Bir Fatura İle Başlayın.

Koçtaş Entegrasyonu

Koçtaş entegrasyonu sayesinde Koçtaş mağazanızdaki operasyonel gelişmelere zamanında müdahale edin! BirFatura Koçtaş entegrasyon programını 30 gün boyunca ücretsiz deneyerek hemen kullanmaya başlayın!

koçtaş entegrasyonu

Koçtaş Entegrasyonu Nedir?

Koçtaş entegrasyonu, Koçtaş mağazanız ile bağlantı kuran pazar yeri entegrasyonu çözümüdür. Koçtaş’daki mağazanıza gelen yeni veya tüm siparişleri kolayca görüntüleyebilir, faturalandırma, kargo barkodu yazdırma, ön muhasebe işlemlerinin tamamını tek çatı altına toplamayı sağlayabilirsiniz. Koçtaş APİ bilgileri yardımıyla hızlı bir şekilde kurulur. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasını da entegre edip e fatura ve e arşiv keserek faturalarınızı hızlıca alıcılara e-posta ile iletebilirsiniz.

Günlük Raporlama

Faturalandırılan satışlarınız ve giderlerinizi kayıt altına alarak ön muhasebe raporlarını alabilir, gelir-gider takibini yapabilirsiniz.

Çoklu Mağaza

Aynı anda birden çok mağazayı yönetmenin en kolay yollarından biridir. 

Otomatik Fatura Yükleme

Müşterilerinize kestiğiniz faturaları, yeniden Koçtaş hesabına yüklemenize gerek yoktur.

Kargo Yönetimi

Anlaşma yaptığınız kargo şirketinin API kurulumunu yaparak kargo fişlerini yazdırma, kargo hareketleri, müşteriye bildirim özelliklerini kullanabilirsiniz.

Fatura Kesimi

Faturalarınızı gelen siparişlerinizin bilgileriyle ister otomatik isterseniz de manuel olarak saniyeler içerisinde faturalandırabilirsiniz.

Ürün Maskeleme

Faturada açık şekilde yazmasını istemediğiniz ürünlerde ise ürün maskeleme özelliğini aktifleştirmeniz yeterlidir.

Günlük Yedekleme

Sistem tüm bilgilerinizi yedekleyerek 10 yıl boyunca kayıt altında tutar. Tüm verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

SMS Bildirimleri

Hizmet aldığınız SMS firmasını sisteme tanımlayarak müşterilerinize yapacağınız bildirimleri aynı panelden gerçekleştirme olanağı sunulur.

Koçtaş Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Koçtaş mağazanızı BirFatura’ya hemen entegre edebilirsiniz. Koçtaş satıcı panelinizden APİ bilgilerini öğrenip BirFatura panelindeki ilgili yere yapıştırarak kaydetmeniz yeterlidir. Koçtaş panelindeki profil sekmesindeki APİ anahtarı bölümünden APİ anahtarını kopyalayın veya bir yere not alın. Ardından BirFatura panelinde Ayarlar başlığı altındaki Mağaza Ayarları sekmesi ve oradan Koçtaş logosunun üzerine gelerek “Düzenle” simgesine tıklayın. Yeni Mağaza Ekle kısmından APİ bilgilerini gerekli yerlere kopyalayıp kaydedin; kurulum tamamlanmış olacaktır. Sonrasında Koçtaş mağazanıza gelen siparişleri, BirFatura’daki Siparişler bölümünden yöneterek fatura ve kargo barkodlarını ister manuel ister otomatik yaptırabilirsiniz.

koctas entegrasyonu nasil yapilir
koctas entegrasyonu

Koçtaş Pazaryeri Nedir?

Yapı malzemesi perakende devi Koçtaş güvencesiyle pazar yeri iş modeline geçerek Koçtaş pazar yeri ile e-ticaret sektörünü büyütmeye odaklandı. Koçtaş’ın kategorilerinde satış yapmayı düşünenler için bulunmaz bir fırsat sunan Koçtaş, diğer pazaryerlerine benzer şekilde çalışarak e-ticaret sektöründe yerini aldı. Hazır hedef kitle ile birebir buluşma açısından oldukça avantajlı olan e-ticaret pazaryerinde hemen mağaza açıp satışa başlamak oldukça kolay.

BirFatura Koçtaş Entegrasyonunun Sunmuş Olduğu Avantajlardan Hemen Yararlanın!

Hiçbir ücret ödemeden, BirFaturanın avantajlarını tam 30 gün boyunca bizzat deneyimleyin. Memnun kalırsanız, abonelik işlemlerinizi başlatmak ve sizi mutlu müşterilerimiz arasında görmek için sadece bir telefon/mail uzaklığındayız.

BirFatura’nın sunmuş olduğu Koçtaş entegrasyon programıyla sipariş, fatura ve ön muhasebe işlemlerini tek panelden yönetme kolaylığından yararlanın.

BirFatura Illustrasyon

Tüm yaşam alanlarını güzelleştirme mottosuyla yola çıkan Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş çatısı altında birleşen şirket öncesinde tamamen Koç Holding bünyesinde iken şu anda yarı hisseleri Kingfisher grubu ile birliktedir.

Yapı malzemeleri kategorisine giren tüm ürünleri satabilirsiniz.

koctas.com.tr/koctasta-satici-ol linkine tıklayıp hesap oluşturun ve başvuru yapın. Ardından mağaza bilgilerinizi düzenleyin, ürünlerinizi yükledikten sonra hemen satışa başlayabilirsiniz.

Siparişler bölümüne girerek onaylanmış siparişlerinizi görüntüledikten sonra seçtiğiniz siparişlerinize e-arşiv fatura kesebilirsiniz.