılı sitenizin kontrolü sizde olsun

iMağaza Entegrasyonu

iMağaza Entegrasyonu Nedir?

iMağaza entegrasyonu; kargo, faturalama, sipariş takibi gibi operasyon işlerinin yanı sıra ön muhasebe tutma kolaylığı da sunan e-ticaret entegrasyonu çözümüdür. Bununla birlikte var olduğunuz diğer dijital platformları da bağlantılı hale getirmenizi sağlayan BirFatura yazılımıdır. E-ticaret siteniz, bulunduğunuz pazar yerlerine gelen siparişleri tek ekrandan görüntüleyebilir, zahmetsizce fatura kesebilirsiniz. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da sisteme tanımlayarak kargo barkodlarını hemen yazdırabilir, operasyonel iş yükünü azaltabilirsiniz. Ayrıca e arşiv ya da elektronik faturalarınızı alıcılarına hızla iletmiş olursunuz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

BirFatura iMağaza entegrasyonu, aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Mutabakat Sistemi

Komisyon, gecikme veya temin edememe cezası, kargo kesintileri gibi pek çok kalemi doğru bir şekilde görebilir, net kar oranını pratik olarak hesaplarsınız.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

iMağaza Nedir?

Hiçbir teknik ya da yazılım bilgisi gerekmeden anahtar teslim bir e-ticaret web sitesine sahip olmanın en kolay yollarından birini sunan iMağaza ile ömür boyu lisanslı olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Alanında uzman profesyonel destek ekibiyle karşılaştığınız problemleri kolaylıkla çözebileceğiniz bir e-ticaret yazılımıdır. Satın alınabilen e-ticaret paketi kavramını ilk sektöre tanıtan firma olmak ile birlikte son derece ekonomik bir altyapıya sahip iMağaza’yı sadece 1 kere satın alır, A’dan Z’ye her şeyi yedekleme imkanına sahip olursunuz. Birçok altyapıyla da entegre olması sayesinde ödeme, kargo, pazar yeri gibi ihtiyaçlarınızı zorlanmadan halledebilirsiniz.

iMağaza Entegrasyonu

iMağaza Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

iMağaza paneli ile BirFatura’yı entegre etmek için iMağaza APİ bilgilerini bilmeniz gerekir, bunun için iMağaza destek ve danışma hattından BirFatura web servis açtırmak istediğinizi belirtin. APİ kullanıcı adı ve şifresinden oluşan bilgiler tarafınıza iletildikten sonra BirFatura panelinden Ayarlar > Mağaza Ayarları > iMağaza > Düzenle sekmesine gelip Yeni Mağaza Ekle seçeneğine tıklayın, açılan pencereye bu bilgileri girip kaydettikten sonra kurulum tamamlanmış olur.

BirFatura ekibi olarak iMağaza entegrasyonu ve kurulum hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplamak için yanınızdayız, [email protected] e posta adresimizden, 0850 303 32 96 numaralı telefon numaramızdan ve canlı destek yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Siz de iMağaza Sitenizi BirFatura ile Bağlayın, Operasyon Takibini Kolaylaştırın

BirFatura iMağaza entegrasyonunun sağladığı avantajlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı hesabı oluşturup, mağazanız ile entegre etmek. 30 gün boyunca ücretsiz test edin, memnun kalırsanız abone olun!

BirFatura Illustrasyon

iMağaza Hakkında Merak Ettiklerinize BirFatura'da Göz Atın

iMağaza ile ilgili sık sorulan soruları inceleyebilir, e-ticaret altyapısı için iMağaza firmasını tercih etmek isterseniz ihtiyaç duyacağınız bilgilere erişebilirsiniz:

Yıllık lisans ücretini bir defaya mahsus alan firmanın yazılımında benzersiz özellikler mevcuttur. En temel pakette yıllık 6000 GB trafik kullanma hakkı varken üst pakette bu hak sınırsızdır. Minimum 7 GB’lık web alanına sahip yazılımın temel paketi dışındaki tüm paketlerde aynı gün site kurulum, istediğiniz hosting firmasını seçebilme, FTP erişim izni, temaları düzenleyebilme, sitenize özel tema tasarımı, Mysql veri tabanı erişim izni, sistem PHP dosyalarına erişim hakkı vardır. Ayrıca tüm paketlerde e-posta hesabı kullanım hakkı, SSL sertifikası, belirli temalar, il-ilçeye göre kargo ücreti yansıtma gibi özellikler ile sunulur.

2010 yılında kurulmuştur.

İstanbul Ataşehir’dedir.

iMağaza e-ticaret paketleri arasından birini web sitesi üzerinden seçtikten sonra destek ekibi tarafınıza ulaşım sağlayarak kurulum işlemlerinizi başlatır.

Yıllık ödeme planlarıyla ve taksitli alışveriş imkanı sunan iMağaza’da ödemeler bir seferliktir. Bu anlamda oldukça avantajlıdır.